با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا

خدمات دیجیتال مارکتینگ

فضای کسب‌وکارهای امروز آن‌چنان پیچیده شده است که دیگر نمی‌توان همچون گذشته با فعالیت‌های تکراری و بدون کمک خدمات دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی خودمان، رقبا را کنار زد و برند خود را به مخاطبین معرفی کرد. اکنون کسب‌وکارها نیاز دارند تا مخاطبانشان آن‌ها را توانمند، متخصص و قابل‌اعتماد بدانند و به مشتری وفادارشان تبدیل شوند.

فراموش نکنید بحث برندینگ، افزایش فروش و ترغیب مشتریان به همراهی، آن‌چنان کار ساده نیست که بتوان بدون توجه به تخصص و تجربه و کنار گذاشتن بازاریابی آنلاین، آن را پیاده‌سازی کرد. رسیدن به جایگاه مدنظر و دستیابی به اعتبار در میان مخاطبین و بازار هدف، یک مسیر حیاتی دارد و آن، یاری‌گرفتن از خدمات دیجیتال مارکتینگ است.

software-11-1-min(1)

خدمات تولید محتوا

ما در الوکانتنت، به نیاز مشتریان خود آگاه هستیم و پس از بررسی‌های دقیق، محتوایی ارزشمند و همسو با خواست مشتری را تولید می‌کنیم. به یاد داشته باشید که محتوای تولیدی توسط الوکانتنت، تماماً بر اساس اصول مهم تولید محتوا و دستور زبان فارسی نگاشته می‌شود و قوانین سئو مطابق آخرین تغییرات الگوریتم‌های گوگل، موردتوجه قرار می‌گیرد.

خدمات مشاوره

اگر نیاز به مشاوره در حوزه‌های سئو، سوشال مدیا، دیجیتال مارکتینگ و محتوا دارید، می‌توانید از ما کمک بگیرید. کارشناسان باتجربه و متخصص الوکانتنت آماده ارائه مشاوره به کسب‌وکارهایی هستند که برای رشد خود، نیاز به مشاوران کارآزموده دارند.

خدمات بازاریابی ربایشی

در بازاریابی ربایشی به دنبال آن هستیم که مشتری با توجه به سیاست‌های ما، به سراغمان بیاید.

در واقع به جای آن که ما به سمت مشتری برویم و برای یافتن او هزینه‌های سرسام‌آور را به خود تحمیل کنیم، بستری مناسب فراهم می‌آوریم تا مشتری خود به سراغ ما بیاید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟

شاید اگر در سال‌های نه‌چندان دور از خدمات دیجیتال مارکتینگ با صاحبان کسب‌وکارهای سنتی می‌گفتیم، لبخندی گوشه لبشان سبز می‌شد و من و شما را جوانانی رویایی تصور می‌کردند اما این روزها آن‌چنان تحولی در فضای دیجیتال و بازاریابی آنلاین رخ داده است که دیگر بازاریابی سنتی، رنگ و بوی خود را از دست داده و اگر برندی تمام و کمال نگاه خود را به‌سوی دیجیتال مارکتینگ تغییر ندهد، مستحق شکست خواهد بود.

اما به سراغ سؤال خود برویم؛ خدمات دیجیتال مارکتینگ چیست؟ خدمات دیجیتال مارکتینگ تمامی آن اقداماتی هستند که کمک می‌کنند مخاطبان، خود به سراغ شما و برندتان بیایند آن هم در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز.

درواقع شما با کمک این روش مارکتینگی  و با کمک تیم الوکانتنت، دیگر نیاز ندارید به سراغ مخاطبین بروید و آن‌ها هستند که به‌سوی سایت و شبکه اجتماعی شما روانه می‌شوند و پس از بررسی توانمندی‌های شما در حوزه موردنظر، مشتریتان می‌شوند.

چرا کسب‌وکار من به خدمات دیجیتال مارکتینگ الوکانتنت نیاز دارد؟

مختصر و مفید می‌گوییم، کسب‌وکار شما به‌شدت به خدمات دیجیتال مارکتینگ الوکانتنت نیاز دارد زیرا:

 • هزینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین بسیار کمتر از هزینه بازاریابی سنتی است.
 • شما با کمک این روش بازاریابی، مخاطبین خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی از حضور خود مطلع می‌کنید.
 • شما می‌توانید با هزینه‌ای محدود، به مدت طولانی‌تر در برابر چشمان مخاطبین حضور داشته باشید.
 • کسب‌وکار شما با کمک این روش می‌تواند تعامل بهتری با مخاطبین برقرار کند.
 • شما با کمک دیجیتال مارکتینگ می‌توانید حجم بسیار زیادی مخاطب را در کنار خود داشته باشید.
 • مخاطبان به‌راحتی شما را پیدا می‌کنند و می‌توانند با کمک تلفن همراه خود، به مشتریتان تبدیل شوند.
 • و…
digital_marketing

خدمات دیجیتال مارکتینگ الوکانتنت شامل چه مواردی است؟

خدمات دیجیتال مارکتینگ در الوکانتنت دو دسته متفاوت دارد که البته هر یک از این دو، کمک کننده رشدِ دسته دیگر است.

 • سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو
 • بازاریابی تولید محتوا یا کانتنت مارکتینگ همچون تولید محتوای متنی وب‌سایت، رپورتاژ آگهی و…
 • تولید محتوای اینستاگرام
 • کمپین‌های بازاریابی همچون کمپین تولید محتوا توسط کاربر ugc
 • اینفلوئنسر مارکتینگ
 • تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام،اینستاگرام و سایر بسترهای مرتبط

برخی از مشتریان ما

دوره‌های آموزشی

آموزش سئو

رشد یک وبسایت زمانی میسر است که بتوان همسو با الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو گام برداشت. اینجاست که اهمیت آموزش سئو که همان شناخت سازوکارهای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌وجوست، هویدا می‌شود.

چگونه یک محتوا را ویرایش کنیم؟

آموزش تولید محتوا

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب‌وکار شما، زمانی انجام می‌شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.

آموزش بازاریابی محتوا

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب‌وکار شما، زمانی انجام می‌شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.می‌گذارد.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید، کارشناسان ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس می‌گیرند.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.