با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا
خانه » دوره های آموزشی » دوره آموزش اینستاگرام » چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟
چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟
چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

اکسپلور اینستاگرام، سکوی پرتابی بی نظیر است. هر پیجی که به تب اکسپلور راه پیدا کند، یک شبه راه صد ساله می رود! در این مقاله با هم یاد می گیریم که چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم.

اکسپلور اینستاگرام فضایی است که امروزه بسیاری از فعالان این شبکه اجتماعی تلاش می­کنند که در آن دیده شوند. بنابراین می­توان گفت که وارد شدن به اکسپلور اصلاً شانسی نیست و چیزی نیست که یک شبه اتفاق بیفتد. اگر شما هم سودای معروف شدن دارید، لازم است به دنبال راهی برای وارد شدن به اکسپلور باشید. درست است که کار راحتی نیست و نیاز به زمان دارد، اما آن چنان هم کار سخت و پیچیده­ای نیست که نتوانید از پس آن بربیایید.

حتما می خواهید بدانید که چرا اکسپلور اینستاگرام تا این اندازه مهم است؟ این بخش، کمک بسیاری به دیده شدن پیج های مختلف می کند.

با وارد شدن به این تب، فالوور های زیادی به سمت پیج شما روانه می شوند. در نتیجه، ترافیک پیج تان افزایش می یابد. به این ترتیب، خودتان شاهد برگشتن ورق خواهید بود.

این مقاله را به منظور افزایش اطلاعات شما عزیزان در این باره تهیه کردیم. در ابتدا تعریف کلی از اکسپلور اینستاگرام را ارائه می­ دهیم و در ادامه ترفندهای ورود به آن را به طور مفصل شرح می ­دهیم. همچنین خواهید دانست که دیده شدن در اکسپلور چه مزایایی را برای پیچ شما به دنبال خواهد داشت.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور اینستاگرام، بخشی هست که پست هایی از صفحات عمومی مختلف در آن قرار می گیرند. ناگفته نماند که برای تماشای پست ها در این بخش، نیازی به دنبال کردن پیج های مربوط به آن ها نیست.

یعنی ممکن است که کاربر در اکسپلور، پست پیجی را ببیند که آن را از قبل، فالو کرده است. در عین حال، این امکان هم وجود دارد که بعضی پیج ها را برای اولین بار ببیند.

این پست ها بر اساس سلیقه هر کاربر، متفاوت از دیگران است. بسته به اینکه هر کاربری، چه پیج یا هشتگ هایی را سرچ کند، پست های متفاوتی را در اکسپلور اینستاگرام خود می بیند.

می توان گفت که این ارائه، ۱۰۰% صادقانه بوده و نسخه ای واقعی از کاربران را به خودشان نشان می دهد. علاوه بر مواردی که مطرح کردم، منطقه جغرافیایی شما نیز در پست ها و استوری هایی که می بینید، تاثیر گذار است.

به عبارتی، احتمال اینکه پیج هایی سر راه تان باشند که در محدوده شما قرار دارند، بیشتر از سایر صفحات است. با این حال، اگر شما در تب اکسپلور، پست هایی را می بینید که هیچ ارتباطی با علایق تان ندارد، تعجب نکنید. احتمالا دلیل نمایش این پست ها، به دوستان شما برمی گردد.

می خواهم به شما بگویم که نه تنها سلیقه شما بلکه انتخاب های دوستان تان هم در نمایش پست های اکسپلور، تاثیر گذار هستند. چراکه ربات های این شبکه اجتماعی، به شکل عنکبوتی، همه فعالیت های کاربران را تحت نظر دارند.

خیلی خب فکر می کنم که همه چیز را در مورد اکسپلور اینستاگرام گفتم و چیزی از قلم نیفتاد. حالا برویم به سراغ پاسخ سوال اصلی! چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟

اکسپلور اینستاگرام

معرفی صفحه ی اکسپلور اینستاگرام

همان طور که می­ دانید از قسمت آیکون ذره بین در پایین صفحه، می­توانید وارد قسمت اکسپلور شوید. صفحه ­ای که پیش رویتان قرار دارد شامل پست ­های مختلفی از چندین پیج است.

