درباره ما

الو کانتنت یک استارتاپ در مسیر تولید محتوای متنی و الکترونیکی است که با تکیه بر سه اصل کیفیت، تحویل محتوا در زمان تعیین شده و مقرون به صرفه بودن خدمات، فعالیت خود را آغاز کرده است.

این مجموعه در تلاش است تا ضمن برقراری تعاملی پویا میان تولیدکنندگان محتوا و سفارش دهندگان محتوا، زنجیره‌ای از توانایی‌ها را به کار بگیرد و خدماتی ارزنده و منحصربه فرد در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در واقع باید بگوییم هر آنچه تاکنون با نام محتوا شهرت داشت، در مجموعه ما تولید شده و با کیفیتی کم نظیر و سرعت عملی معقول در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. از سویی دیگر این پایان راه نیست و شرکت الوکانتنت با در اختیار داشتن به روزترین امکانات و مجرب‌ترین تولید کنندگان محتوا، سعی دارد تا مقرون به صرفه‌ترین خدمات را ارائه داده و مشتریانش را به رضایت تمام و کمال برساند.

مشتریان در سایت الوکانتنت می‌توانند با آزادی عمل تمام، خدمات مورد نظر خود اعم از تیزر ویدئویی، خدمات اینستاگرام، عکاسی محصول، موشن گرافی، اینفوگرافیک، پادکست، تدوین و صداگذاری و تولید محتوای متنی را انتخاب کرده و با توجه به نیاز، خواست و سلیقه خود آنها را سفارش دهند.

از سوی دیگر باید بگوییم الو کانتنت تنها یک ارائه دهنده خدمات نیست بلکه شما در سایت الو کانتنت می‌توانید به راحتی خدمات مختلف در حوزه محتوا متنی و غیر متنی را با یکدیگر مقایسه کرده، ملزومات آنها را شناخته، با محدودیت‌هایشان آشنا شده و تناسب آنها با کسب و کارتان را بسنجید و با سفارش محتوای مناسب، نتیجه در خورشان خود به دست آورید.

همچنین سایت الو کانتنت در کنار شما است تا جدیدترین اطلاعات ایران و جهان را در حوزه تولید محتوا در اختیارتان قرار دهد و بی چشم داشت، شما را برای رسیدن به کسب و کاری موفق، همراهی کند.

برای تماس کلیک کنید 021-28424784 021-91035316
مشاوره رایگان (ساعت 10 الی 18)