با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا
logoabout

درباره ما

الوکانتنت یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با تمرکز به خدمات تولید محتوا، سئو و اینستاگرام است که در سال 1398 توسط امین مهدوی و مژان فدایی بنیان گذاری شده است. در الوکانتنت ما متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و منحصربه فرد به مشتریان هستیم و با نمونه کارهای فوق العاده با برندهای مطرح کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است. در واقع باید بگوییم هر آنچه تاکنون با نام محتوا، سئو و اینستاگرام شهرت داشت، در مجموعه ما ارائه شده و با کیفیتی کم نظیر و سرعت عملی معقول در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از سویی دیگر این پایان راه نیست و شرکت الوکانتنت سعی دارد تا مقرون به صرفه‌ترین خدمات را ارائه داده و مشتریانش را به رضایت تمام و کمال برساند.

خدمات الو کانتنت

مشتریان در سایت الوکانتنت می‌توانند با آزادی عمل تمام، خدمات مورد نظر خود اعم از خدمات تولید محتوای فارسی و انگلیسی، خدمات اینستاگرام، خدمات سئو، خدمات موشن گرافیک را انتخاب کرده و با توجه به نیاز، خواست و سلیقه خود آنها را سفارش دهند.

آدرس

تهران، میدان آزادی، اتوبان لشکری، کارخانه نوآوری آزادی

تلفن

021-91035316

ایمیل

info[@]alocontent.com

شبکه های اجتماعی

فرم درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

روش ثبت سفارش

قبل از سفارش مشریان عزیز می توانند از خدمات مشاوره رایگان الو کانتنت بهره بگیرند، برای ثبت سفارش شما می توانید از پکیج های های ما شامل: پکیج کانتنت پلاس (تولید محتوای سایت)، پکیج سوشال کانتنت (تولید محتوای اینستاگرم) یا پکیج سوپر پلاس (تولید محتوای اینستاگرام + محتوای سایت) استفاده نمایید و ثبت سفارش دهید. همچنین برای خدماتی همچون سئو می توانید با ما در تماس باشید تا بعد از بررسی سایت شما برایتان پروپوزال آماده کنیم. در غیر اینصورت می توانید به پنل کاربری وارد شده و بر اساس موضوع و نوع محتوا و تعداد کلمات بصورت سفارشی درخواست خود را ثبت نمایید.

سؤالات متداول

برای اطلاع از تعرفه ها و پکیج های الو کانتنت از طریق صفحه تعرفه ها اقدام نمایید.

در محتوای متنی 48 الی 72 ساعت، و در محتواهای غیر متنی با هماهنگی مشتری انجام می شود. البته در هر زمان می توانید برای مشاوره رایگان با الو کانتنت تماس بگیرید.

الو کانتنت برای تاخیرات به وجود آمده به ازای هر یک روز کاری 10 درصد از هزینه تولید محتوا پرداختی شما کسر خواهد شد. ما تضمین می‌دهیم تولید محتوای متنی ارائه شده به شما، کاملاً یونیک و بدون کپی از محتوایی دیگر است و حتی اگر یک جمله در محتوای تحویل داده شده به شما، کپی باشد، هزینه تولید محتوا به شما پس داده خواهد شد. در صورت عدم رضایت در نحوه نگارش محتوا، محتوا توسط نویسنده و ویرایشگر تیم الو کانتنت بازنگری شده و ایرادات مدنظر مشتری به طور کامل رفع می‌شود.