با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا
خانه » دوره های آموزشی » دوره آموزش اینستاگرام » قوانین جدید اینستاگرام 2022
آموزش قوانین اینستاگرام | اینستاگرام | الو کانتنت | تولید محتوا | شبکه های اجتماعی
قوانین جدید اینستاگرام 2022

قوانین جدید اینستاگرام 2022

امروزه برنامه اینستاگرام بین مردم جهان بسیار محبوبیت دارد. هدف این شبکه بیشتر انتشار عکس ها و ویدئو های جذاب و سرگرم کننده است؛ در نتیجه در اینستاگرام فضای فعال تری نسبت به سایر شبکه های اجتماعی را مشاهده می کنیم. برنامه اینستاگرام نیز مانند سایر برنامه های این حوزه شامل مجموعه قوانینی است که کاربران باید آنها را رعایت کنند تا بتوانند عضو پایدار این شبکه اجتماعی شوند. اگر فردی بخواهد فعالیت پایدار داشته و در کنار آن یکی از کاربران محبوب اینستاگرام محسوب شوذ، باید حتما قوانین اینستاگرام را رعایت کند. شاید برای اینستاگرام مارکتینگ بدون این قوانین امکان ناپذیر باشد.

چنانچه قصد دارید یک حساب اینستاگرام ایمن داشته باشید، بسیار مهم است که به قوانینی که اینستاگرام وضع کرده است احترام بگذارید و محدودیت های قانونی اینستاگرام را رعایت کنید، از جمله محدودیت هایی که اینستاگرام به آن واکنش نشان می دهد شامل موارد زیر می شود:

 • میزان تعداد لایک ها در هر روز و ساعت
 • مقدار فالو و آنفالو کردن ها در روز
 • میزان پیام های دایرکت در هر روز
 • میزان گذاشتن پیام ها در هر پست
 • تعداد کاراکترهای مجاز برای هر پست
 • میزان هشتگ های مجاز برای هر پست

به عنوان یک کاربر اینستاگرام، می بایست حتما قوانین و محدودیت های اینستاگرام را بدانید و آنها را رعایت کنید تا بتوانید میزان تعامل بالایی داشته باشید و از مسدود شدن پیج و یا حذف آن پیشگیری نمایید. امکان دارد که شما برای گشتن در اینستاگرام وقت آزاد زیادی داشته باشید و پیج ها و پست های زیادی را در روز ببینید و یا دارای کسب و کاری در اینستاگرام باشید و بنابر دلایلی پیج شما با مشکل مواجه گردد و ممکن است این موضوع برای شما بسیار آزار دهنده باشد اما تمام این قوانین و محدودیت ها به خاطر امنیت خود شما خواهد بود، یعنی اینستاگرام این قبلیت را دارد که هرزنامه ها به خوبی تشخیص دهد و این خود به معنی برقراری امنیت برای حساب شما خواهد بود.

در گذشته اینستاگرام بدون هیچ اخطاری اقدام به مسدود کردن حساب ها می کرد اما اکنون با بروز رسانی هایی در برنامه خود این سیاست را اعمال کرده است که در صورت تخلف و یا شکست قوانین ابتدا اخطار در خصوص مسدود شدن دریافت خواهند کرد و چنانچه با وجود اخطار ها قوانین را همچنان رعایت نکنند حساب آن ها در زمان مشخص شده مسدود می شود. این به روز رسانی در تاریخ جولای سال 2019 ایجاد شده است.

در حال حاضر برنامه اینستاگرام فقط به حساب هایی که درصد قوانین مشخصی را نقض می کنند را مسدود و غیر فعال می نماید و هیچ راهی جهت دور زدن قانون ها تاکنون وجود نداشته است و این موضوع بسیار روشن است، اینستاگرام به کاربرها یا پیج هایی که نقض قانون کرده اند پیام اخطار ارسال می کند و در صورت نادیده گرفتن آن اقدام به حذف کاربر خواهد کرد. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا برخی قانون های مشخص و جدید دیگری نیز به این برنامه افزوده شده است که والدین بدون هیچ نگرانی اجازه دهند فرزندان آن ها ساعت هایی را برای گذراندن در اینستاگرام در نظر بگیرند و از این موضوع آرامش خاطر داشته باشند.

قوانین اینستاگرام:

 1. کاربران اینستاگرام به هیچ وجه نباید تصویر و کامنت تبلیغاتی و اسپم در صفحه شخصی خود و یا سایر صفحات انتشار دهند.
 2. کاربران این شبکه نباید پست و یا تصاویر دیگران را به نام خود انتشار دهند.
 3. قانون کپی رایت باید توسط تمام کاربران این شبکه رعایت شود.
 4. هیچ یک از کاربران این شبکه حق انتشار تصاویر و کامنت های غیر اخلاقی و غیر قانونی را ندارند.
 5. کاربر اینستاگرام نباید پست ها و یا کامنت هایی که جنبه تهدید و آزار دارند، انتشار دهد.
 6. همچنین پست ها و کامنت های فرد نباید شامل خودکشی یا ترغیب فرد به استفاده از مواد مخدر و روان گردان شود.

نقض هر یک از موارد بالا، نقض قوانین اینستاگرام است و فرد باید برای پایدار بودن در این شبکه اجتماعی، موارد فوق را رعایت کند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام همچنین برخی محدودیت هایی را اعمال کرده است. این محدودیت ها بیشتر برای جلوگیری از سوء استفاده های متفاوت، جلوگیری از تبلیغات بی شمار برخی شرکت ها و افراد و جلوگیری از مزاحمت برای سایر کاربران ایجاد شده است.

بدیهی است که هیچگاه شرکت های بزرگ و شبکه های فعال اجتماعی مانند اینستاگرام محدودیت ها و روش های پیاده سازی الگوریتم های خود را برای کاربران آشکار نمی کنند؛ اما با جمع آوری تجربه های متفاوت و اعمال آزمون و خطا، به سادگی می توان اسرار این شبکه ها و محدودیت های آنها را پیدا کرد.

برخی از محدودیت های کشف شده اینستاگرام در زیر بیان شده اند که در کنار توجه به قوانین موجود در اینستاگرام و رعایت آنها باید به این محدودیت ها نیز توجه داشت.

در واقع اهمیت دادن به این محدودیت ها، رعایت کردن الگوریتم اینستاگرام محسوب می شود.

چه مطالبی در اینستاگرام ممنوع است؟

از جمله قوانینی سختی که اینستاگرام برای کاربرهای در نظر گرفته است و تمام کاربرها موظف به رعایت آن‌ها هستند شامل موارد زیر می‌شود:

 • خرید و فروش سلاح گرم
 • خرید و فروش الکل
 • خرید و فروش دخانیات
 • فروش داروهای غیرقانونی
 • فروش حیوانات زنده
 • قمار آنلاین
 • انتشار محتواهای جنسی
 • سخنان تنفرآمیز
 • باج گیری یا آزار و اذیت شخصی
 • تشویق افراد به خشونت
 • تهدید کردن افراد جهت ایحاد صدمه جسمی، مالی و …
 • تشویق مردم به پذیرش خودآزاری
 • انتشار فیلم‌های منفی و خشونت آمیز

تمام گزینه‌هایی که در بالا ذکر شد در برنامه اینستاگرام کاملاً برای تمام کاربرها ممنوع شده است و اینستاگرام سریعاً آن‌ها را مسدود و حذف خواهد کرد و چنانچه کاربر بدون توجه به اخطارها و قوانین Instagram پست‌های غیر اخلاقی و … انتشار دهد، حساب بلاک خواهد شد. از جمله مواردی که اینستاگرام به آن‌ها واکنش سخت نشان خواهد داد فروش مواد مخدر یا درخواست جنسی است که پیج مربوطه را بلافاصله شناسایی و کاملاً حذف خواهد کرد.

قوانین اینستاگرام

انواع محدودیت بهمراه رفع محدودیت اینستاگرام

 1. محدودیت فالوو کردن سایر کاربران اینستاگرام

شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعت تنها اجازه فالو کردن 10 نفر کاربر دیگر را در شبکه اینستاگرام خواهید داشت (در روز حدود 200 نفر) به این معنا که اگر شما در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی از سایر کاربران اینستاگرام را فالوو کنید، حساب کاربری شما تا ۲۴ ساعت توسط شبکه اینستاگرام برای فالوو کردن مسدود خواهد شد.

یعنی تا ۲۴ ساعت نمی توانید اشخاص دیگر را فالوو کنید ولی اجازه انجام باقی فعالیت ها را خواهید داشت.

 1. محدودیت لایک کردن پست های مختلف کاربران شبکه اینستاگرام

همچنین شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعته تنها اجازه لایک کردن ۳۰۰ پست کاربران مختلف این شبکه را دارید ( در روز حدود ۷۰۰۰ پست).

اگر شما در شبکه اینستاگرام در یک بازه زمانی کوتاه تعداد پست زیادی را لایک کنید، حساب کاربری شما تا ۲۴ ساعت برای لایک کردن مسدود می شود. به این معنا که تا ۲۴ ساعت آینده اجازه لایک کردن هیچ پستی در اینستاگرام را نخواهید داشت ولی سایر فعالیت ها برای شما آزاد خواهد بود.

 1. محدودیت کامنت گذاشتن برای پست های مختلف شبکه اینستاگرام

شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعته، تنها اجازه گذاشتن ۵۹ کامنت را دارید. همچنین در بازه زمانی ۲۴ ساعته (یک شبانه روز) اجازه گذاشتن ۵۰۰ کامنت را خواهید داشت.

اگر در بازه زمانی کوتاهی، از حد مجاز تعداد بیشتری کامنت در پست های مختلف اینستاگرام انتشار دهید، حساب کاربری شما به مدت ۲۴ ساعت برای کامنت گذاشتن مسدود خواهد بود. یعنی تا ۲۴ ساعت آینده اجازه گذاشتن کامنت نخواهید داشت.

در صورتی که در بازه زمانی کوتاهی تعدادی کامنت تکراری بگذارید، اینستاگرام به حساب کاربری شما به عنوان یک اسپمر نگاه خواهد کرد و حساب کاربریتان مسدود خواهد شد

در نتیجه کاربران شبکه اینستاگرام باید از گذاشتن کامنت تکراری پرهیز کنند. این مورد بیشتر در کارهای تبلیغاتی دیده می شود. معمولا ربات های اینستاگرام کامنت های تکراری ایجاد می کنند که در بیشتر موارد برای تبلیغ یک کار مشخص به کار می روند.

 1. محدودیت به کار بردن هشتگ در پست های مختلف شبکه اینستاگرام

شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستاگرام، برای انتشار یک پست تنها مجاز به استفاده از ۳۰ هشتگ اینستاگرام در پست خود خواهید بود.

اگر در پست خود از بیش از ۳۰ هشتگ استفاده کنید، پست شما منتشر خواهد شد، ولی هیچ یک از هشتگ ها در پست انتشار داده شده شما دیده نخواهد شد یا به عبارتی هشتگ ها در پست شما درج نخواهد شد و پست بدون هشتگ منتشر می شود.

معمولا کاربران حرفه ای اینستاگرام ۴ هشتگ تا نهایتا ۶ هشتگ در پست های خود به کار می برند و سعی می کنند این هشتگ ها، مرتبط ترین کلمات کلیدی مخصوص پستشان باشد.

طبق تجربه، این روش نتیجه بهتری می دهد و احتمال دیده شدن شخص و پست های او در شبکه اینستاگرام توسط سایر کاربران بالاتر می رود.

قطعا استفاده از این روش هشتگ گذاری لایک و فالوور بیشتری برای شما در پی خواهد داشت.

 1. محدودیت تعداد کلمات کپشن (متن) پست اینستاگرامی کاربران این شبکه

شبکه اینستاگرام بیشتر به منظور انتشار عکس و ویوئو ایجاد شده است در نتیجه برای متن ها محدودیت ایجاد کرده است. شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستاگرام برای انتشار عکس مورد نظر خود اجازه گذاشتن کپشن یا همان متن زیر عکس را با نهایتا ۲۲۰۰ کاراکتر دارید.

به این معنی که در یک پست اینستاگرام تنها ۲۲۰۰ کاراکتر منتشر می شود. هدف اینستاگرام انتشار عکس ها و فیلم های جذاب با توضیحات مختصر است نه ایجاد متن های طولانی.

طبق تجربه، کاربران برای عکس ها و فیلم های جذاب و سرگرم کننده، بیشتر از متن های طولانی وقت می گذارند.

 1. محدودیت تعداد کاراکترهای کامنت برای پست های مختلف شبکه اینستاگرام

همانند محدودیت تعداد کاراکترهای متن پست های اینستاگرام که در بالا توضیح داده شد، کامنت هایی که توسط کاربر انتشار می یابند، نیز دارای محدودیت هستند.

شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستاگرام تنها اجازه گذاشتن کامنت با ۲۴۰ کاراکتر را دارید و در صورتی که کامنت شما بیش از حد مجاز کاراکتر داشته باشد، در دو کامنت مختلف انتشار خواهد یافت.

 1. محدودیت تعداد کاراکتر های بیوی کاربران مختلف شبکه اینستاگرام

بیو قسمت اصلی حساب کاربری هر فرد به شمار می رود که باید خلاقانه نوشته شود. افرادی که از صفحه های اینستاگرام برای بیزینس و کسب و کار خود استفاده می کنند باید، در قسمت بیوی حسابشان متنی حرفه ای مرتبط با موضوع بیزینس خود قرار دهند.

همچنین می توانند از هشتگ هایی مرتبط با حساب کاربریشان استفاده کنند که این عمل تاثیر بسیار زیادی در پیدا کردن فرد توسط سایر کاربران این شبکه دارد.

شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستاگرام تنها مجاز به استفاده از ۱۵۰ کاراکتر در بیوی صفحه خود هستید.

قوانین فالو و آنفالو در اینستاگرام

 1. محدودیت آنفالو کردن سایر کاربران شبکه اینستاگرام

شما به عنوان یک کاربر شبکه اینستا گرام در بازه زمانی 24 ساعت 70 نفر از سایر کاربران این شبکه را آنفالوو کنید. در صورتی که از این حد مجاز فراتر بروید حساب کاربری شما توسط اینستاگرام برای فالوو کردن و یا آنفالوو کردن مسدود خواهد شد.

در صورتی که کاربر شبکه اینستاگرام از هر یک از محدودیت های ذکر شده، بالاتر برود و حد مجاز این محدودیت ها را رعایت نکند، مانند این است که قوانین اینستاگرام را نقض کرده است. به عبارتی این محدودیت ها از قوانین اینستاگرام به شمار می روند که باید به رعایت آنها توجه کرد.

جدیدترین محدودیت‌ها و قوانین در اینستاگرام

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا اینستاگرام محدودیت‌های تبلیغاتی نیز همچون تبلیغات کاهش وزن و جراحی‌های زیبایی را لحاظ کرده است و همواره در تلاش است تا محیطی سالم از نظر جسم و روان برای کاربرهای خود ایجاد نماید و حتی تبلیغاتی را نیز که موجب آسیب زدن به کاربرها خواهد شد را حذف خواهد کرد.

چنانچه یک کاربر فعال و یا یک دنبال کننده فعال در برنامه اینستاگرام هستید امکان دارد در طول روز با تبلیغات بسیار زیادی رو برو شوید و از دیدن آن‌ها کلافه شده باشید، دیگر لازم نیست نگران باشید زیرا سیاست‌های جدید اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است که تبلیغات کمتری در خصوص پست‌های کاهش وزن دریافت نمایید، بر اساس قوانین جدید تبلیغات و پست‌های مرتبط با داروهای کاهش وزن را فقط برای کاربرهایی نمایش خواهند داد که زیر سن 18 سال نباشند.

این برنامه با اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که کاربرها پیج ها و پست‌هایی را مشاهده نمایند که برای سن آن‌ها مناسب باشد، پس به همین دلیل اینستاگرام گزینه‌ای را اضافه کرده است که از آن طریق خواهید توانست که پست‌هایی که قوانین را رعایت نمی‌کنند را گزارش دهند تا بررسی شوند و در صورت لزوم مسدود و یا حذف شوند.

نقض قوانین اینستاگرام

جهت بررسی و رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات کاربرها تیمی در نظر گرفته شده است که با توجه به درخواست‌ها پیج های گزارش شده را مسدود و یا حذف خواهند کرد، از همین رو اینستاگرام برای کاربرهایی نیز که مسدود شده‌اند زمانی قرار می‌دهد تا کاربر از خود دفاع نماید و بتواند حذف مسدود شده یا حذف شده خود را مجدداً برگرداند و دلایل کافی برای انتشار موارد متخلف و یا نقض قوانین ارائه دهد.

گاهی نقض برخی قوانین اینستاگرام باعث بلاک شدن حساب کاربری فرد برای مدت یک روز تا نهایتا یک هفته می شود که در این صورت فرد اجازه انجام هیچگونه فعالیتی را نخواهد داشت مثلا:

 • در صورتی که اطلاعات حساب کاربری فرد کامل نباشد، اینستاگرام به حساب کاربری او به عنوان ربات نگاه می کند و این حساب کاربری را بلاک و یا مسدود می کنند. در نتیجه اطلاعات حساب کاربری فرد باید کامل و حتی باید دارای عکس پروفایل و بیو باشد تا توسط اینستاگرام مسدود و یا بلاک نشود.
 • در صورتی که فرد پشت سر هم و بی وقفه در اینستاگرام پست منتشر کند، توسط این شبکه بلاک می شود. اینستاگرام اکانت هایی را که بی وقفه پست انتشار می دهند به عنوان اسپم شناسایی و این اکانت ها را بلافاصله بلاک می کند.
 • در بعضی موارد لایک کردن بی وقفه عکس ها و ویدئو های مختلف این شبکه باعث بلاک شدن اکانت می شود.
 • همچنین در بعضی موارد فالو کردن بیش از حد مجاز سایر کاربران در شبکه اینستاگرام باعث بلاک شدن اکانت می شود زیرا اکانت فرد توسط اینستاگرام به عنوان ربات شناسایی شده و فعالیت او یک فعالیت اسپم شناخته می شود.
 • منشن کردن تعدادی از افراد که در لیست فالوورهای شخص نباشد، باعث بلاک شدن او توسط اینستاگرام می شود. همچنین منشن کردن تعداد زیادی از افراد در کامنت های پست های اینستاگرام باعث بلاک شدن حساب کاربری او می شود.
 • در بعضی موارد تکرار بیش از حد مجاز کامنت ها، باعث بلاک شدن فرد می شود. همچنین در بعضی موارد در صورتی که فرد از اموجی های بسیاری در کامنت های خود استفاده کند و بدون وقفه کامنت هایی را انتشار دهد که دارای اموجی هستند، حساب کاربری او توسط اینستاگرام بلاک و یا مسدود خواهد شد.
 • در برخی موارد استفاده از ربات هایی که از طرف اکانت فرد سایر پست ها را لایک می کنند، سایر کاربران اینستاگرام را فالوو می کنند و یا در پست های مختلف اینستاگرام کامنت می گذراند، باعث ایجاد بلاک شدن حساب فرد توسط اینستاگرام می شوند. گرچه ربات های اینستاگرامی در نهایت باعث افزایش فالوور برای اکانت فرد می شوند اما در صورتی که بیش از حد از آن ها استفاده شود، بلاک شدن حساب کاربری فرد حتمی است.
 • در برخی موارد در صورتی که فرد در پست های اینستاگرامی سایر کاربران کامنت های تبلیغاتی انتشار دهد، حساب کاربری او توسط اینستاگرام مسدود و در صورت انجام بیش از حد این عمل حساب کاربری او بلاک خواهد شد.

در آخر

یکی از باورهای غلط اکثر کاربران اینستاگرام این است گذاشتن کامنت انگلیسی در زیر پست فرد بلاک شده باعث رفع بلاکی او توسط اینستاگرام می شود.

این باور و این عمل کاملا غلط است و گذاشتن کامنت انگلیسی در زیر پست فردی که بلاک شده است، هیچ تاثیری در رفع بلاکی او ندارد. برای رفع بلاکی حداقل ۲۴ ساعت باید از بلاک شدن فرد گذشته باشد.

در صورتی که بعد از ۲۴ ساعت حساب کاربری فرد از بلاکی خارج نشد، فرد می تواند از روش های مختلف رفع بلاکی استفاده کند. اما به طور معمول بلاک بودن یک حساب کاربری از یک روز تا یک هفته طول می کشد.

در حال حاضر شبکه اینستاگرام یکی از شبکه های معروف و محبوب مردم جهان است. تعداد زیادی از افراد برای توسعه کسب و کار و بیزینس خود از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

روش های بازاریابی شبکه اینستاگرام بسیار ساده است. اگر افراد از این شبکه به درستی استفاده کنند، به قوانین آن توجه کرده و ترفند های مختلف آن را شناسایی نمایند، به سادگی می توانند فالوورهای بی شمار جذب کنند که در کنار آن می توانند کسب و کار خود را در این شبکه افزایش دهند و همچنین می توانند به افرادی معروفی در این شبکه تبدیل شوند.

از طرف دیگر، با توجه به اینکه شبکه اینستاگرام شهرت بسیاری در سرتاسر جهان دارد و کاربران بسیاری نیز در این شبکه اجتماعی فعالیت پایدار دارند، تبلیغ یک کالا با روش های مناسب در این شبکه بازدهی بالایی را در پیش خواهد داشت. در این مورد نیز تنها کافی است به قوانین این شبکه توجه کرده و ترفندهای پیشرفت در این شبکه را کشف کنید.

تجارت الکترونیک قدرتمند شامل استفاده درست و بهینه از شبکه های اجتماعی می شود. شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یک ابزار تبلیغاتی رایگان هستند که فرد با فعالیت تجاری در این شبکه ها به سادگی می تواند در کسب و کار خود پیشرفت کند و بیزینس خود را توسعه دهد.

356 thoughts on “قوانین جدید اینستاگرام 2022”

 1. سلام من چند وقت هرچند نفرانفالومی کنم باز از تعداد فالورم کم نمیشه با اینکه طرف انفالو میشه ولی از رقم کم نمیشه

  1. سلام من دیشب حدود ۲۰۰ نفر رو انفالو کردم الان اینستا منو محدود کرده میخوام بدونم تا چه زمانی محدودم و اینکه میتونم خودم از این محدودیت خارج شم؟

 2. دوستانی که اینستاگرام آنها رو ربات تشخیص داده اگه یه تصویر نصفه میا که نمی‌تونید برید مرحله بعد

  1. سلام اینستاگرام من از یک هفته پیش محدود شده و تاریخ محدود زده امروز 24اگوست 2022برداشته ولی هنوز برداشته نشده باید چکار کنم

 3. سلام
  آنفالو کردن بوسیله آنفالویاب هم باعث بلاک شدن میشه ؟ در صورتی که در روز چندین بار با انفالویاب آنفالو انجام بدیم ؟؟؟

 4. ادل میرزاجانی

  سلام روز بخیر من میخوام پیجمو پابلیک کنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .

 5. سلام توضیحات کامل و جامع بود بسیار سپاسگزارم
  ولی متاسفانه من قبل از اینکه این مطالب را مطالعه کنم اقدام به راه اندازی صفحه ی حرفه ای در اینستاگرام کرده ام و الان صفحه ی من مسدود شده میخواستم بدونم پیج بر میگرده یا برای همیشه از دسترس من خارج شده؟

 6. من تقریبا چند ماه میشه که یه اکانت اینیستا گرام دارم و بالای۵۰۰ فالور دارم ولی امروز با برنامه آنفالو یاب کسایی که فالوم نکرده بودند رو آنفالو کردم ک بالای ۳۰۰ تا بودن ولی من تا ۱۰۰ یا ۱۵۰ تاشو آنفالو کردم از حسابم خارج شدم بعد میرم داخل اینیستا میگه شما از حساب خارج شدی و تایید رو میزنم میره یه صفحه برام میاره و اسم پیجم هست جلوش نوشته ورود به سیستم منم میزنم روش خطا میاره چیکار باید بکنم تروخدا راهنماییم کنید😭😭

  1. اتفاقا منم پیجم همینطور شد تو اینترنت سرچ کن چجوری پیج دیسبیل شده رو برگردونیم من انجام دادم ولی برنگشت شاید واسه تو کار کنه

 7. من تو مسابقه شركت كردم و كامنت هام محدود شده نمي تونم ديگه تگ كنم چيكار كنم ميشه راهنماييم كنيد

 8. سلام پست های من بعد از ۱۰ هفته ناپدید میشن
  بطور کامل حذف میشه حتی ت اخیرا حذف شده ها هم نیست بدون هیچ هشدار یا واکنشی از اینستاگرام تاحالا ۲تا پستم حذف شده
  اولین باره همچین مشکلی میبینم میتونین راهنمایی کنین با تشکر❤️

 9. عرض سلام و خسته نباشید امروز من یه حساب جدید باز‌ کردم و تعدادی از دوستان و پیج ها رو فالو کردم که بعدش اینستاگرام منو از پیجم انداخت‌ بیرون.آیا محدودیت فالو داریم؟و‌ برام میاره که آیا رباط هستی که منم میگم نه رباط نیستم و یه عکسی رو میاره که عکس کامل باز نمیشه با گزینه هاش.الآن چیکار‌کنم و یا کی اگانتمو آزاد میکنه

  1. سلام برای پیج منم این اتفاق افتاده بود شما باید یه فیلتر شکن قوی نصب کنین بعد برین اون قسمتی که عکس میاد و مینویسه من ربات نیستم اون قسمت کامل باز میشه ،مثلا اونجا ازتون سوال میشه تو عکس چنتا چراغ هست یا پله هست یا سوال هایی ازین قبیل ، شما تیک میزنین بعد مشکلتون حل میشه ، بدون فیلتر شکن اصلا نمیتونین

 10. اترین یزدان پناه

  ببخشید الان من نمیتونم کسی رو انفالو کنم چیکار باید بکنم راه حلش چیه که درست بشه

 11. سلام پستهایی که قرار دادم برای خودم دیده نمیشه ولی برای بقیه دیده میشه . ولی وقتی یکی از پستهام کامنت یا لایک میگیره یرای من دیده میشه . میشه لطفا علتش و رفع مشکلو بفرمایید . خیلی متشکر.

