درباره ما

الو کانتنت یک استارتاپ در مسیر تولید محتوای متنی و الکترونیکی است که با تکیه بر سه اصل کیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه در تلاش است تا ضمن برقراری تعاملی پویا میان تولیدکنندگان محتوا و سفارش دهندگان محتوا، زنجیره‌ای از توانایی‌ها را به کار بگیرد و خدماتی ارزنده و منحصربه فرد در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در واقع باید بگوییم هر آنچه تاکنون با نام محتوا شهرت داشت، در مجموعه ما تولید شده و با کیفیتی کم نظیر و سرعت عملی معقول در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از سویی دیگر این پایان راه نیست و شرکت الوکانتنت با در اختیار داشتن به روزترین امکانات و مجرب‌ترین تولید کنندگان محتوا، سعی دارد تا مقرون به صرفه‌ترین خدمات را ارائه داده و مشتریانش را به رضایت تمام و کمال برساند.

خدمات الو کانتنت

مشتریان در سایت الوکانتنت می‌توانند با آزادی عمل تمام، خدمات مورد نظر خود اعم از تیزر ویدئویی، خدمات اینستاگرام، عکاسی محصول، موشن گرافی، اینفوگرافیک، پادکست، تدوین و صداگذاری و تولید محتوای متنی را انتخاب کرده و با توجه به نیاز، خواست و سلیقه خود آنها را سفارش دهند.

 • آدرس
  تهران، میدان آزادی، اتوبان لشکری، کارخانه نوآوری آزادی

 • ۰۲۱-۲۸۴۲۴۷۸۴ ۰۲۱-۹۱۰۳۵۳۱۶
  شنبه تا چهارشنبه
  ۹ - ۱۸
  واتس اپ
  09017385255
 • ایمیل
  info[@]alocontent.com

 • شبکه های اجتماعی

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

روش ثبت سفارش

قبل از سفارش مشریان عزیز می توانند از خدمات مشاوره رایگان الو کانتنت بهره بگیرند، برای ثبت سفارش شما میتوانید از پکیج های های ما شامل: پکیج کانتنت پلاس (تولید محتوای سایت)، پکیج سوشال کانتنت (تولید محتوای اینستاگرم) یا پکیج سوپر پلاس (تولید محتوای اینستاگرام + محتوای سایت) استفاده نمایید و ثبت سفارش دهید. در غیر اینصورت می توانید به پنل کاربری وارد شده و بر اساس موضوع و نوع محتوا و تعداد کلمات بصورت سفارشی درخواست خود را ثبت نمایید.

سوالات متداول

برای اطلاع از تعرفه ها و پکیج های الو کانتنت از طریق صفحه تعرفه ها اقدام نمایید.

در محتوای متنی 48 الی 72 ساعت، و در محتواهای غیر متنی با هماهنگی مشتری انجام می شود. البته در هر زمان می توانید برای مشاوره رایگان با الو کانتنت تماس بگیرید.

الو کانتنت برای تاخیرات به وجود آمده به ازای هر یک روز کاری 10 درصد از هزینه تولید محتوا پرداختی شما کسر خواهد شد. ما تضمین می‌دهیم تولید محتوای متنی ارائه شده به شما، کاملاً یونیک و بدون کپی از محتوایی دیگر است و حتی اگر یک جمله در محتوای تحویل داده شده به شما، کپی باشد، هزینه تولید محتوا به شما پس داده خواهد شد. در صورت عدم رضایت در نحوه نگارش محتوا، محتوا توسط نویسنده و ویرایشگر تیم الو کانتنت بازنگری شده و ایرادات مدنظر مشتری به طور کامل رفع می‌شود.