نکته: در این قسمت تنها پیج­ هایی که روی حالت عمومی یا public تنظیم شده باشند، نمایش داده می­ شوند و هیچ گاه پست­ های پیج­ های شخصی در این فضا دیده نخواهد شد.

در این صفحه Reelsها، IGTVها، ویدئوها و تصاویر را مشاهده می­کنید. بسیاری از کاربران بیش­تر وقت خود را در اکسپلور اینستاگرام می­ گذرانند، زیرا پست­ های این بخش براساس علاقه­مندی هر فرد دسته بندی شده است. به عنوان مثال، اگر به فوتبال علاقه مند باشید، در این قسمت، بیش­تر پست های فوتبالی می­بینید.

با توجه به توضیحات بالا کاملاً روشن است که ورود به اینستاگرام می­ تواند تا چه اندازه در رشد پیج شما مؤثر باشد، زیرا همان طور که گفتیم کاربران بیش­تر زمان خود را در اکسپلور هستند.

معیارهای اصلی اینستاگرام برای نشان دادن پست ها در اکسپلور چیست؟

آیا تاکنون از خودتان پرسیده­ اید که اینستا چگونه متوجه موضوعات مورد علاقه ما می­ شود؟ چگونه با توجه به علاقه مندی­ های ما، پست­های مورد علاقه مان را نمایش می­دهد؟

پاسخ به این سؤال کاملاً واضح و ساده است. تعامل داشتن شما با دیگر پیج­ها و پست­ها است که اینستاگرام را از این موضوع مطلع می­ کند. با استفاده از تعامل شما، اینستا متوجه موضوعات مورد علاقه شما می­ شود. به طور کلی چیدمان پست­ها در قسمت اکسپلور اینستاگرام با توجه به معیارهای زیر انجام می­شود:

 • پست­هایی که تاکنون لایک یا سیو کرده ­اید
 • پست­هایی که تعامل بالایی دارند
 • فعالیت فالویینگ ­های شما
 • منطقه جغرافیایی شما
 • پیج­هایی که دنبال می­ کنید

اینستاگرام چه پست هایی را برای نمایش در اکسپلور انتخاب می کند؟

وقتی حرف از وارد شدن به اکسپلور باشد، رویا های زیادی تبدیل به واقعیت می شوند. اما برای تحقق آن، باید بتوانید از فیلتر های اینستاگرام، عبور کنید.

همانطور که پیش از این گفتم، واضح که پست های این بخش، کاملا شخصی سازی می شوند. اما بر چه اساسی این شخصی سازی صورت می گیرد؟

 • محتوای اکسپلور بر اساس انتخاب های قبلی کاربر است.
 • پست هایی که کاربران زیادی را جذب و درگیر کرده اند.
 • بر اساس پیج هایی که کاربر، فالو می کند.

اینستاگرام پس از وارد شدن هر کاربر به این شبکه اجتماعی، الگو ها فعالیتش را پایش می کند. از طرفی پیش از این، ربات های اینستاگرام، پیج هایی که فعالیت مشابه دارند را نیز بررسی کرده اند.

حالا ببینید وب سایت wired چه نکته ای را گوشزد می کند:

” انتخاب پست های مرتبط با فعالیت هر کاربر، به حجم بزرگی از اطلاعات نیاز دارد. با داشتن اطلاعات بیشتر، راحت تر می توانید الگو ها را ایجاد کنید. هرچه حجم اطلاعات و تعداد الگو های شما بیشتر باشد، بهتر می توانید محتوا ها را ترکیب کرده و پست های بیشتری را به کاربران بیشتری نشان دهید.”