 12. سلام ،حساب من خصوصیه ،و ۹۰۰ نفر ریکوئست دادن که من حذف نکردم هیچ کدوم رو، الان میخوام از خصوصی دربیارم
  آیا تمام درخواست ها جز فالوو هام میشن بعد باز کردن قفل؟ ممکنه یهو بلاک بشه اینستام ؟چون تعداد بالایی یهو فاللورم میشن

 13. علیرضا اسحاقی

  سلام و ارادت
  چرا در این پست آموزشی عنوان نکرده اید که انتشار تصاویر و متن شهید سلیمانی و همچنین عبارت سپاه هم جزو نقض قوانین هست و این موارد برای بنده ها بارها باعث مسدودی پیجم شدو اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید بفرمایید سپاس

 14. کلا توطول یه ساعت هرچی حجم لایک کردن و فالو انفالو کردن کمتر باشه بهتره ریسک کنی زیاد انجام بدی ممکنه پیج براهمیشه بسته بشه

 15. من فقط پست های خودم را به تعدا زیاد حذف کردم و مسدود شدم واقعا آزار دهنده بود امروز برام

 16. سلام ، من پیج کاری دارم و یه پیام رو دایرکت خیلی ها ارسال کردم برای تبادل استوری برای تبلیغات و فکر میکنم بزای همونه که هر چی دایرکت کسی پیام میدم ارسال نمیشه و به مشکل میخورم ، می خوام بدونم راهی برای رفع اش هس؟ دو روز پیش برای من این اتفاق افتاد کی مشکل اش رفع میشه ؟

 17. سلام عرض ادب ودرود تشکر ❤️
  لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم برای کسب وارد شدن به حساب اینستاگرام مم مشکل دارم رمز عبور خود را فراموش کردم و سعی کردم وار حسابم شوم ناخواسته حساب جدید برام فعال شد میخوام واردپیچ قبلیم بشم نمیتونم

 18. سلام،راهنکایی میخام ۴۰ کا فالوور دارم شده بود ۴۱ اما یه مدت از نرم افزار استفاده کردم ولی ۳ماه فاوورهام شد ۴۰۶۰۰تا اما دیگه اضافه نشد ،با اینکه هرروز میبینم فالو میشم اما تعداد فالوورهام اضافه نمیشه ،آیا این هم محدودیت هست ،دلیلی داره و چکار باید انجام بدم؟ممنونم

 19. سلام.به نظرم نوشتید روزی هفت هزار پست رو میشه لایک کرد این درست نیست.من خداییش دیروز تا امروز محاله هفت هزارررررر تا پست لایک کرده باشم و الان بلاک شدم متاسفانه.شاید هزار تا پست هم لایک نکرده باشم از دیروز تا امروز.مطمئنم اینستاگرام هر دفعه اپدیت میده بیرون و قوانین سخت گیرانه تر وضع میکنه.خدا لعنت کنه کارمندای باعث و بانیشو

 20. سلام وقت بخیر بنده حدود ۲۰۰نفر پشت سر هم آنفالو کردم و بلافاصله بعدش پیجم بسته شد و پیام کولدنت رفرش فید میاد و الان ۵روزه که پیجم بسته است میخواستم بدونم تا چند روز دیگه این مشکل بر طرف میشه

 21. سلام من پیجم بسته شده و اصلا نمیتونم پیج‌ دیگه ی بسازم محدودیت تاکی اماده میتونه داشته باشه ؟

 22. فالو کردن شامل کانفرم کردن افراد در ریکوئست ها میشه؟چه تعداد میشه کانفرم کرد و بلاک نشیم

 23. سلام من سه تا پیج مختلف دارم
  چهارمی رو که فعال کردم، اولش اوکی بود، بعد از 10 دقیقه دائم منو میندازه بیرون از داخل پیج، و یک صفحه سفید میاد.. علت چیه؟

 24. ساناز کیخسروی

  سلام
  بابا وقتی ما مثلا 1680 تا پیچ فالو کردیم باید عادی باشه بتونیم بدون محدودیت هرچندتایی که بخوایم رو آنفالو کنیم ولی اینستاگرام روز به روز بدتر میشه من از این تعداد فالو تقریبا 100تاشو میخوام نگهدارم و 1580 تا رو آنفالو کنم چند روز طول میکشه؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔

 25. سلام ، پیج من بصورت خود کار خارج شد و دیگه نتونستم وارد پیج بشم اعلام میکنه همچین اکانتی وجود ندارد ! مشکل کجاست و به چه صورت حل میشه ؟

 26. سلام من یکیرو به اشتباه فالو کردم بعدش آن فالو آیا طرف مقابل متوجه میشه اگر اون زمان آنلاین نبوده

 27. سلام من بی دلیل اکانتم غیرفعال شده توسط اینستاگرام و گفته که قوانین رو نقض کردم در صورتی که من اصلا از اکانتم استفاده خاصی نمیکنم…یعنی امکانش هست که به خاطر نداشتم عکس رو پروفایل و بیو اینکار رو کرده باشه؟

 28. سلام خسته نباشین
  من تا نصف روز تو اینستا بودم بعد که اومدم بیرون و داده رو بستم بعد چن ساعت اومدم برم اینستا که ببینم چه خبره دیدم خود به خود اکانتمو حذف کرده کسیرو آنفالو یا فالو نکرده بودم حتی رکوئست فالو هم نداشتم دایرکتمم فوقش 10 نفر بودن استوریمم چیز خاصی نبود یه طنز اخلاقی بود پستی هم نداشتم حتی لایک اضافه هم نکردم چرا بدون دلیل پیجم پاک شده با گوشیه زن عموم رفتم تو پیجم بجز بیوم همه چی پاک شده ( پروفایلم ، هایلایت هام ، استوریهام ) چیکار کنم برگرده تروخدا جواب بدین

 29. سلام
  در طول روز چه تعداد می توان پیام به دایرکت های ناشناس ارسال کرد
  پیام های تبلیغاتی !

 30. سلام اگه در طی ۲۴ ساعت هم ۲۰۰ نفر رو فالوو کنیم هم ۷۰ نفر رو آنفالو اینستاگرام بلاکمون نمیکنه؟

 31. مصیب مرادی

  سلام من با یه نرم افزار دوهزارتا از دنبال کنندهارو یکجا پاک کردم الان بلاک شدم بنظرتون دوباره باز میشه پیچم

 32. سلام، من چند روز است نمی توانم لایک و یا کامنتهایی که برام گذاشته می شود راببینم و این پیغام را می دهد
  Couldn’t louad activity
  !!!

 33. سلام. آیا همکاری با گروههای حمایت از کسب و کارهای اینستاگرامی و قرار دادن یک هشتک خاص در زمان معین و لایک کردن حدود ۷۰ پست در یک ساعت مشخص، برای بهتر دیده شدن پیج، مشکل ساز است؟

 34. سلام صبحتون بخیر من قسمت لایک اینستا و ریکویستش لود نمیشه و یه جوری بسته است و باز نمیشه میشه بفرمایید مشکلش چجوری حل میشه

 35. سلام خسته نباشید.من یه سوال خیلی مهم داشتم
  آیا طبق قوانین اینستا،استفاده از اینستای مود شده مثل اینستاپلاس و اینستاایکس، غیر قانونیه؟؟؟ و یا مشکلی نداره؟؟؟ و یه سوال دیگه اینکه در کل اینستاهای مود شده،ب چه صورت عمل میکنن؟؟
  ممنون از شما

 36. سلام من دوتا اکانت اینستاگرام داشتم هر دو را با فاصله یک هفته مسدود کرد و یک پیام داد که به خاطر یکسری فعالیت ها ما حساب شما را برای یک ماه مسدود کردیم و یک لینک گذاشته بود که این شرایط را دنبال کنید تا حساب شما برگرده ولی لینک اصلا برای من نمی آمد والان بیشتر از یک ماه شده و هیچ اتفاقی نیافتاده. آیا امکانش هست اکانتم برگرده؟

 37. سلام من تو ی ساعت تعداد نفرات زیادی و انفالو کردم
  اینستا من و محدود کرد هم برای لایک هم انفالو هم لایک
  این محدودیت چند ساعته؟!

 38. سلام، اینستا منو ربات تشخیص داده، الان سعی میکنم درست کنم، باید به چندتا سوال عکس دار جواب بدم
  اما چرا عکسا برام نصفه باز میشن؟؟ با لب تاب هم رفتم همینجور بود، نمی بینم تا جواب بدم

 39. سلام، من تو یک ساعت زیاد فالو کردم، هیچ اخطاری نیومد برام، الان اصلا وارد اینستا نمیشه، اخطار میزنه و محدودیت 30 روزه و اینا که یه پیج دیگه راه اندازی کنید، چند روزه خوب میشه؟ چجوری درستش کنم؟؟

 40. سلام.امکانش هست اگر آپدیت جدید اینستاگرام رو حذف کنیم و نسخه های قدیمی تر رو نصب کنیم این محدودیت ها از بین بره ؟

 41. سلام من قبلاً یک بار وارد ایسنتاگرام شدم گفت نظرت خوب نبوده و فلان بعد زدم بعدی گفت ممکنه پیچت بسته بشه منم رد زدم دیدم نه بسته شد هیچی الان توی این پیچم امروز رفتم توش همون چیز رو نشون داد ولی خب حسابم رو نبست اگه اینجوری شده یعنی با یک ریپورت و چیزی ممکنه بسته بشه میشه بگید باید چیکار کنم بسته نشه این قوانین رو رعایت کنم میشه مثل روز اول این وارنینگ چی هست همون دیگه جدی طور روی پیچ نباشه هیچی هم نکردم نه فالو نه چیزی که بگی ولی این ارور اومده

 42. سلام وقت بخیر پیچ حرفه ایم اجازه نمیده پست جدید بذارم همش واسم تاریخ ارسال میکنه

 43. علی بختیاری

  سلام
  ببخشید شما نوشتین در بازه زمانی یک ساعت فقط مجاز به فالو کردن ده نفر هستین
  من ده نفر رو فالو کردم ولی اینستا یه پیام بهم داده که دیگر مجاز به فالو کردن نیستین

 44. سلام حدودا یک ماه هست که من خیلی فالو میکنم ولی بقیقه میتونن منو دنبال کنن ولی من نمیتونم آن ها رو دنبال کنم میزنم رو کلمه فالو دوباره برمیگرد چکار کنم که درست بشه

 45. سلام خسته نباشید من تو اینستا ۳ بار بخاطر زیاد فالو کردن محدود شده بودم و همیشه بین یک روز درست میشد اینبار محدودیت سه روز هست ادامه‌ی داره آیا ادامه هم خواهد یافت؟؟؟

 46. با سلام و خدا قوت خدمت شما.ببخشید این تایم هر ساعت 10نفر فالو کردن چطوریه دقیقا؟
  مثلا من ساعت 8شب 10نفر رو فالو کنم بعد تایم بعدی میشه ساعت 9؟
  منظورم اینه که از هر زمانی که 10 نفر رو فالو کنم تایم شروع میشه؟؟؟!!!! مثلا من اگه ساعت 8:55 ده نفر رو فالو کنم,بعد باید تا ساعت 9:55صبر کنم یا نه تا ساعت 9 شد میتونم 10نفر بعدی رو فالو کنم؟

 47. این پیام را در پاسخ آقا وحید میدم و البته خانم فدایی. اینستاگرام وقتی از کاربرش رفتاری مثل یک ربات سر بزنه از اون تشخیص چهره میخواد و شما باید سرتون را در جهت هایی که در تشخیص چهره میخواد بچرخونید تا اینستا مطمئن بشه که یک bot صاحب این حساب نیست. زمانی که سرتون را طبق چیزی که بهتون نشون میده درست بچرخونید یه تیک بزرگ میاد روی صفحه و مشکل حل میشه

 48. درود و ارادت. راهکار بر طرف کردن محدودیت ۳۰ روزه در اینستاگرام چیه ؟ ممنون از شما

 49. سلام وقتتون بخیر من هفته هاست که امکان فالو کردن کسی رو ندارم هرچقدر هم به اینستاگرام پیام میدم توجهی نمیکنه با توجه به اینکه گفته بودید نهایت زمان بلاکی یک هفته ست میخواستم راهنماییم کنید

 50. سلام وقتتون بخیر
  ایا این درسته که اگه یه پیج ادمین داشته باشه و ادمین از یه شهر دیگه ای انلاین بشه اینستاگرام پیج رو دی اکتیو میکنه؟

  ادمین پیجم از یه شهر دیگه اس چجوری میتونم کاری کنم که مشکل ساز نشه؟

 51. با سلام
  از كجا بفهيميم علت بلاك شدن چيه؟
  اخطار اينستا با دايركته؟؟ همه ميگن نه فقط ايميل
  ديروز برام دايركت اخطار اومد من بلاك كردم و امروز حسابم بسته شده

 52. سلام ببخشید من پیجم قبلا آموزشی بود و الان مزون هم اضافه کردم و اصلا حواسم به این قانون نبود نزدیک به سی تا پست مدل و پست هم پست کردم
  یعنی اتفاقی برای پیجم میافته؟

 53. سلام خسته نباشيد
  من يك پيج لباس داشتم
  نه فالوئر فيك داشتم نه چيز خاصي
  فقط اسم پيجم فندي كالكشن بود برگرفته از برند ايتاليا اينستاگرام پيجمو كاملا مسدود كردو بست
  دليلش ميشه اسمِ پيجم باشه؟
  و اينكه راه حلي نيست كه برگرده؟؟؟

 54. ببخشید من ایسنتا گرامم همش میگه اسکن صورت انجام بده اسکن رو چند بار انجام دادم و ارسال اسکن رو زدم ولی بازم اکانتم باز نمیشه میشع توضیح بدین تا چه مدت اینطوریه؟
  اصلا درست میشه؟

 55. عسل خدیوی

  سلام روزتون بخیر
  میخواستم بدونم ایا دایرکت دادن هم محدودیت داره چون من تبلیغ پیجمو تو دایرکت بقیه میفرستم ولی الان نمیشه

 56. سلام الان دو هفته بلاک شدم هیچی برام بالا نمیاد چکار کنم ترخدا بگین من ۲۰۰ نفرو انفالو کردم

 57. سلام تا چه حد محدودیت لغو فالورها ادامه داره …برای پاک کردن همه فالور ها…

 58. سلام من ۶ روز اکانت اینستام موقتا قفل شده رمز ایمیلم فراموش کردم به نظر شما دوباره اکانتم باز میشه یا خیر فالوورهام پیج من واسشون باز فقط من نمیتونم وارد پیجم بشم

 59. سلام، وقتتون بخیر،
  من پیج کاریم یه ماه پیش هک شد، من بلافاصله از طریق ایمیل پیج را برگردوندم اما بلافاصله دوباره هک شد، من سعی کردم پیجم را برگردونم اما هکر قبل از اینکه از پیج بیرون انداخته بشه روی اکانت احراز هویت دو مرحله ای فعال کرده بود، من سریع پسوردم را عوض کردم، بعدش وقتی خواستم وارد اکانت بشم پسورد را که میزنم بعدش از من کد احراز هویت میخواست، من از همون بخش به اینستا درخواست کد ریکاوری دادم، اونها بعد از احراز هویت به من یه کد 8 رقمی دادن، اما هر کار میکنم وقتی اون کد را میزنم خطای
  Sorry there was a problem with your request
  میگیرم، سعی کردم از طریق مرورگر وارد بشم اما اونجا هم این خطا را میگیرم
  Please check your security code and try again
  هر بار هم که به اینستا از همون قسمت درخواست کد میدم همون کد قبلی را واسم می‌فرسته!
  الان حدود 40 روز میگذره، من واقعا نمیدونم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم، اصلا نمیدونم پیجم برمیگرده یا نه، از داخل اکانت دیگم پیج وجود داره او میبینمش اما نمیتونم واردش بشم، ممنون میشم اگر راهی هست راهنماییم کنین

 60. عرض سلام و احترام
  یه سوال در رابطه با اینستاگرام دارم
  ممنون میشم که راهنمایی
  بنده یک پیج بیزینسی در حوزه ارایش بهداشتی دارم
  ولی
  حدود یک ماه میشه
  که تعداد فالورم ها اضافه نمیشه که هیچ کم هم میشه این اتفاق زمانی عجیب بودن خودش رو نشون میده که اعلان های جذب فالور برام میاد یعنی در هر روز تقریبا هفت تا ده تا فالور برام میاد
  ولی اصلا به تعداد فالور هام اضافه نمیشه گه هیج کم هم میشه

  1. امین مهدوی

   سلام
   طبق قوانین اینستاگرام ۵ پیج به طور همزمان می توانید بر روی اپلیکیشن اینستاگرام داشته باشید.

 61. سلام
  پیج من چندوقته که پستهای صفحه خودمو نشون نمیده قسمت پست تعدادشو نوشته اما خودشو نشون نمیده
  چرا اینطوری شده چیکار کنم؟

 62. سلام وقتتون بخیر عصر تعدادی زیادی را آنفالو کردم الان وقتی رمز میزنم ومیرم داخل حسابم اصلا نه پست های خودم میاده ن بقیه کلا کار نمیکه حسابم لطفا راهنمایی کنید راه برگشت پیجم چیه ولی ادمای دیگه میتونن پیجم ببینن؟؟؟؟؟؟؟

 63. آرش جوادی

  سلام و خسته نباشید
  درصورت بلاک شدن از سوی چند نفر، پیج به طور کامل از سوی اینستاگرام بسته میشه؟
  و اینکه تاثیر ریپورت بیشتره یا بلاک؟

 64. سلام من دوروز پیش چندتا فالوور آنفالو کردم از اینستا پیام اومد که ۲۴ ساعت پیجم محدود میشه ۲۴ ساعت خیلی وقته تموم شده ولی همچنان نه میتونم پست های خودم رو ببینم نه پست های فالووهامو.این مشکل تا کی ادامه داره

  1. مژان فدایی

   سلام
   وارد سایت اینستاگرام شوید. از ایمیل هایی که برای کاربران گذاشته شده استفاده کنید و با اینستاگرام مکاتبه کنید. حتما رفع می شود.

 65. سلام من دوروز پیش چندتا فالوور آنفالو کردم از اینستا پیام اومد که ۲۴ ساعت پیجم محدود میشه ۲۴ ساعت خیلی وقته تموم شده ولی همچنان نه میتونم پست های خودم رو ببینم نه پست های فالووهامو.این مشکل تا کی ادامه داره

  1. مژان فدایی

   سلام
   وارد سایت اینستاگرام شوید. از ایمیل هایی که برای کاربران گذاشته شده استفاده کنید و با اینستاگرام مکاتبه کنید. حتما رفع می شود.

 66. سلام،وقت بخیر،اینستا مدتی هست که منو از همه چی منع کرده،فالو انفالو لایک کامنت و…،بهم یه تاریخ میداد واسه رفع محدودیت که ۲۲/۵/۲۰۲۱ بود،اما هنوزم اجازه نمیده،ممکنه راهنماییم کنید،سپاس

  1. مژان فدایی

   سلام
   پسوردتون رو عوض کنید و با آی پی ها مختلف وارد شوید و از فیلترشکن استفاده نکنید و چندبار وارد شوید و خارج شوید احتمالا درست میشه. اگر درست نشد با اینستاگرام مکاتبه کنید.

 67. سلام من دیروزحدود۵۰ نفروآنفالوکردم اینستا پیام داد تا امروز فعالیت محدودهستش.ولی هنوز من نمیتونم پست های پیج خودم ودیگران رو ببینم .مینویسه پوشش خبری بازخوانی نشد.مشکلم فقط ندیدن پست های پیجها هستش.کی درست میشه؟

  1. مژان فدایی

   سلام بخش تنظیمات برید و تاریخ و ساعت به حالت خودکار بگذارید یا اینستاگرامتون را آپدیت کنید یا پاک کنید دوباره نصب کنید.
   البته شاید حافظه گوشی تون پر شده باشد.

 68. سلام اینستاگرام از من تشخصی چهره میخواد میگه مستقیم نگاه کن چپ نگاه راست نگاه کن ولی بازم اتفاقی نمیوفته و پیجم باز نمیشه دلیلیش چیه و چیکار کنم

 69. بهروز دنیایی

  پوشش خبری بازخوانی نمیشود الان 2 هفتس اینجوریه.؟کسی میتونه کمکم کنه پسووردو اینارم یادم نیس

 70. سلام چند روزه پیجم به مشکل خورده و اصلا باز نمیشه و این پیغام رو میده هر کاری کردم درست نشده آیا پیجم حذف شده چون شبیه بلاک شدن نیست قبلا بلاک شده بودم این پیغام رو نداده بود.
  عکس قفل میاد و زیرش نوشته
  Confirm your info on the app we noticed unusual activity frome your account confirm your idenrity the insyagram app to get back your account.ممنون میشم جواب بدین

 71. حجت قاسمی

  سلام من جدیدن هشتکهام اثری رو پستهام نمیزاره و تعداد لایک هام خیلی اومده پایین باید چیکار کنم

  1. مژان فدایی

   سلام
   در آپدیت جدید الگوریتم های اینستاگرام تاثیر هشتگ ها پایین اومده سعی کنید محتوای ارزشمند تولید کنید تا از طریق اکسپلور ورودی بگیرید.

 72. من داشتم انفال میکردم که گفت اینستاگرام شما محدود شوده هست چیگگکار باید کنم

 73. سلام خسته نباشین
  فالوار پیج به چند هزار تا برسه نیاز به اینکه امنیت پیجمونو به شخصی بدیم که از پیجمون محافظت کنه؟

 74. سلام
  قبلا یه نفر بلاکم کرده بود الان از بلاکی خارج شدم میخواستم بدونم به خاطر زمانی که گذشته این اتفاق افتاده ؟

 75. ا سلام و خسته نباشید
  من دیشب از برنامه فالورگیر استفاده کردم و حدود صد نفر رو فالو کردم و فالوم کردن
  بعد کلا اینستام بالا نمیاد و بخش دنبال شده ها و دنبال کننده هام رو نمیشه دید
  و پست هاشون برام بالا میاد
  من با یه اکانت دیگه پیجم رو دیدم ، بود اما وقتی فالوش کردم گفت ممکنه پیوند اشتباه باشه یا حذف شده باشه ، من چیکار کنم الان بنظرتون!؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  ممکنه محدود شده باشم ؟؟
  یا حسابم رو پاک کرده اینستا😭

 76. با سلام تا اینستا رو باز میکنم صفحه مشکی میشه و این پیام میاد اجازه هیچ کاری رو نمیده حتی گزینه tell رو هم میزنم بازم نمیشه باید چیکار کنم؟
  we limit how often you can do certain things on instagram to protect our community.tell us if you think we made mistake

 77. من به دلیل فالو کردن پیجم مسدود شده به مدت سی روز الان ۴ روزه که سی روز تمام شده اما روی یک روز مونده و تمام نمیشه
  وکار باید کرد که بتون به پیجم واردشم

 78. سلام وارد اينستا ميشيم يك سري پيج جديد ميان كه ما فالو كنيم نخوايم اين اتفاق بيفته چكار كنيم؟

 79. ابوالفضل

  سلام دوست عزیز… من پیج کاریم حدود 12 هزار فالوعر داره که فک میکنم حداقل نصف شون فیک و غیرفعالن. نمیدونم اصن قید پیج رو بزنم یا برای ریمو از ربات استفاده کنم. یا دستی ریمو کنم. اگه بخام ریمو نصف فالوعرام رو دستی انجام بدم به چه صورت باشه تا بلاک نشم؟

 80. اگه قانون اینستا ۷۰ تا انفالو در روز پس چطور من تو یک ساعت ۲۵۰ تا فالو و ۲۰۰ تا انفالو میکنم اما بلاک نمیشم؟؟؟

 81. سلام
  وقت بخیر
  صفحه ی من به خاطر فالو و انفالو زیاد مسدود شده و این اخطار می آید.
  حساب شما به خطر افتاده است
  به نظر می رسد که شما رمز ورود خود را با یک سرویس برای کمک به شما در پسندیدن یا دنبال کردن بیشتر به اشتراک گذاشته اید ، که این مغایر با دستورالعمل های انجمن ما است.
  برای ادامه استفاده از اینستاگرام ، رمز ورود خود را تغییر دهید. اگر گذرواژه جدید خود را با یکی از این سرویس ها به اشتراک بگذارید ، ممکن است از دنبال کردن ، پسندیدن یا نظر دادن جلوگیری کنید.
  —-
  طبق این پیام باید رمز تغییر کند اما من رمز قدیمی را فراموش کرده ام و هرچه بر گزینه ی فراموشی پسورد میزنم لینکی به شماره ام ارسال می شود کار نمی کند و وارد صفحه ی جدید نمیشود تا این اتفاق بیفتد
  مشکل از کجاست و چگونه می توانم مجددا وارد صفحه ام شوم
  البته صفحه از دسترس عموم خارج نشده است……
  سپاس از شما

 82. سلام
  باتشکر
  سوال:
  من یه اکانت دارم با سه پیج.
  که دوتاش فعاله و یکیش الکی و غیرفعاله.
  مشکلی برام پیش نمیاد؟
  راسی بااینستا دانلودر دیگه نمیتونم چیزی ذخیره کنم میگه اکانتت فیکه؟
  میشه پاسخ منم بدید.

 83. سلام برای من پیام محدودیت اومده زیرشم نوشته تا تاریخ (یازده ماه می – یعنی همین ماه) این محدودیت ها ادامه داره
  اما حالا که وارد روز بعد شدیم و شده دوازده ماه می ولی هنوز محدودیت هست
  آیا بیشتر از چیزی که خودشون نوشتن طول میکشه..؟

 84. تو اینستا میخوام به شخصی درخواست بدم
  تا درخواست میدم خود به خود درخواستم رد میشه اصلا درخواستم یک‌ثانیه هم ارسال نمیشه علتش چیه؟

 85. سلام خسته نباشید. من چندتا اکانتام log been شدن و دوماه از روش گذشته و بهشون نیاز دارم چیکار کنم

 86. چکار کنیم که دیگه پیجمون غیر فعال نشه و برامون این پیام که شما ثابت کن ربات نیستی نیاد؟

 87. سلام وقتتون بخیر .پیج من هیچ مشکلی نداشت اما یه دفعه ای درخواست وارد کردن کد امنیتی کرد که به ایمیل ارسال میشه اما هیچ کدی برای من نیومد و حدود یکی دوماهه که من به پیجم دسترسی ندارم.و زمان ثبت نام در اینستا هم شماره موبال وارد نکرده بودم ک از اون طریق بتونم بازیابی کنم فقط ایمیل بوده. میشه راهنمایی کنید لطفا.

 88. سلام وقت بخیر من یک سوال داشتم اون هم اینه که اگر در چند پست در یک پیج از یک سری هشتگ های مشترک استفاده کنیم بلاک میشه پیج؟؟؟

 89. سلام وقت بخیر من یک سوال داشتم اون هم اینه که اگر در چند پت در یک پیج از یک سری هشتگ های مشترک استفاده کنیم بلاک میشه پیج؟؟؟

 90. سلام پیج جدید ساختم و الان بعد از چند پست دیگه نمیتونم پست بذارم چکارکنم

 91. مریم میری

  درود برشما. درمورد پیح های کاری هم توضیح بدین. چکار کنم در اکسپلور پستهام دیده بشن؟پیجم بازه. ولی توی تتظیمات کزینه سوییچ هست‌ کدوم رو باید برنم؟ ممنون

 92. مهرنوش میر

  ممنون از اطلاعات خوبتون
  بعد از چه تعداد فالور می تونیم بدون بلاک شدن فالو، لایک و انفالو انجام بدیم.

 93. مهری مشاخی

  سلام.من یه سوالی دارم که تو هیچ جای اینترنت جوابش رو پیدا نکردم.لطفا اگه براتون مقدوره جوابش رو علاوه بر اینجا به ایمیلم هم ارسال کنین تا احیانا گم نکنم سایتتون رو. یه اکامنتی هست که فعاله. من با دو تا پیج فالوش دارم. با پیج های قدیمی هم قابل مشاهده هستش.ولی الان هر پیج جدیدی که باز میکنم کلا اون ادرس اکانت نمایش داده نمیشه. حتی از طریق پیج های قدیمی این پیج خصوصی رو ادرسش رو هم که به اشتراک با پیج جدید میذارم تو دایرکت پیج جدید نوشته میشه کاربر یافت نشد. چندین بار پیج جدید باز کردم با شماره های جدید ولی باز این اتفاق میفته.چطور میشه یه کاربر فعال باشه با پیج های قدیمی چه فالوش کرده باشی چه نه دیده میشه ولی با هر پیج جدید که باز میشه دیده نمیشه.نه تنها در گوشی که با وب هم جستجو میکنم دیده نمیشه. خیلی ممنون میشم اگه علت رو برفمایین و راهنمایی کنین

 94. واقعا که مسخره ست!آخه این چه قانونیه که هرکی بتواند آدم را رپورت کند و اینستا هم جرا کند!!شاید یکی با آدم دشمن باشه و بیخود رپورت کنه!

 95. سلام میشه یه راهنمایی کنید من پیجم locked شده ایمیل هم که زده بودم اشتباه ثبت شده بوده

 96. سلام میشه یه راهنمایی کنید من پیجم locked شده ایمیل هم که زده بودم اشتباه ثبت شده بوده

 97. باسلام من تواینستاگرام محدود شدم نه مینونم فالو کنم نه پیام بدم میشه راهناییم کنیم پیغام محافظت ازانجمن میاد برام چکارکنم

 98. سلام من نمیتونم لایک کنم وپیام بدم به فالورهام پیام محافظت ازانجام میاد

 99. سلام من نمیتونم کسی رو لایک کنم نه پیغام بدم هی پیغام انجمن محافظت ازدیگران برام میاد چکارکنم

 100. محمد رضا گیوه ئی

  سلام
  برا استوری دقیقا چه مواردی وجود دارد؟
  اخه من هرچی میخوام استوری بزارم نمیشه

 101. سلام خسته نباشید
  من پبجم هم لایکاش زیاد هست هم سیو پستم اما پستم تو اکسپلور نمیره دلیلش چی میتونه باشه
  ممنون

 102. سلام، پیج کاریم حدود سه هفته ست که به دلیل زیاد آنفالو کردن باز نمیشه و میگه رمزتونو تغییر بدید منم رمزمو فراموش کردم و گزینه فراموشی رمز رو میزنم ولینکی که میده باز نمیشه و دوباره همون پیامو میده. تا کی پیجم بسته خواهد بود؟

 103. محمد سجاد

  سلام .
  شرکت اینستاگرام ایمیلی داره که بهش ایمیل بزنیم و مشکلات را مطرح کنیم . اگر دارد لطفا به بنده هم انتقال دهید

 104. سلام خسته نباشيد
  اگر ويديوهايى كه در يوتيوب يا گوگل هست رو بخواهيم بخش هاييش رو در اينستاگرام خودمون بذاريم مشكلى پيش مياد؟

 105. خسته نباشین
  اگه پیجی فالوور یا فالویینگ نداشته باشه ولی پست گذاری در حد معمول داشته باشه اینستاگرام بلاکش میکنه؟

 106. سلام خسته نباشین
  اگه پیجی فالوور یا فالویینگ نداشته باشه ولی پست گذاری در حد معمول داشته باشه اینستاگرام بلاکش میکنه؟

 107. سلام وقتتون بخیر ممنون بابت متن مفیدتون.
  من مدت ها پیش اکانتی داشتم ک با گذاشتن پست قاسم سلیمانی اینستاگرام عکس رو برمیداشت اما من متوجه این نوضوع نشدم و فکر نیکردم مشکل از نت هست. و این کار رو تکرار کردم و پیج من ب طور کل بلاک شد‌.و هیچوقت نتونستم برش گردونم.ایا راه حلی وجود داره ؟

 108. حسن مهدوی

  سلام بنده در یک روز 2000نفر. فالو کردم
  ولی اینستاگرام بلاکم نکرد و،در یک روز 300نفر آنفالو کردم بازم بلاک نکرد

 109. سلام چرا پیجم بکل سفید شده نه پستی میبینم نه استوری کسی میبینم هیچی وهیچی نه ایمیل ارسال میکنه ونه چیزی هیچ پیامی هم ارسال نکرد

 110. رامین ناصری

  سلام، من قوانین رو نمیدونستم و در حدود نیم ساعت ۲۰۰ ۳۰۰ نفرو آنفالو کردم الان کلا حسابم باز نمیشه مینویسه خطای شبکه کی درست میشه ، لطفا راهنمایی کنین

 111. ممنون بابت اطلاعاتی که دادید
  ولی مهترینش نگفتید
  من یه پیج زدم برا کاری خب فالور فیک زدم تا یکمی جون بگیره پیج ولی فرداش زد شما رباتی زدم ربات‌نیستم گفت باید منتظر باشید ۲۴ساعت گذشت حسابم پاک شد میخام بدونم دلیلش چیه البته پیجم بسته بود یه kدر عرض پنج دقیقه زدم
  به نظرتون چطوری میتونم فالور فیک‌بزنم بدون حذف اکانتم؟

 112. سلام من یک هفته بلاک بودم.بعد انبلاک شدم.ولی بازم اینستا نمیذاره کسی رو فالو کنم.میگه محدودت کردیم رو فالو کردن.تا کی ادامه داره؟؟؟

 113. اطلاعاتتون بسیار ارزشمند هستند ممنون میشم اطلاعات به روز رو هم در اختیارمون قرار بدید. سوالی داشتم از خدمتتون این 70 نفری که میشه در روز آنفالو کرد رو چه طوری تقسیم کنید در روز که بلاک نشیم مثلا هر دو ساعت 10 نفر یا به چه شکلی ممنون میشم راهنمایی کنید

 114. سلام من نزدیک دوماه فالورهای که منو فالو دارن اینستا میزنه انفالو به گمانم زیاد انفالو کردم مسدود شدم چیکار باید کنم

 115. سلام من برای افزایش فالو یکم از قوانیتو دور زدم و الان پیجم محدود شده و نه تنها لایک نمیتونم بکنم حتی کامتت هم که میزارم اخطار میده و میگه پیجم محدود شده ولی برای گذاشتن پست و استوزی مشکلی ندلرم
  ایا این مشکل ب مرور زمان برطرف میشه؟؟؟؟

 116. سلام دوست عزیز
  من یه پیج دارم ده هزار فالور داره کلیپ های استقلالیه و خیلیا پیام هایی میدن و من هم جواب نمیدن بعضی ها الکی گزارش میکنن بعضی ها بلاک ایا اگه این کار هی تکرار کنن پیج من توسط اینستا میتونه مسدود بشه

 117. سلام من امروز یه اکانت جدید ساختم و آدرش رو هم توی آپارات گذاشتم
  ولی وقتی میرم توی کانال آپارات و میزنم روی لینک اینستاگرامم ، اینرو میاره Sorry, this page isn’t available.
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram.
  چرا؟؟؟
  چیکار کنم

 118. سلام . استفاده از نرم افزار های کمکی بازخورد پیج رو میاره پایین ؟
  در حال حاضر از اینستارویال تو گوشی و گریدز در کامپیوتر استفاده میکنم

 119. سلام. من پیج کاریم وقتی میرم توش مینویسه بدون دسترسی به شبکه.از یه گوشی دیگه هم اسم پیجمو سرچ میکنم پیدا نمیکنه. چیکار باید کنم؟ هک شدم یا ریپورت شدم؟

 120. سلام.پیج من به علت فالو وآنفالو کردن زیاد ابتدا پیام ۲۴ ساعت دادوبا اصرار من برای ورود به سیستم، غیر فعال شده ودیگران هم نمیتونن پیجمو ببینن.پیام هم دادم به اینستا.چیکار باید بکنم؟ممنون از محبتتون

 121. سلام من زیاد لایک فالوو کردم دیگه نمیزاره لایک فالوو کنم میگهWe restrict certain activity to protect our community. این مشکل دائمی هست ؟

 122. سلام
  من شنیدم قابلیت جدیدی تو اینستاگرام اومده که اگه یک فرد روی یک گوشی چند اکانت داشته باشه و با یک اکانت به یک نفر پیام بده و اون فرد بلاکش کنه تمام اکانت های دیگشم خود به خود توسط اون شخص بلاک میشن این درسته ؟

 123. سلام ؛ پسرم میگه نمیتونم درخواست فالو منو بپذیرند و اینستاش مشکل پیدا کرده ولی چندین بار دیدم تعداد فالور و فالووینگش به تعداد سه چهار نفر هی تغییر می‌کنه پیج ایشون بسته هستش ؛میخوام ببینم راست میگه یا دروغ میگه ؟؟

 124. سلام خسته نباشید.اینک گفتید در هر ساعت ده نفر رو میتونیم فالو کنیم آیا تعداد ریکوئیست ها هم جزو فالوکردن محسوب میشه؟ چون بعضی پیج ها خصوصی هستن همون لحظه فالو نمیشن ! ؟

 125. سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون. ممنون میشم تعداد کامنت های تکراری رو در ساعت یا در ۲۴ ساعت بفرمایید.

 126. سلام خسته نباشید.ببخشید من تعداد ریکوست هام که دریافت کردم از 1000گذشت بعدش چندین ریکوست بهم داده شده اما تو اون قسمتی که نشون میده همون 1000تاست و بیشتر نمیشه.طوری هم نیس که یه سری ریکوست هاشون رو رد کرده باشن .طبیعتاً الان باید خیلی بیشتر از 1000باشع .
  راهی هست که تعداد دقیق رو بدونم؟
  مرسی اگه میشه پاسخ بدید

 127. سلام

  بلاک کردن افراد در اینستاگرام محدودیت داره؟
  برای مثال توی 24 ساعت 300 نفر رو بلاک کنی ممکنه که حساب بلوکه شه؟

 128. سلام.من توی یه ساعت بیش از حد درخواست فالو دادم حالا بلاک شدم و وقتی وارد اینستا میشم وارد یه صفحه میشه که میگه یه کد 6 رقمی به ایمیلم میفرسته باید وارد کنم. ولی اصلا هیچ پیامی به ایمیلم نمیاد. باید چیکار کنم؟

 129. سلام من چند بار برای فالو انفالو اخطار گرفتم و بعد رفع بلاک دوباره فالو انفالو کردم پیجم چند روزه بلاک شده و هر لایکو اینا میکنم میگه اینستا شمارو محدود کرده چیکار کنم تا کی صبر کنم🤦🏻‍♀️😭

 130. سلام
  اگه روزانه.هر ساعت ۱۰ نفر رو فالو کنم و بعد دو روز ۷۰ نفر رو انفالو کنم مشکلی برای پیج بوجود میاد؟؟
  و یع سوال دیگه اینکه در طول روز به چند نفر از افرادی که تازه دنبالشون میکنیم میتونیم پیام بدیم که ربات تشخیص داده نشیم؟؟
  ممنون

 131. سلام
  وقت بخیر
  دوست عزیز تعداد فالوور های پیج من،الان حدود ۴ ماهه رو عدد ۱۲۶۳ گیر کرده،بیشتر نمیشه

  یعنی هرکی جدید فالو میکنه پیجمو،خود به خود یکی دیگه حذف میشه
  دلیلش چیه آیا؟

 132. روح الله جعفری

  سلام تعداد انفالودر 24ساعت70نفر هست….
  ایا میشه پشت سر هم در1ساعت 70نفرانفالو کرد؟؟؟

 133. سلام من چندین بار فالو و انفالو کردم حالا پیجم بسته شده و اینستاگرام گفته رمز پیجمو عوض کنم و من رمزتو ندارم هر چی هم خاستم ار طریق لینک برم نشد حالا چکار کنم

 134. سلام،چندتا عکس و فیلم غیر مجار پست کردم و اینستام بسته شده،
  میشه راهنمایی کنید که چجوری میشه دوباره اینستا رو باز کرد؟

 135. سلام و خداقوت
  ممنون از مطالب جامع و مفیدتون
  ببخشید شما اگر پیج اینستاگرام هم دارید معرفی کنید
  ممنون

 136. خسته نباشید من امروز دویست نفر رو انفالو کردم و پیچم محدود شه آیا امکان رفع شدن هست یا نه ؟؟؟

 137. سلام من پیج اینستا درست میکنم
  همین که حدود ۲۰ تا ۳۰ نفر رو فالو میکنم
  پیجم میاد بیرون میگه شما رباط هستین
  چیکار کنم این مشکل حل بشه

 138. درود. روز اول پیج باز میکنیم. تعداد فالو کردن فرق میکنه. آیا تعداد بیشتری میشه در روز اول فالو کرد. محدودیتش روز اول چقدر هست ؟

 139. با سلام و سپاس از مطالب مفیدتون
  خواستم بگم که یک پیج دارم که یکسالی هست محدود شده و نمیتونم پستی رو لایک کنم یا کامنتی بزارم چکار باید بکنم ؟
  واقعا هم نمیدونم به چه دلیل بوده ؟

 140. مثلا زیر یک پست چندتا کامنت گذاشتن و یکی از زیر یکی از کامنت ها چندتا کامنت دیگه ثبت شده ولی فقط ۳تاش بیشتر به من نشون داده نمیشه. چرا؟
  با اکانت دیگه که وارد پیج میشم همه کامنت ها رو نشون میده!

 141. ببخشید کسانی ک در اینستاگرام محبوبیت دارند و تعداد فالوور های زیاد و چشم‌گیری دارند مثلا چند هزار یا چند میلیون نفر ،، آیا از به جر درآمد از تبلیغ ها ، از خود
  اینستاگرام پولی دریافت میکنن؟؟؟

 142. سلام
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled
  این پیام برام اومده.این دومین باره اینجوری میشه.در صورتی که مطمئنم هیچ کار خلاف قانونی انجام ندادم.فقط شک رو این دارم چون خیلس وقته نه استوری گذاشتم نه پست میتونه از این باشه؟یا اصلا درست میشه؟

 143. سلام وقت بخیر
  من گوشیمو ری استارت کردم بعد اون که خواستم اینستا در اینستا لاگین بشم بمن کد امنیتی رو نمیفرسته.
  میگه به علت مسائل امنیتی امکان ارسال نیست
  الان چکاری میتونم انجام بدم؟

 144. اگ پست های غیر اخلاقی بزاری بلاک میشی پس چرا خواننده معروف،امیر مقصودلو معروف به امیر تتلو رو مسدود نمیکنین
  در همه کشور ها اگ کسی توهین ب دین و مذهب کنه دستگیر میشه و پیجشم بسته میشه
  یا اگ کسی پست های غیر اخلاقی بزاره مسدود میشه
  ولی پیج امیر تتلو رو مسدود نمیکنن چون به نفع خودشونه و داره ذهن جوان های ما رو خراب میکنه

 145. سلام وقتتون بخیر خوشحال میشم جواب بدید دو سه روزه که من هشتگ که میزارم خیلی غیر طبیعی بازدیدم بالا میره بعد یک ساعت متوقف میشه و دیگه از هشتگ بالا نمیره من چی کار کنم درست بشه همه ی پیجام اونجوری شده

 146. سلام خسته نباشيد
  تو پيجم تبليغات ميكردم و داخل دايركت زياد پيام دادم خسابم غير فعال شد.و ايميلثبت شده داخل برنامه نداشتم فقط با شماره موبايل وارد شدم و ثبت كردم.الانچطورميتونم درخواست پشتيباني كنم و اكانتم ازاد بشه.لطفا راهنماييم كنيد

 147. سلام،امروز دیدم نمی تونم استوری، تگ و کامنت و فالو، انفالو کنم همش می نویسد خطا و محدود شده است چه زمانی درسست می شود؟

 148. با تشکر از مطلب مفیدتون
  چجوری تعداد کسانی ک واسه من درخواست دوستی فرستادن و من هنوز تایید یا رد نکردم رو متوجه بشیم؟(اینستاگرام فقط تا تعداد ۲۰۰ درخواست رو نشون میده )

 149. سلام من ۲بار پیچ زدم و پست غیر اخلاقی هم نزاشته بودم و فالو کردنم در ساعت ۱۲تا بود که دوتا پیچم هم غیر فعال شده چرامیشه بگین

 150. من تو یه روز ۱۰۰نفر فالو بعد انفالو کردم الان اینستاگرامم کلامسدود شده همه چیش چیکار کنم درس شه🥲

 151. سلام. روزانه چه تعداد فالور میشه ریمو کرد که اکشن بلاک نشیم ؟
  من پیجم دو سه هزار تا پیج روح و فیک داره. میخام اونارو ریمو کنم.
  ممنون میشم جواب به ایمیلم بفرستین.

 152. سلام
  این ارقام بر اساس روز محاسبه میشه؟ یعنی میشه در 5 دقیقه از یک روز 70 نفر رو آنفالو کرد؟ همچنین برای فالو و سایر موارد؟

 153. سلام
  ینی راهی نداره هر ساعت بیشتر از ده نفر فالو کرد خیلی کمه که مثلا راهی باشه ک فک نکنه ما رباطیم

 154. سلام و عرض خسته نباشید
  یه سوال دارم من ساعتی تا ۱۰۰ نفر هم فالو میکنم و دیروز حدود ۴۰۰ نفر فالو کردم و اینستا من رو مسدود نکرد الآنم ادامه میدم مشکلی نداشتم تا حالا
  این کار مشکلی نداره؟ چرا پیج من مسدود نمیشه؟

 155. سلام من پیچک فک کنم بخاطر فالو کردن بیشتر از ده نفر ده ساعت مسدود شد حالا باید چکار کنم؟؟؟

 156. ببخشید یک پیج بعد از چندبار بلاک شدن توسط اینستاگرام کلاً حذف میشه؟؟؟و اگرم یه وقتی پیج توسط اینستاگرام حذف شه یعنی دیگه نمیشه کاریش کرد و برگردوندش؟؟؟

 157. ایمان شعبانی

  سلام من تو یک روز تعداد زیادی پست گذاشتم و یا یکبار تعداد حدود ۵۰ نفر رو طی یک روز فالوو کردم .الانم محدودیت لایک کردن، کامنت گذاشتن دارم و نمیتونم کسی رو فالوو کنم الان ۴ روزه این محدودیت هنوز پابرجاست بنظرتون کی تموم میشه ؟ این باره اوله محدود میشم ببینید این اخطار برام میاد 👇ممنون لطفا جواب بدین

  بعدا دوباره امتحان کنید
  برای حمایت از انجمن ها برخی فعالیت ها را محدود میکنیم
  به ما اطلاع دهید
  تایید

 158. باسلام و وفت بخیر
  من حدودا ۴ الی ۵ روز هست که به دلیل فالو و آنفالو پشت سرهم بلاک شدم و هنوز درست نشده. همچنین دایرکتم هم باز نمیشد که رمز ورودم رو تغییر دادم و درست شد. من قبلش هم دو سه بار بلاک شده بودم اما نهایت تا سه چهار ساعت درست میشد. چه مدت زمان طول میکشه درست بشه؟ چون پیجم کاریه.

 159. سلام ، سال نو مبارک .
  داشتن دو پیج با یک گوشی موبایل ، می تونه مشکل ساز بشه ؟
  ایرادی داره پیج دوم داشته باشیم ؟

 160. سلام، خوبید؟ ببخشید من اکانت اینستاگرامم خندیدی هست دو سه سال آیا من فقط الان میتونم 10 نفر را فالو بزنم در ساعت میشه جواب من را بدید و الان هم چون در ساعت خیلی آنفالو زدم بلاک بدون تاریخ شدم کی برداشته میشه؟

 161. مصطفی شنبه پور

  ساام وقتتون بخیر من ی تعداد ک فالووو نکرده بودن انفالوو کردم از ایسنتاگرام کلا خارج سدم و پیجم از دسترس کلا خارج شد بعد چن ساعت اومد و بار دوم چن روز بعد باز ی تعداد زدم انفالوو ابار کلا خارج سدم از دسترس الان سه رپز کلا پیجم در دسترس نیست رمز میزنم دو مرحله میاد رو خط ولی. اخطار میزنه برا ورد
  Floow the next setap within 30 day so we can try to get…..

 162. مصطفی شنبه پور

  سلام وقتتون بخیر من ی تعداد ک فالووو نکرده بودن انفالوو کردم از ایسنتاگرام کلا خارج سدم و پیجم از دسترس کلا خارج شد بعد چن ساعت اومد و بار دوم چن روز بعد باز ی تعداد زدم انفالوو ابار کلا خارج سدم از دسترس الان سه رپز کلا پیجم در دسترس نیست رمز میزنم دو مرحله میاد رو خط ولی. اخطار میزنه برا ورد
  Floow the next setap within 30 day so we can try to get…..
  باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 163. سلام ببخشید من امروز شروع کردم به دیسلایک کردن پست ها و تعداد زیادی رو دیسلایک کردم ، بعد از یه زمانی به بعد ارور داد و دیگه دیسلایک نکرد الان چیکار کنم وقتی لایک میکنم دیگه دیسلایک نمیشه یا دیسلایک میشه بعد دوباره به حالت اول برمیگرده

 164. سلام پیج من یهو غیر فعال شده این پیغام بهم اومده باید چیکار کنم راهنمایی کنید:
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

 165. درود به شما. اخیرا اینستاگرام چندبار برای من اخطار محتوای کامنت فرستاده و برخی کامنتهای منو که تو پیجهای خیلی معمولی میرم و میزارم حذف کرده و اخطار داده!درحالیکه اصلا محتوای بدی نداشته! داستان چیه؟

 166. محمد افشانزاده

  من پیج قروش کبوتر دارم و و مسدود و حذف شد پیجم
  تو پیج جدیدم با رعایت نزدن هشتک فروش و خیلی چیزای دگ میتونم بفروشم ادامه بدم یا از عملکردم تشخیص میده؟

 167. سلام من ۴ , ۵ روزه نمیتونم کامنت بزارم توی ایسنتاگرام میخوام بدونم دلیلش چیه؟ زیادی هم کامنت نزاشتم که بخواد منو برا کامنت زیادی مسدود کنه و …..

 168. با سلام و خسته نباشید
  پیج‌ بنده پیج انلاین شاپ هستش و تعداد دایرکت زیادی هروز پاسخ داده میشود در تایم های طولانی
  جدیدا یکبار به مدت ۲۴ ساعت با اخطار (فعالیت غیر معمول) دایرکت پیج رو بلاک کرد اینستا بعد که انبلاک شدیم ۷/۸ ساعت به منوال قبل دایرکت جواب دادیم اما
  باز هم بلاک کرد با همون اخطار
  سوال بنده ایا جز صبر کردن راه دیگه ای هست و اینکه چه کار کنیم که دوباره بلاک نشویم که نکنه چند بار تکرار بشه و از دسترس خارج بشه لازم به ذکر است که با ۳/۵ یوزر به این اکانت متصلیم
  شرمنده بابت طولانی بودن متن و پیشاپیش ممنون از پاسختون💜

 169. سلام
  حدود یکماهه که پیجم راه اندازی شده الان دیسیبل شدم ولی پیام رباط که میاد قسمت پازل رو کامل نشون نمیده که مراحل بعدی رو انجام بدم . لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

 170. سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم
  یعنی با فالوو کردن 8 نفر تا 10 نفر در هر ساعت مشکلی برای اکانت پیش نمیاد؟
  ممنون میشم پاسخ بدید🙏

 171. سلام
  اگه ی پیج زده باشیم بعد ی ماه نام پیج و آیدی را تغییر دهیم اینستا مارو با نام و آیدی جدید میشناسند
  یا همون قبلی؟

 172. محمد حسین

  سلام و عرض ادب،پیج من گهگداری خودبخود دیسیبل میشه و حدود ده تا چهارده روز از دسترسم خارج میشه ،تعداد بلاکهام ام حدود سیصد نفره،آیا دلیلش همین بلاکهاست؟یا دلیل دیگه ای داره ؟ ی پیام میده
  Your accant had been disable
  Fallow the next steps witin the 30day you csn reqest a rewiew

 173. محمد حسین

  سلام و عرض ادب،پیج من گهگداری خودبخود دیسیبل میشه و حدود ده تا چهارده روز از دسترسم خارج میشه ،تعداد بلاکهام ام حدود سیصد نفره،آیا دلیلش همین بلاکهاست؟یا دلیل دیگه ای داره ؟

 174. سلام وقتتون بخیر من ایسنتا مخفی داشتم بعد هر شب یکی دوباری هی وارد میشدم باز پاک میکردم. الان اکانتم باز نمیشه و ی ارور میده و میگه مراحل بعدی رو دنبال کن ولی هرچی next رو میزنم وارد جایی نمیشه. باید چیکار کنم ک حسابم نپره

 175. سلام اگر در نام کاربری از دامین استفاده باشه، نقض قوانینه ؟ مثلا example.ir بنویسیم بعد اینستاگرام پیج رو ببنده که دامنه سایتت رو گذاشتی یوزر نیم؟
  من اینو یه جایی خوندم این درسته آیا از قوانین اینستاگرام هست؟ لطفا پاسخ بدید ممنون

 176. سلام من ان فالوو زیاد کردم وحالا اینستا محدودم کرده سه چهار روزی هست تا کی ادامه داره محدودیتش و تاریخی هم نمیزنه

 177. سلام
  مي خواسنم بدونم من هر دفعه كه همون هشتكهارو با اديت ميزنم تعداد زيادي لايك ميشم اما نميخوام باعث بشه هي بياد بالاي صفحه وفالوورهام عصباني بشن ميخواستم بدونم همون هشتكهارو چند ساعت يكبار تكرار كنم واينكه ايا هر دفعه فالوورهام ميبينن? ممنون

 178. با سلام خدمت شما
  من رباط اینستاگرام دارم و در ساعت پنجاه نفر رو فالوو میکنه،ایا اشکالی داره ؟؟

 179. سلام پیج من یهو حذف شده آیا دوباره برمیگرده یا دیگه برای همیشه این جوری شده
  هرکاری میکنم باز حساب من کاملا حذف شده

 180. سلام
  میگین ساعتی 10 تا فالو یعنی ریکوئست هم جزو اون 10 تا میشه؟؟؟
  من میخوام بدونم که اگه 20 نفر تو یه ساعت فالو کنم 10 تاشون فالو باشه 10 تاشون ریکوئست باشه ریپورت میشم یا نه؟؟؟

 181. ببخشید من پیجم مسدود شده
  و گفته شما در تاریخ ۲۰۲۱/۳/۱
  از مسدودی خارج خواهید شد

 182. سلام با برنامه فالورر جمع میکردم رفتم. تو. پیجم. دیدم بالا نمیاره یه پیغام انگلیسی بود دقیق یادم نیست فقط یه 30 روز توش بود بعد ازم نام کاربری و. پسوورد گرفت و گفت اطلاعات بررسی میکنیم و اگر صحیح بود 24 ساعته میتونید به پیجتون برگردید ولی بعد 24 ساعت هم به پیج برنگشتم چیکار کنم؟

 183. سلام من محدودیت اکسپت کردن دارم ینی روزی ۱۰۰ تا ریکوست بیشتر نمیتونم قبول کنم کی درست میشه این حالت؟؟؟

 184. سلام،من پیجم رو جدید زدم و برای شروع روزی ۲ تا پست میزارم و تعداد کمی کامنت زیر پست های بقیه.
  الان ۱ روزه که داخل تب activity و کامنت های پیج خودم ارور couldn’t refresh feed رو میده .
  مشکل از اینترنت هم نیست چون اکانت اصلی خودم راحت لود میشه و هیچ مشکلی نداره.اپلیکشنم هم آپدیت هست.
  لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم و اصلا مشکل از چی میتونه باشه🙏🙏

 185. پیج جدید ساختم توی ۳ روز فقط ۶۰ نفر فالو زدم حالا از امروز همه فعالیت ها انجام میشه به جز این که پیج هیچ کس برام باز نمیشه مشکل چیه؟؟!!!

 186. سلام وقت بخیر من امروز به علت استفاده از آنفالویاب در طول مدت یک هفته ( بر اساس الگوریتم البته ) پیجم دسیبل شد .
  بعد از ارسال ایمیل و پیگیری و ارسال عکس و کد پیجم برگشت …
  میخواستم بدونم اگه همچنان به آنفالو طبق همون الگوریتم ادامه بدم ممکنه پیجم این بار کلا از دسترس خارج شه ؟!

 187. سلام ، راجع به تعداد انتشار پست در هر روز و هر ساعت صحبتی ننمودید . لطفاً تعداد مجاز انتشار پست رو هم بفرمایید .
  سپاس .

 188. با سلام، دیشب فکر کنم بالای صد تا پیج آنفالو زدم حالا دیگه پبجم با پس قدیمی و جدید بالا نمیاد، راه حل چیه؟؟؟؟

 189. سلام من خیلیارو فالو و آنفالو کردم الان اصلا نمیتونم وارد اینستاگرام بشم تا وارد میشم مینویسه پوشش خبری بازخوانی نمیشود و میره تو یه صفحه دیگه ک نوشته شده متاسفیم نتوانستیم درخواست شمارو انجام بدیم لطفا چند لحظه دیگر دوباره امتحان کنید..
  خواهش میکنم جواب بدین

 190. با سلام اكانت اينستام يه صفحه مياد كه صفحه شما به صورت موقتا بسته شده و اجازه دسترسي به هيچ كاري بهم نميده و ميخواد كدي رو بزنم كه براي شماره ي تلفن قبليمه ممنون ميشم راهنمايي كنيد

 191. ببخشید من اولین باره محدود شدم
  ۱۱۰۰تا فالوور ۵تا فالووینگ دارم
  از طریق برنامه و پیج فیک فالوور و لایک گرفتم
  Try Again Later We limit how often you can certain things on Instagram to protect our community. Tell us if you think we made a mistake.
  این جمله میاد
  برای دیگرون میتونم لایک و کامنت بزارم ولی تعداد فالوور هامو از پیج اصلیم همش ۱۰۶۳میزنه موقتیه ؟
  حل میشه ؟
  یا بهتر بگم بلاک موقتیه یا همیشگی؟

 192. سلام ببخشید, اکانت من, بلاک شده, حالا نمیدونم, دللیش, فالوورهای پشت سر هم مثلا سی تا از برنامه فالوورگیر زدم, هست؟ اکانتم کلا جوری شده که, حتی آیدی پیجم نمیشه سرچ کرد, پیجم not found شده, و موقع لود couldn’t refresh feed میده و بعدش صفحع ای میعد که میگه کد جدید فرستاده میشه به سیم کارتم, ولی فرستاده نمیشه, ایا اکانت من کلا نابود شده یا احتمال بازگشتش هست, رمز رو هم یادداشت نکردم, و از پیج هم log out شدم, پیج بر میگرده, صبر کنم یا نه؟ ممنون, چون زدن پیج خیلی زحمت داره

 193. سلام پیج اینستاگرامم چند سال پیش باز کردم که با استفاده از جیمیل و یا تلفن همراه معتبر نبود و قوانین اینستاگرام عوض نشده بود و هرکس میتونست با هر جیمیل تا معتبر یک صفحه داشته باشه
  الان خیلی وقت هست پیج و ندارم جیمیل و تلفن همراهم که نداره تصمیم گرفتم که با پنجاه حساب کاربری اینستا اون پیجمو بلاک کنند
  آیا اگر پنجاه نفر داخل اینستاگرام پیج و بلاک کنند اون پیج میپره ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید

 194. سلام تکرار نام برند که همون نام اکانت اینستاگرام بنده هست به عنوان هشتک در کپشن به عنوان تکرار تگ محسوب میشه و شادوبن میشم؟؟؟

 195. رضا یزدانیان

  سلام ببخشید من برای پیج کاریم فالور فیک زده بودم بعد با ربات اینبو حذف فالور فیک زدم بعد دو ساعت که فالور فیکا حذف میشدن اینستاگرام جلو پیجمو بست ایا پیجم بر میگیرده ؟ البته با پیجم به فیسبوک هم وصل بودما

 196. سلام وقت بخیر
  من تازه از بلاک یک هفته ای (موقت )اینستاگرام به علت انفالو سیصدنفر در یک ساعت در اومدم و الان میخواستم بدونم در روز چند نفر رو میتونم یکجا انفالو کنم که طبق اپدیت جدید ، اینستاگرام منو بلاک نکنه . یا روزی چند نفر انفالو کنم که اسپم شناخته نشم سپاس
  با سپاس از جوابتون

 197. سلام.در پیج من این متن اومد که پوشش خبری بازخوانی نمیشود.بعد من برنامرو حذف کردم که دوباره نصب کنم شاید درست شد اما پیجم نیومده.امکان برگشت پیج هست؟

 198. شما میدونید با چند بار ارسال دایرکت تکراری به بقیه مسدود میشی؟
  روزانه میتوانیم چقدر دایرکت تکراری بفرستیم؟؟

 199. شما میدونید با چند بار ارسال دایرکت تکراری به بقیه مسدود میشی؟
  روزانه میتوانیم چقدر دایرکت تکراری بفرستیم؟؟

 200. سلام .
  من دو روز پیش حدود ۵۰۰ تا رو آنفالو کردم الان پیغامی که برام اومده چنج پسورده ومنم سوردو فراموش کردم چجوری میتونم مجدد صفحمو بالا بیارم

 201. سلام .
  من دو روز پیشحدود ۵۰۰ تا رو آنفالو کردم الان پیغامی که برام اومده چنج پسورده ومنم سوردو فراموش کردم چجوری میتونم مجدد صفحمو بالا بیارم

 202. سلام من قوانین رو رعایت کردم پست هم ندارم و فقط استوری میزارم از یه برنامه انفالو یاب هم استفاده میکنم و امروز وارد اینستا شدم گفته بود که پیجم قفل شده نمیدونم چکار کنم واقعا خواهش میکنم راهنمایی کنید

 203. غلامرضا فخری

  سلام،پیج خبری هستم،ماهیانه حدود هزار نفر منو فالو میکردن،الان حدود یکماه میشه که تعداد فالوورام اصلا زیاد نمیشه،روزی حدود دو ،سه یا پنج نفر فالو میکنند ولی به ازای اینا چند تا هم آنفالو میکنن،چرا آیا؟؟ در ضمن لایوم هم مسدوده،ولی پست و استوری میتونم بذارم.
  ممنون اگه راهنمایی کنید

 204. سلام راهی وجود داره پیج دیسیبل شده رو خودمون
  دوباره راه اندازی کنیم یا باید از افراد خبره اعتماد کنیم برای بازگردانی پیج

 205. من تازه فعالیت کارینو تو اینستاگرام شروع کردم و مطالب شما بسیار برام مفبد بود،ممنون از زحمات شما

 206. سلام وقت بخیر
  من مدتی بود فالو آنفالو زیاد انجام می‌دادم به همین علت به من پیغام خطا میداد الان هم این پیام رو میده و گزینه هایی که میشه زد تو این پیغام اوکی و تل آس هست الان من بلاک شدم یا نه هنوز؟؟

 207. سلام وقت به خیر من اطلاعی از محدودیت انفالو نداشتم و این کار پندین با انجام دادم در حال حاضر اینستگرام من بسته شده و حتی داخل اینستگرام نمیتونم برم راحی برای برگشت هست ؟
  چکاری باید انجام بدم البته مقاله خواندم ولی متوجه نشدم

 208. سلام وقت بخیرمن نمیدونستم تعدادزیادی روآنفالوکردم الانم دیگه نمیتونم آنفالوکنم این مشکل قابل حل هست یانع

 209. سلام.ممنون از مطالبتون
  من یه مشکلی برام پیش اومده نمیتونم کسی رو آنفالو کنم ولی پست هارو میتونم لایک کنم هرکسی هم بخوام میاوتن فالو کنم خیلی اعصابمو خورد کرده لطفا اگه میشه کمک کنید با تشکر

 210. چندبار پست و استوري در پيج پابليك به عنوان اسپم شناسايي شد در حالي كه محتوا و گرافيك جديد و غير كپي استفاده شده بود در ٢ پيج مختلف. چرا اين اتفاق مي افته؟

 211. سلام,اکانت شغلم ریپورت شده،دو هفته قبل یجا کامنت تهدید آمیز گذاشتم,الان میرم تو اکانت میپره بیرون و میره تو پیام اخطار

 212. سلام 👋
  من تو زیاد انفالو کردم حالا ۲ روزه گیر کرده چقدر باید وایستم تا باز بشه ممنون میشم جواب بدین

 213. اشکان بهادری

  سلام من در عرض ۱۰ روز ۳۰۰۰ اکانت آنفالو کردم دیشب کلا پیجم بسته شد به روز رسانی نمیکنه ،اجازه نمیده پست بذارم ،حالا چیکار باید بکنم؟؟؟ایا خود به خود درس خواهد شد؟

 214. سلام لطفا پاسخ بدید
  چند وقت پیش برای من پیامی از طرف اینستاگرام اومد که:پست های شما بلاک شده چون ممکن است محتوای آن متعلق به شما نباشد تقریبا ۳ ماه میگذره و هنوز هم پست های من بلاک و برای هیج کس مشخص نیست.در حالی که من ی کاربر عادیم و سالی ی بارم پست نمیزارم
  چه کار کنم محدودیت و بلاکی برای پست هام برداشته شه
  ممنون

 215. باسلام من حدود ۲ماه حسابم غیرفعال شده وهنوز بازنشده وقتی میخوام واردحسابم بشم میگه به دلیل نقض قوانین غیرفعال شده میشه بگید این محدودیت تا چ زمانی هستش

 216. سلام من به دایرکت ها مراجعه میکنم و از انها میخواهم یک پیج را فالو کنند ولی مونشن نمیکنم به انها میگویم آن را سرچ کنن .آیا این مشکلی دارد؟

 217. سلام .من فکر میکرئک تعداد فالو کردن در روز بیشتره و من در یک روز تعداد زیادی رو فالو کردم .فقط یکدفعه یک مشکلی برا من پیش اومد من که در کلمه کلیدی وقتی کسی سرچ میزد جزء د و سه تا بودم یکدفعه ناپدید شدم و کلامنو تو سرچ نشون نمیده . میشه راهنمایی کنید چکار کنم ؟
  الان فعالیت ها و تعاملات رو زیاد کردم ولی چند روزه تو سرچ نیستم.
  تعداد فالورهامم بالاست …3700 تا.
  کسی رو هم ولی نمیتونم فالو کنم پیام خطا میاد ..

  1. مژان فدایی

   سلام اینستاگرام شما را محدود کرده است. سعی کنید کارهای غیرطبیعی نکنید و محتوای منظم تولید کنید.

 218. من خیلی از افرادی که فالو کرده بودمو آنفالو کردم
  و حالا مسدود شدم و اینستاگرام میگوید باید رنز
  ان را تغییر بدم ولی وقتی رمز قدیمی را یادم رفته
  میگوید اشتباه است فراموشی رمز هم‌می زنم به پیام می یاد اونم‌می زنم ولی بازم‌نمی تونم‌از پیجم‌استفاده کنم‌و هی پیغام می ده حساب شما به خطر افتاده
  ولی هی میگه رمز قدیمی اشتباه است

  1. مژان فدایی

   متاسفانه این مشکل برای همه وجود دارد و بهتر اینکه چندین بار امتحان کنید

 219. سلام میگم قانون های اینستاگرام عوض شده یا باگ پیدا کرده؟ چون من همین الان تست کردم و 233 نفر رو پشت سرهم فالو کردم با یک پیج اما هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده و هنوز می تونم فالو کنم و هیچ پیام یا هشداری هم نمایش داده نشده جریان چیه ؟

 220. ببخشید محدودیت تعداد ایموجی داخل بیوهم هست فک کنم چهارتا بیشتر نمیشه بزاری راهی نیست بشه حدودا ۹ یا ۱۰ تا ایموجی داخل بیو گزاشت؟

 221. پیجم قفله میخام درخواست هامو فالوم رو قبول کنم مینویسه محدودیت اینستا برای پیج های قفل میزان فالور به حد اکثر رسیده چیکار کنم

 222. من خیلی از افرادی که فالو کرده بودمو آنفالو کردم
  و حالا مسدود شدم و اینستاگرام میگوید باید رنز
  ان را تغییر بدم ولی وقتی رمز قدیمی را میزنم
  میگوید اشتباه است در حالی که با همان رنز میتونم
  اکانتمو در گوشی دیگر بیارم با همان رمز ولی بازم در ان گوشی میگوید باید رنزو تغیر بدم
  ولی هی میگه رمز قدیمی اشتباه است

 223. با سلام ، من چند روز پیش تقریبا ۵ یا ۶ برنامه آنفالویاب تست کردم که در نهایت منجر به غیرفعال شدن اکانتم شد که نه میتونم وارد اکانتم بشم و نه دیگران پیج منو میبینند به نظرتون اکنتم برمیگرده ؟! البته یه بار موفق شدم به اینستا ایمیل بزنم واونا در جواب از من خواستند عکسی از چهره م با دست نوشته کدی که برام فرستادن بگیرم و براشون بفرستم و من این کار را کردم ولی هنوز بعد دو روز جوابی به من ندادند ، ممنون میشم راهنمایی کنید

 224. فقط ۱۰ تا فالو در ساعت؟!!!
  چقدر کم قبلا بیشتر بود .
  واسه همونه هی بلاک میشم پس خخخخخ!!!
  مرسی از اطلاع رسانیتون

  1. اینستاگرام روز به روز به نسبت به فالو و آنفالو حساس تر میشه پس بهتر برای بلاک نشدن کمی بیشتر احتیاط کنید

 225. سلام وقتتون بخیر..نوشته بودید که در هر یک ساعت میشه ۳۰۰ لایک انجام داد.آیا اگه پشت سر هم لایک کنیم ۳۰۰تارو مشکلی بوجود نمیاد؟

 226. سلام ببخشید من پیج اصلیم تز دسرس خارج شد یاهمون
  محدود شد کلا ۲تا پیج دیگ زدم بازم اینجور شدن ی پیج ب اسم دختر زدم امروز اینجوری شد ۱۰۰خورده انفالو کردم اینجور محدودشد ک کلا باز ازدسرس خارج شد باید چکنم ک تکرار نشه برام لطفا کمکم ایا برمیگرده یا پیج جدید بزنم یا وقتی بزنم چ کنم باز تکرار نشه این کارها مثال ⬇

  تأیید کنید که ورود به سیستم هستید
  ما متوجه فعالیت غیرمعمولی از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم.
  مراحل بعدی را طی 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.

  1. مژان فدایی

   سلام
   کارهای غیر ظبیعی نکنید و از فالو و آنفالو یکباره پرهیز کنید.

 227. امیرمحمد قربانیان

  سلام من تا تاریخ 2020/27/12 که امروزه اینستا منو محدود کرده ولی هنوز از این محدودیت خارج نشدم مشکلش چیه چ زمانی خارج میشم از این محدودیت اخه خودش زده تا این تاریخ اما خبری از رفع محدودیت نیست !؟

 228. من تو اینستاگرام نمیتونم فالو کنم وقتی فالو میکنم یه صفحه میاد که که محدودیت فالو کردن و لایک

 229. لام.پیج من ۲۵۰۰تا فالو کردم و ۴۰۰تا منو فالو کردن .چطوری انفالو کنم‌که اینستا اکانت منو یک اکانت نامعتبرندونه و از دیده شدنم شاید در اکسپلور و کارکردن هشتک هام جلوگیری نکنه؟ممنونم

 230. سلام مگه خودتون نگفتین در هر ساعت ۱۶۰ نفر میتونیم فالو کنیم پس چرا اینستا بلاکم میکنه و اینکه آنفالو هم میخام انجام بدم باید چند تا در ساعت باشه؟ و آیا پشت بند اینکه فالو کردم میتونم برم آنفالوهام رو انجام بدم؟

 231. سلام ایا اینستا پست های غیر اخلاقی را بر می دارد؟ یا مثلا لایو های غیر اخلاقی را فیلتر میکند؟ اگ جواب بدید ممنون میشم

 232. سلام.من یه مزاحم دراینستا دارم که چندبارمسدود کردم ولی باز خودشو از مسدودشدن درمیاره چیکارکنم که دیگه مزاحم نشه.🙏🙏

 233. سلام شما گفتین در ساعت 165فالو میتونیم کنیم ولی من بعضی وقتا شده به ده هم نرسیده در ساعت بلاک میشم میشه بگیدچرا

  1. سلام احتمال داره قبلا بیش از حد مجاز فالو کرده باشین و باعث شده ربات های اینستاگرام حساسیت بیشتری داشته باشند

 234. بارها بوده که اینستاگرام به ناحق اکانت ما را دیزیبل کرده است . حساب اینستاگرام من 7000 فالور داشت . و ارتباطات فعالی با فالوهایم داشتم . اما حدود 7 ماه بیشتر است که بدون هیچ دلیلی حساب من را بسته شده است . و من اینقدر از این موضوع ناراحت شدم که دیگر هیچ حساب جدیدی باز نکردم . و این کار شما باعث میشود که کاربرهایی مثل من از اینستاگرام دلسرد بشوند. و این محیط را کنار بگذارند و از سایر محیط های اجتماعی برای فعالیت های خود استفاده کنند. من بارها نامه دادم و تلاش برای بازکردن ایسنتاگرامم شدم اما نتیجه ای نداشت.

 235. درود
  وقتتون بخیر
  سپاس از مطالبی که گذاشتید
  من الان نمی تونم کسی رو فالو کنم، فکر کنم حدود یک ماهی هم گذشته،
  1738 تا فالور دارم و 7386 تا فالوینگ
  می شه راهنمایی کنید؟

 236. سلام من بخداطر فالو و انفالو زیاد چند بار اکانتم بلاک شد که با بیرون رفتم از اکانت و لاگین شدن حل شد دوباره بلاک شدم ولی دیگه لاگ اوت و لاگین جواب نداد بنظرتون بلاکم موقعه یا برا همیشه بلاک شدم

 237. سلام وقت بخیر یه سوال داشتم ایا دایرکتم محدودیت داره؟چون دیدم که کسی انقدر براش دایرکت فرستادن که بلاک شده دایرکتش و نتونسته بازش کنه؟راه حلش چیه؟

 238. سلام
  ممنون بابت مطالب مفید شما
  یک کتاب دارم با موضوع تجارت در شبکه های اجتماعی تهیه می کنم
  خوشحال می شم از مطالب شما هم استفاده کنم
  البته با ذکر نام

  ایمیل خودم برای تماس وارد کردم

متن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *