با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا

خدمات سئو

با خدمات سئو الوکانتنت رشد 100% رتبه‌های کلمات کلیدی سایت خود را در گوگل تجربه کنید.

 • سهم گوگل از بازار موتورهای جست‌وجو بیش از 90 درصد است.
 • هر یک ثانیه در گوگل، برابر است با 69 هزار جست‌وجو.
 • در طول یک ماه 180 میلیارد جست‌وجو در گوگل رخ می‌دهد.
 • بیش از 60 درصد کسب‌وکارهای دنیا از طریق جست‌وجو مشتریان خود را پیدا می‌کنند.
seo-banner888

شما کجای این آمار و ارقام ایستاده‌اید؟

اگر کسب‌وکار دارید و در پی آن هستید که با یک حرکت استراتژیک، تحولی عظیم در آن ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما همراهی با خدمات سئو الوکانتنت است. ما در الوکانتنت با یاری گرفتن از محتوا و تدوین استراتژی سئو، همان کاری را انجام می‌دهیم که شما نیاز دارید.

اگر بخواهیم به‌صورت خلاصه شما را با خدمات سئو الوکانتنت همراه کنیم، باید بگوییم خدمات سئو هر آن چیزی است که برای رسیدن وب‌سایت شما به رتبه‌های برتر گوگل انجام می‌شود. درواقع خدماتی که به‌صورت دائمی باید مورد توجه قرار گیرد تا یک وب‌سایت همواره رتبه‌های برتر گوگل را پس از در اختیار گرفتن، حفظ نماید.

قدم اول الوکانتنت در مسیر موفقیت شما

الوکانتنت در گام اول با بررسی سایت شما و همچنین آنالیز دقیق بازار هدف، پروپوزالی استاندار و منحصربه‌فرد برایتان آماده کرده و شرایط فعلی وب‌سایت را برایتان شرح می‌دهد. در ادامه تیم سئو الوکانتنت با بررسی ظرفیت‌های کاری شما، راهکارهای لازم جهت بهبود رتبه سایت و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو را به شما ارائه می‌کند و مسیر پیش رو را شرح می‌دهد.

سئو داخلی

خدمات سئو در الوکانتنت

اما خدماتی که شما می‌توانید در قالب پکیج سئو از الوکانتنت دریافت کنید، شامل چه مواردی می‌شود؟

سئو تکنیکال

اولین گام از سه‌گانه خدمات سئو الوکانتنت، سئو تکنیکال است که متخصصین آن را مرحله نخست می‌دانند. درواقع اگر شما بخواهید یک سایت طراحی کنید، باید در همان اول یک متخصص سئو در کنارتان باشد تا مباحث فنی سئو را برای وب‌سایت شما پیاده‌سازی کند. اگر هم سایت دارید، یک متخصص سئو می‌تواند سایت شما را برای بهینه‌سازی هر چه بهتر، بازنگری کند و کدهای سایت را مورد بررسی قرار دهد. خدمات سئو تکنیکال الوکانتنت شامل موارد زیر می‌شود:

 • بررسی سایت و آنالیز مشکلات حین طراحی
 • بررسی کدهای سایت
 • بهینه‌سازی کدها
 • بهینه‌سازی تگ‌ها
 • بررسی سایت مپ و بهینه‌سازی آن
 • و…

سئو داخلی/ on page

خدمات سئو داخلی یا به اصطلاح on page ، یکی از سه اصل سئو سایت شماست اما دقیقا در این مرحله چه‌کاری انجام می‌شود؟

شما به‌عنوان صاحب یک سایت، برای سایت خود محتواهای متعددی را آماده می‌کنید اما گوگل از کجا باید محتوای شما را شناسایی کند و به آن رتبه دهد؟ در قدم اول همسویی محتوای تولیدی شما با آنچه کاربر جست‌وجو کرده است، اهمیت پیدا می‌کند. متخصص سئو در این مرحله تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا از طریق بهینه‌سازی بخش‌های گوناگون سایت شما، به موتورهای جست‌وجو جهت تشخیص موضوع محتوا یاری برساند اما در سئو داخلی الوکانتنت چه اقداماتی انجام می‌شود؟

 • بهبود تگ عنوان
 • بررسی و بهبود توضیحات متا
 • بررسی و بهبود تگ عنوان‌های محتوا
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک‌سازی داخلی اصولی
 • بررسی تجربه کاربری و بهبود آن
 • تدوین urlهای استاندارد
 • سئو صفحات سایت
 • تدوین متن جایگزین تصاویر
 • سئو لندینگ پیج‌ها

سئو خارجی/ off page

و اما سومین گام از خدمات سئو الوکانتنت، سئو خارجی یا همان off page است. در این مرحله اقداماتی خارج از سایت انجام می‌شود تا با کمک آن وب‌سایت مورد نظر، معرفی شده و موتورهای جست‌وجو آن را به خوبی بشناسند.

درواقع یک متخصص سئو در تلاش است تا با به کارگیری سئو خارجی، درک درستی از آن وب‌سایت برای گوگل ایجاد کند و آن را به کاربران معرفی نماید. بهره‌گیری از بک لینک، کمک گیری از رسانه‌های اجتماعی و… همه و همه سبب می‌شوند ترافیک سایت شما افزایش یافته و درنهایت اعتبار سایتتان نزد گوگل بیش از پیش شود.

چرا باید سئو را جدی بگیرید؟

بعد از آن که در مورد خدمات سئو الوکانتنت صحبت کردیم، زمان آن رسیده است که بگوییم چرا باید خدمات سئو را جدی گرفت و برای آن برنامه‌ریزی کرد؟

به طور کل باید بگوییم برای حضور در بازار رقابت و معرفی خود به مخاطبین هدف، چه بخواهیم و چه نخواهیم باید به سراغ بازاریابی برویم. حال این بازاریابی می‌تواند به شیوه سنتی باشد و سر از بیلبوردهای خیابان درآورد یا می‌تواند بخشی از بازاریابی دیجیتالی باشد که این روزها برای رشد هر کسب‌وکار لازم به نظر می‌رسد. سئو بخشی از بازاریابی دیجیتال است و کمک می‌کند سایت شما بیش از پیش دیده شود و با هزینه‌ای به مراتب کمتر از بازاریابی سنتی، مخاطبین هدف خود را به سمت وب‌ساییتان جذب کنید.

سئو به نسبت سایر روش‌های تبلیغاتی، مزایای بسیاری دارد که به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

1- سئو سایت به‌صورت هدفمند عمل می‌کند و تنها به سراغ مخاطب هدف می‌رود.

2- سئو ماندگار است و مانند یک پیام تبلیغاتی نیست که پس از پخش، دیگر قابل مشاهده نباشد.

3- سئو به نسبت سایر روش‌های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد.

4- نتیجه بخشی سئو بیش از روش‌های سنتی است.

چرا باید به الوکانتنت اعتماد کنیم

زمانی می‌توان به خدمات سئو یک شرکت اعتماد کرد که آن شرکت در سئو موفق عمل کرده باشد و در اصلی‌ترین کلمات کلیدی کسب‌وکار خود، رتبه برتر را داشته باشد. کافی است کلمات کلیدی حوزه کاری الوکانتنت را سرچ کنید، آن وقت است که خواهید دید الوکانتنت همواره در جایگاه‌های برتر نسبت به سایر رقبای خود قرار گرفته است.

image-seo-services1

سئو چقدر هزینه دارد؟

هزینه سئو کاملا وابسته به حوزه کاری شما دارد. درواقع باید دید کسب‌وکار شما دارای چه کلمات کلیدی است و آن کلمات چه میزان ترافیک دارند و جست‌وجو می‌شوند. تعیین هزینه سئو برای کسب‌وکارهای گوناگون، متفاوت است و نیاز به بررسی‌های بیشتر دارد. در صورتی که تمایل دارید هزینه سئو سایت خود را تعیین کنید، با ما تماس بگیرید.

دوره‌های آموزشی

آموزش سئو

رشد یک وبسایت زمانی میسر است که بتوان همسو با الگوریتم‌های موتورهای جست‌وجو گام برداشت. اینجاست که اهمیت آموزش سئو که همان شناخت سازوکارهای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌وجوست، هویدا می‌شود.

چگونه یک محتوا را ویرایش کنیم؟

آموزش تولید محتوا

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب‌وکار شما، زمانی انجام می‌شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.

آموزش بازاریابی محتوا

ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب‌وکار شما، زمانی انجام می‌شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.می‌گذارد.

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر نمایید، کارشناسان ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس می‌گیرند.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.