حال چگونه متوجه شویم که پست خودمان به اکسپلور اینستاگرام رفته است؟

بیایید به موضوع اصلی مقاله برگردیم. دانستید پست­ هایی که در اکسپلور می­ بینید به چه دلیل است، اما هدف ما این است که خودمان راه ورود به این قسمت را پیدا کنیم. اگر خواستید بدانید آیا پست­ هایتان وارد اکسپلور شده است یا نه، می­ توانید به این صورت عمل کنید:

زیر هر کدام از پست­هایی که قصد ارزیابی آن را دارید، گزینه view insights را انتخاب کنید. در صورتی که پست مورد نظرتان وارد اکسپلور شده باشد، پس از انتخاب این گزینه، اعداد و ارقامی را مشاهده می­کنید که نشان دهنده ­ی ورود پست به بخش اکسپلور اینستاگرام است.

بخش follow در این آمار نشان دهنده­ ی تعداد پیج­ هایی است که پس از مشاهده پست، شما را دنبال کرده­ اند. این عدد ارتباط مستقیمی با میزان اکسپلور در اینستا دارد. هر چه این عدد بالاتر باشد، بهتر است و به همان میزان تعداد فالوهای شما نیز بیش­تر می­ شود.

اکنون زمان آن است که در مورد جدیدترین ترفندهای ورود به اکسپلور صحبت کنیم.

جدیدترین ترفندهای ورود به اکسپلور

در ادامه قصد داریم راهکارهایی را بیان کنیم که با استفاده از آن­ها، می­توانید وارد اکسپلور شویم و پیج خود را رشد دهید.

پیش از آن که وارد بحث شویم، بد نیست در رابطه با امکان خرید اکسپلور نیز بدانید. خدمات خرید اکسپلور به شما این امکان را می­دهد که تنها در عرض چند دقیقه، تعداد impression، reach و explore پست­تان را افزایش دهید.

مخاطبان واقعی خود را بشناسید

بازاریابی در اینستاگرام، در تب اکپسلور آن، معنا پیدا می کند. پس اگر می خواهید پیج بیزنسی شما، جایی در آن داشته باشد، باید اول مخاطبان اصلی تان را پیدا کنید.

برای مثال، هیچ وقت انتظار نداشته باشید کسی که فوبیای آب دارد، به دنبال تجهیزات شنا بگردد! چنین کاربری، مخاطب واقعی پیج فروش تجهیزات ورزش های آبی نیست.

پس اگر قرار است وارد اکسپلور اینستاگرام شوید، باید ببینید که مخاطب شما کیست و چه نیاز هایی دارد؟ اصلا آیا کسب و کار شما، کمکی به او می کند؟ آیا او یک فالور اکتیو است؟

شما می خواهید که پیج تان در اکسپلور چه کسانی حضور داشته باشد؟ با شناخت مخاطب هدف، راحت تر می توانید با آن ها به تعامل بپردازید. بنابراین باید پرسونای آن ها را بشناسید.

به مخاطبان خود اهمیت بدهید

تفاوت بین تعامل مخاطب با شما یا نادیده گرفتن تان، بستگی به میزان اهمیتی که به او می دهید، دارد. به مخاطبان خود گوش بدهید و ببینید که واقعا به چه چیزی نیاز دارند؟

با دانستن سلیقه کاربر و بررسی پیج هایی که فعالیتی مشابه شما دارند، به راحتی می توانید راه وارد شدن به اکسپلور را کشف کنید. زیرا می دانید باید چه محتوایی تولید کنید تا نطر فالور های تان، جلب شود.

پست ها و پیج رقبا را بررسی کنید

در دومین قدم به سراغ پیج­ های موفق در اکسپلور اینستاگرام که در حوزه­ ی فعالیت خودتان هستند، بروید. بهتر است آخرین پست­ های منتشر شده آن­ها را بررسی کنید. میزان بازدید پست­های آن­ها را مشخص کنید و به دنبال تحلیل و بررسی میزان بازدیدها باشید. با این کار می­ توانید دید کاملی از رقبای خود پیدا کنید و این که می­ دانید کدام پست­ ها، بازدید بیش­تری خواهند داشت. با توجه به این موارد، می­ توانید پست­هایی بسازید که بیشترین بازدید را در کمترین زمان ممکن داشته باشند.

پست های اکسپلور را تحلیل کنید

به بخش اکسپلور بروید و بررسی کنید که بیشتر کدام یک از پست­ ها وارد اکسپلور شده­ اند. از چه کاورها و قالب­ هایی برای پست خود استفاده کرده اند. هشتگ، کپشن و رنگ بندی پست ­شان را هم بررسی کنید. بهتر است اطلاعاتی که تا این جا بدست آورده ­اید را در جایی یادداشت کنید، زیرا در ادامه به کارتان خواهد آمد.

مدت زمان ماندگاری کاربران را افزایش دهید

در طراحی پست­ها دقت کنید. اگر بتوانید پست­ها را به گونه­ ای طراحی کنید که کاربران مدت زمان بیش­تری را صرف دیدن آن کنند، قدم بزرگی برداشته­ اید. به عنوان مثال، می­توانید کپشن­ های بلندی بنویسید و یا از ویدئوهای طولانی استفاده کنید. زمانی که کاربران زمان زیادی را برای دیدن پست­ های شما صرف می­کنند، اینستا متوجه علاقه مندی کاربران به پست­ها شما می­ شود و در نهایت پست ها را وارد اکسپلور اینستاگرام می­ کند.

از قابلیت های اینستاگرام غافل نشوید

یکی از راه هایی که می تواند به شما برای وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام کمک کند، استفاده از قابلیت های خود این شبکه اجتماعی است. بررسی کنید که در محدوده جغرافیایی اطرافتان، چه چیزی طرفداران بیشتری دارد؟

برای انجامش مصمم هستید؟ بسیار خب! پس اینستاگرام خود را باز کنید و در بخش اکسپلور، search را انتخاب نمایید. در این قسمت، می توانید بر اساس اکانت، تگ ها، مکان ها و همینطور محبوب ترین پست ها، جستجو کنید.

خب حالا به مسیر خود مان ادامه می دهیم. تب places را انتخاب کرده و منطقه جغرافیایی خود را ثبت نمایید. در میان نتایجی که بالا می آیند، می توانید آنچه در محدوده شما، بیشتر دیده می شود را پیدا کنید.

روش های اکسپلور اینستاگرام

هشتگ ها را دست کم نگیرید

هشتگ ها آنقدر مهم هستند که کمتر کسی از خیر آن ها می گذرد. حتی کاربرانی که پیج های شخصی دارند هم از هشتگ زدن، غفلت نمی کنند.

برای کسانی که بیزنس پیج دارند، هشتگ، یکی از راه های بازاریابی به حساب می آید. می دانید چرا؟ روزانه حدود ۱۰۰ میلیون پست در اینستاگرام آپلود می شود.

شما با انتخاب هشتگ مناسب، می توانید جلوی گم شدن پست تان در میان خیل عظیم پست های مختلف را بگیرید. این روز ها همه به اهمیت هشتگ ها پی برده اند. زیرا مخاطبان بیشتری را به سمت پیج های هدف، راهنمایی می کنند.

همانطور که گفتم، نکته مهم در هشتگ گذاری، انتخاب هشتگ درست هست. یعنی چی؟ یعنی اگر پیج علمی دارید، نباید در مورد سقوط بورس فلان کشور هشتگ بزنید.

می دانم که با استفاده از هشتگ های وایرال در هر پست، مخاطبان بیشتری آن را می بینند. اما باید بدانید که این کار نه از نظر حرفه ای صحیح است و نه از نظر اخلاقی!

وقتی کاربر به دنبال اطلاعات خاصی است و با پستی مواجه شود که هیچ ارتباطی با موضوع ندارد، هیچ واکنشی نشان نمی دهد. این برای نرخ تعامل شما یک مورد منفی محسوب می شود. در نتیجه نمی توانید به راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام شوید.

اصلا بگذارید آب پاکی را روی دست تان بریزم! از قدیم گفته اند “موسی به دین خودش، عیسی به دین خودش”! راه خودتان را بروید و توجهی به حواشی نداشته باشید.

با مخاطبان خود تعامل داشته باشید

مخاطبان پیج خود را شگفت زده کنید و به آن ها نشان بدهید که برای شما مهم هستند. این کار، توجه آن ها را جلب کرده و ارتباط بهتری با شما و پیج تان برقرار می کنند.

در نتیجه دیگر نیاز نیست با زبان بی زبانی از آن ها بخواهید که پست های بیشتری را لایک کنند یا کامنت بگذارند. زیرا خودشان به طور خود جوش، قلب توخالی پست های شما را قرمز می کنند.

هرچه میزان لایک و کامنتی که پست های شما دریافت می کنند، بیشتر باشد، یعنی لیاقت بیشتری برای حضور در اکسپلور اینستاگرام دارند. پس محتوای مناسب تولید کنید.

تولید محتوا، یک راه حل همیشگی

چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟ همانطور که گفتم، یکی از بهترین پاسخ ها، تولید محتوای با کیفیت است. در زمان انتخاب عکس یا ویدیو برای آپلود کردن، حتما به کیفیت آن ها توجه کنید.

قالب های استاندارد اینستاگرام را بشناسید و سایز عکس یا ویدیو ها را متناسب با آن ها انتخاب کنید. با این کار، نمای اصلی عکس یا ویدیویی که در نظر دارید، برای فالور های تان به نمایش در می آید.

از همه مهم تر! مخاطبان شما متوجه می شوند که برای آن ها ارزش قائل هستید و هیچ پستی را سرسری آپلود نمی کنید. بنابراین تعامل شان با پیج شما افزایش می یابد و می توانید کم کم وارد بخش اکسپلور اینستاگرام شوید.

پست هایی با نرخ تعامل بالا داشته باشید

سعی کنید پست­ هایی بسازید که کاربران سریع از روی آن­ها رد نشوند. پست­ هایی باشد که کاربران را ترغیب کند در زیر پست­ تان نظرات خود را ثبت کنند. به عنوان مثال، می­ توانید سؤالی را مطرح کنید و یا کپشن پست را به گونه­ ای بنویسید که کاربران را واردار به بحث کردن کنید.

کپشن های جذاب و خواندنی بنویسید

در بخش کپشن اینستاگرام، می­ توانید حداقل تا 2200 کاراکتر بنویسید. در این متن دست­تان باز است، می­ توانید با کاربران خود بحث کنید، آن­ها را به چالش بکشانید و یا آن­ها را از بعدی به بعد دیگر ببرید. اگر با نحوه­ ی نوشتن کپشن­ های جذاب آشنایی ندارید، می­ توانید از کپشن دیگر پست­ ها ایده بگیرید و یا از مقالات آموزشی در این زمینه استفاده کنید.

استفاده از هشتگ ها را فراموش نکنید

بسیاری از افراد راز ورود به اکسپلور اینستاگرام را استفاده کردن از هشتگ­ ها می­ دانند. استفاده از هشتگ­ ها را می ­توان راه میانبری برای دیده شدن پست­ هایتان توسط کاربرانی که شما را دنبال نمی­ کنند، دانست. به طور کلی پیشنهاد ما این است که استفاده از هشتگ­ ها را هیچ گاه فراموش نکنید. می­ توانید در رابطه با نحوه­ی استفاده از هشتگ ­ها از مقالات آموزشی استفاده کردن از هشتگ استفاده کنید.

CTA یا همان کال تو اکشن را جدی بگیرید

سعی کنید در پست­ هایی که می­ سازید، کاربران را ترغیب کنید پست­ هایتان را share و save کنند.  پست­ هایی که کاربران آن­ها را سیو کنند و یا برای دوستان و آشنایان خود بفرستند. به عنوان مثال، می­توانید در کپشن یا در اسلاید آخر پست بنویسید: برای دوستان خود ارسال کنید.

برای آن که بهترین زمان ارسال پست را شناسایی کنید، می­ توانید از قسمت بیزینس اکانت اینستاگرام، وارد قسمت فالور شده شوید و زمان­ های آنلاین بودن آن­ها را بررسی کنید.

در ساعات اولیه ارسال پست، تعامل داشته باشید

برای ورود به اکسپلور اینستاگرام باید با کاربران خود تعامل داشته باشید. تنها به این که یک پستی را ارسال کنید، اکتفا نکنید، بلکه پس از انتشار پست تازه زمان دست به کار شدن است. پست را برای دوستانتان بفرستید، خودتان کامنت بگذارید. جالب است بدانید که انجام این کارها با ساختن اکانت فیک اینستاگرام هم امکان پذیر است و اینستاگرام به این مورد شک نخواهد کرد. لازم است یادآور شویم که از دوستان خود بخواهید، پست شما را share و save کنند.

زمان ارسال پست ها را شناسایی کنید

از دیگر راه ­های ورود به اکسپلور اینستاگرام که یکی از مهم­ترین معیارهای اینستا هم به شمار می­ رود، می­توان به ارسال پست­ها در زمان درست اشاره کرد. سعی کنید پست­ هایتان را زمانی منتشر کنید که کاربران بیش­تری آنلاین هستند. خواهید دید که پست­ هایتان توسط کاربران بیش­تری دیده می شوند. به عنوان مثال، کاملاً مشخص است که اگر پست­ها در ساعت 4 صبح ارسال شوند، بازدید بسیار کمی خواهند داشت.

پست را در استوری نیز منتشر کنید

در حال حاضر الگوریتم اینستاگرام به گونه­ ای است که در قسمت home، تایم لاین زمانی را دنبال نمی­ کند. به این معنی که ممکن است در هنگام ارسال پست، بسیاری از کاربران پست شما را مشاهده نکنند. به همین دلیل پیشنهاد می­ شود پس از انتشار پست، حتما آن را در استوری نیز منتشر کنید. با انجام این کار افراد بیش­تری از پست منتشر شده مطلع می­ شوند.

کاربران را برای فعال نمودن اعلانات پیج ترغیب کنید

سعی کنید کاربران خود را به هر نحوی، مثلا در استوری ترغیب کنید که اعلانات پیج شما را فعال کنند. کافی است کاربران در پیج شما، دکمه سه نقطه را انتخاب کرده و گزینه turn on post notifications را فعال کنند. یکی از مؤثرترین راه­های ورود به اکسپلور اینستاگرام، همین فعال بودن اعلانات پیج است.

تگ کردن را فراموش نکنید

بعد از اینکه همه موارد بالا را دنبال کردید، حالا نوبت آپلود کردن پست می رسد. پیش از آپلود آن، پیج های مرتبط با زمینه کاری خود را تگ کنید.

به این ترتیب، احتمال بازدید آن را افزایش می دهید. دیگر نیازی نیست بگویم که این کار چقد می تواند در افزایش لایک و کامنت یا حتی تعداد فالور های تان تاثیر گذار باشد. اینطور نیست؟

لوکیشن بزنید

با انتخاب لوکیشن، افراد بیشتری به پیج شما دسترسی می یابند. زیرا از طریق تب places هم می توانند پیج شما را پیدا کنند. همچنین، شانس وارد شدن پست های شما در اکسپلور اینستاگرام برای افرادی که در محدوده جغرافیایی شما قرار دارند، افزایش می یابد.

با استوری گذاشتن، صمیمیت خود را با مخاطبان تان افزایش دهید

در طول روز، دست کم ۲ بار استوری بگذارید. اجازه بدهید تا فالور های تان بدانند با آدمی از جنس خودشان رو به رو هستند.

همانطور که حدس می زنید، با این کار، اعتماد آن ها جلب می شود. در زمان آپلود کردن استوری نیز لوکیشن خود را مشخص کنید.

یک نکته مهم

برای آن که یک پست وارد اکسپلور شود لازم است تا 3 روز منتظر بمانید. در حال حاضر زمانی که پستی وارد اکسپلور شود، تا 3 روز اول، ورودی و یا بازدید آن چنانی بدست نمی ­آید. البته این کار بی ­دلیل نیست و این 3 روز فرصتی است که اینستاگرام تعامل مخاطبین با پست شما را بررسی کند. ناگفته نماند که بعد از این 3 روز، امکان دریافت ورودی­ های میلیونی هم از بخش اکسپلور وجود دارد.

مزایای ورود به اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکنون که با ترفندهای ورود به اکسپلور آشنا شده­ اید، بد نیست بدانید که ورود به این بخش، چه مزیی را برای پیج شما به دنبال خواهد داشت. در این بخش به شرح این مزایا می ­پردازیم.

افزایش فالوور

 • قاعدتاً هر چه فالوورهای شما بیش­تر باشند، مخاطبان بیش­تری هم دارید. همچنین هر چه تعداد بیننده­ های شما بالاتر رود، به طبع فروش محصول تان بیش­تر خواهد شد.

افزایش فروش

 • اگر پیجی دارید که در آن برای فروش محصولات تان تبلیغ می­ کنید، لازم است برای دیده شدن در اکسپلور تلاش کنید، زیرا بهترین راه تبلیغات و فروش، دید شدن در این بخش است.

برندسازی

 • برندسازی یکی از مهم­ترین مسائل در فرهنگ تبلیغات است. اگر بتوانید در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید، به طور چشمگیری به برندسازی خود کمک می­ کنید.

تعامل بیش­تر با کاربران

 • در صورت تعامل بیش­تر با کاربران، می­ توانید در بین آن­ها نفوذ کنید و بتوانید بر روی آن­ها تأثیر بگذارید.

افزایش واکنش کاربران به CTA

 • در رابطه با کال تو اکشن در بخش­ های قبلی صحبت کردیم. بد نیست بدانید که استفاده از این روش، یکی از بهترین و جدیدترین راه­های کسب درآمد در اینستاگرام است.

در نهایت

همانطور که در ابتدای صحبتم گفتم، وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام، یک فرمول مشخص ندارد. بنابراین باید تا جایی که می توانید، همه فاکتور ها را رعایت کنید.

از شناخت پرسونای مخاطب گرفته تا تولید محتوا با کیفیت، راه هایی هستند که می توانند در افزایش میزان تعامل شان با پیج شما، موثر باشند.

در کنار این ها، انتخاب هشتگ مناسب و لوکیشن، فاکتور های دیگر برای موفق شدن در این راه هستند. فراموش نکنید که بازاریابی در اینستاگرام، هیچ هزینه ای ندارد. از طرفی، یکی از بهترین روش های بازاریابی نیز به شمار می رود. بنابراین توصیه می کنم که آن را دست کم نگیرید.

با رعایت همه این موارد، دیگر نمی پرسید که چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم. زیرا به زودی پست های خود را در این بخش، می بینید.

9 thoughts on “چگونه وارد اکسپلور اینستاگرام شویم؟”

 1. سلام من خیلی وقته که اینستا دارم اصلا نمیشه پستام نمیره اکسپلور اگه کسی میتونه کمک کنه

 2. سلام sardar1328arman این آدرس پیج منه ناموسا منو یکار کنید دیده بشم اونایی که کمکم کنن به جایی برسم میکشم بالا نوکرتونم هستم یا خدا

 3. سلام بخش از قابلیت های اینستاگرام غافل نشوید را خیلی ناواضح و غیرکاربردی توضیح دادید اصلا قابل فهم و اجرا نیست

متن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *