تولید محتوای متنی

با پلتفرم تولید محتوای الو کانتنت

کیفیت محتوا

تولید محتوای متنی در الوکانتنت به صورت یک متد منحصر به فرد انجام می شود، به گونه ای که ما با کمک این متد می توانیم به شما در خصوص کیفیت محتوای تولیدی، تضمین بدهیم. در واقع آنچه در خصوص تولید محتوای متنی باید بدانید، این است که الوکانتنت در برنامه اجرایی خود، از چندین فاکتور اساسی پیروی می کند و همواره محتوای متنی خود را بر اساس آن برنامه ریزی کرده و تولید می نماید. این فاکتورها عبارتند از:

 • ارائه محتوای یونیک و عدم کپی بودن متن
 • توجه به تمامی اصول نگارش نامفهوم
 • ویرایش محتوا توسط تیم ویراستار پیش از تحویل محتوا به مشتری
 • بازپرداخت هزینه به مشتری در صورت کپی بودن حتی یک جمله
 • بازنگری محتوا در صورت عدم رضایت مشتری در نحوه نگارش

زمان تحویل محتوا

یک باور اساسی در تیم الوکانتنت آن است که مدام به خود تاکید کنیم، زمان اهمیت بسیاری دارد و نباید به خود اجازه دهیم مشتریان به دلیل سهل انگاری ما، دچار ضرر و زیان شوند. اما این باور به چه صورتی در روند کاری ما تاثیر می گذارد؟ باید بگوییم الوکانتنت برای شما در صورت تاخیر در زمان تحویل محتوا، راهکارهای شگفت انگیزی دارد:

 • بازپرداخت 10 درصد از هزینه به مشتری بابت هر روز تاخیر در تحویل محتوا
 • تحویل رایگان محتوا پس از 4 روز تاخیر

چرا به تولید محتوای متنی نیازمندیم؟

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت و رشد بی حد و حصر تکنولوژی در دنیا، کشور ما نیز دچار تحولات جدی در مسیر تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی شده است اتفاقی که تا پیش از این نه تنها طرفداران آنچنانی نداشت بلکه نمی توانست کمترین اعتمادی از سمت کاربران به دست آورد. امروزه با تغییر روند کسب و کارهای سنتی و رشد فعالیت های اینترنتی، کسب و کارها بیش از هر چیز به داشتن محتوا در سایت خود نیاز پیدا کرده اند تا جایی که بسیاری ازسایت های معتبر، موفقیت خود را مدیون تولید محتوای متنی خود می‌دانند. اما این اتفاق به چه دلیل رخ می دهد؟

باید بگوییم تنها زمانی مخاطبان در سایت شما می مانند و زمان بیشتری صرف مطالعه خدمات و محصولات شما می کنند که بتوانید آنها را متقاعد کنید کار شما بهترین است و در صورتی که کاربران به سایت شما اعتماد کنند، نتیجه مناسبی به دست می آورند. اینجا است که باید بگوییم تولید محتوا نقش خود را ایفا می کند و اعتماد مشتریان را جلب کرده و به بهترین شکل شما را به آنها معرفی می نماید.

از سویی دیگر سایت شما تنها زمانی به رویت کاربران می رسد که بتوانید محتوایی سئو محور و اصولی بارگذاری کنید تا الگوریتم های جدید گوگل آنها را به رسمیت شناخته و به کاربران معرفی نمایند. پس تدوین محتوای متنی جذاب، مخاطب پسند، سئو محور، استاندارد و اصیل زمانی انجام می شود که بتوانید همراه با تیمی قوی، متخصص و معتبر در مسیر رشد سایتتان قدم بردارید و برای رسیدن به فضایی ایده آل تلاش کنید.

محتوای با کیفیت چگونه تولید می‌شود؟

آیا تا به حال پای صحبت کارشناسان سئو نشسته‌اید؟ به چه چیزهایی بیشتر تاکید می‌کنند؟ کلمات کلیدی؟ صفحه نخست سرچ گوگل؟ ساخت فریز؟ آیا میان صحبت‌هایشان نگاهی هم به مخاطب دارند یا صرفا ترجیح می‌دهند سایت را با کمک اصول سئو (البته سئو به تعریف خودشان) به صفحات نخست گوگل برسانند؟ شاید در میان مباحثی که در حوزه تولید محتوای متنی مطرح می‌شود، اهمیت به مخاطب و ارائه محتوای باکیفیت مغفول مانده و تمام آنچه می‌بایست برای یک متن مورد توجه قرار بگیرد، صرفا به انتخاب درست کلمات کلیدی خلاصه می‌شود! اما باید بگوییم تعریف تولید محتوای سئو شده و با کیفیت به هیچ عنوان به چنین مباحثی محدود نمی گردد!

سئو چیست؟

می‌خواهیم کمی هم که شده شما را از کلیشه‌های مرسوم جدا کرده و حقیقت ماجرا را برایتان باز کنیم. سئو هر آن چیزی است که می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد و او را پای نوشته شما بنشاند! تاکید بیش از حد به اصول و دستورالعمل‌های جعلی که نام سئو را با خود حمل می‌کنند، تنها و تنها شما را از تولید محتوای باکیفیت باز می‌دارد. می‌دانید چرا؟

زمانی که شما محتوایی به ظاهر سئو محور دریافت می کنید تا بر روی سایت خود قرار دهید، آن متن کلیشه‌های سئو را با خود به همراه می آورد. در واقع شاید در گام اول مخاطب را به سمت خود جذب کنید اما دیری نمی‌گذرد که در چشمش یک کارنابلد به حساب می‌آیید و برای همیشه او را از دست می‌دهید.

در واقع باید صراحتا اعلام کنیم سئو نه تنهای یک سری قوانین سخت‌گیرانه و دست و پا گیر نیست بلکه هر آن چیزی است که مخاطب شما می‌پسندد و بیش از پیش به سمت شما جذب می‌شود. آن وقت است که شما مخاطبانی دارید که به دلیل تولید محتوای متنی باکیفیت و اصیل سراغتان می‌آیند نه به دلیل رعایت اصولی که گاه به نادرست نام آن را اصول سئو گذاشته‌اند و سبب می‌شوند مخاطبان پای به سایتتان بگذارند و در نهایت هم از حضور خود پشیمان شوند.

آیا اصول سئو فارغ از تولید محتوای متنی با کیفیت است؟

باید بگوییم بله جدا است اما کدام سئو و کدام اصول؟ اگر سئو را در کلمات کلیدی و نحوه جاگذاری آن می‌دانید بله این امر جدا از محتوای باکیفیت است اما اگر سئو برای شما مفهومی برابر با رعایت شان مخاطب، ارزش به زمان خواننده، تولید محتوای ارزشمند و اصیل و مواردی از این دست است، باید بگوییم خیر! تولید محتوای با کیفیت همان رعایت اصول سئو است.

برای سفارش تولید محتوای متنی ارزشمند قواعد و قانون‌های نادرست را کنار بگذارید زیرا این دقیقا همان چیزی است که گوگل آن را می‌فهمد و به وسیله آن محتوای شما را ارزشمند می‌شمارد. برای این مسیر شما می‌بایست از تولید کننده محتوا بخواهید تا استراتژی محتوایی قوی، کیفیت نوشتاری بالا، منابع ارزشمند و … را امری مهم بداند و آن را اولویت تولید محتوای شما قرار دهد.

فاکتورهای مهم گوگل برای ارزیابی محتوا

پروسه سئو در سایت گوگل به صورت کامل دگرگون شده است و دیگر مانند سال‌های گذشته به رعایت کلمات کلیدی و استفاده آنها در یک متن امتیازی داده نمی‌شود. در واقع موتورهای جست‌وجو هر روزه قدمی مهم و موثر در راه درک زبان طبیعی انسان‌ها بر می‌دارند و همین امر سبب می‌شود کلمات هم معنی و همسو با کلمات کلیدی جهت ارزیابی محتوا به چشم بیاید و نیازی نباشد چندین و چند بار کلمات کلیدی را در متن استفاده کنید تا شاید محتوایتان مورد توجه قرار بگیرد. این امر در گوگل با عنوان سیستم LSI شناخته شده است.

LSI چیست؟

LSI در واقع بخشی از هوش مصنوعی گوگل و موتورهای جست و جو است که به وسیله نیروز انسانی هر روز توسعه پیدا کرده و هوشمندانه‌تر عمل می‌کند. کار اصلی LSI این است که محتوای یک صفحه را مورد بررسی قرار داده و با توجه به اطلاعات خود، کلیت موضوع را تشخص دهد. به طور نمونه زمانی که در یک متن از کلمه “بهینه” استفاده شود، سیستم LSI متوجه می‌شود که این کلمه در خصوص مصرف انرژی است یا مصرف سوخت و یا روش‌های مدیریت.

در واقع این سیستم کمک می‌کند که موتورهای جست و جو بتوانند درک درست‌تری از موضوع پیدا کرده و ارتباط معانی کلمات را درک کنند. به همین دلیل است که می‌گوییم کلمات مترادف با کلمات کلیدی، در یک متن بسیار موثر عمل می‌کنند و تولید کنندگان محتوا باید خود را از بند این چهار چوب برهانند که حتما در یک متن چندین بار کلمات کلیدی را مورد استفاده قرار دهند.

در واقع کافی است که متن شما اصیل، با کیفیت و جذاب باشد، در چنین شرایطی شما یک محتوای سئو محور خواهید داشت که در موتورهای جست و جوی گوگل بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. پس قواعد دست و پاگیر و نادرست را کنار بگذارید و برای سفارش تولید محتوای متنی سئو محور و باکیفیت اقدام کنید.

اندکی با تیم الوکانتنت

الوکانتنت یکی از موفق ترین پلتفرم های موجود در مسیر تولید محتوای متنی و گرافیکی است که با همت متخصصان مجرب، تلاش کرده خدماتی ارائه دهد که با استانداردهای جهانی برابری کند و در نهایت رضایت مشتریان خود را به دست آورد. ارائه خدمات مدرن، نوآورانه، خلاقانه، حرفه ای و همچنین جلب اعتماد مشتریان، اصلی ترین دست آورد الوکانتنت است.

سفارش تولید محتوای استاندارد آسان است اما دریافت محتوای استاندارد، خیر!

نیازی به گفتن نیست که انتخاب یک تیم حرفه ای تنها راه برای رسیدن به یک محتوای باکیفیت است. در واقع شما به راحتی می توانید سفارش یک محتوای استاندارد را بدهیم و از تولید کننده محتوا بخواهید بهترین را به شما ارائه کند اما مطمئن باشید اگر تیم درستی را با خود همراه نکنید در نهایت محتوایی در اختیار خواهید گرفت که نه تنها سایت شما را برای جذب کاربر بیشتر، همراهی نمی کند بلکه به دلایل متعددی چون عدم رعایت اصول سئو، کپی بودن متن و عدم جذابیت، سایتتان را در زمره سایت هایی قرار می دهد که هیچ کارکردی ندارد. پس توجه کنید هزینه، زمان و اعتبار خود را در جایی سرمایه گذاری کنید که بهترین ها عایدتان شود.

تیم الوکانتنت در این مسیر همراه شما خواهد بود و برای رسیدن شما به اهدافتان از هیچ کمکی فروگذار نخواهد کرد.

ادامه

نمونه کار های گروه ما

در حال انجام انجام شده

سایت نکت

تاریخ: 1398/03/12
نظر مشتری
مدت پروژه 3 ماه

نتیجه حاصل شده:
تولید 50 محتوای با کیفیت که در 80 درصد کیوردهای هدف گذاری شده، در جایگاه های یک تا سه سرچ گوگل قرار گرفته است.

سایت روچی

تاریخ: 1398/03/12
نظر مشتری
مدت پروژه 15 ماه

نتیجه حاصل شده:
تولید 300 محتوای با کیفیت که در 90 درصد کیوردهای هدف گذاری شده، در جایگاه یک سرچ گوگل قرار گرفته است.

سایت میوه باکس

تاریخ: 1398/03/12
نظر مشتری
مدت پروژه 3 ماه

نتیجه حاصل شده:
تولید 15 محتوای با کیفیت که در 80 درصد کیوردهای هدف گذاری شده، در صفحه یک سرچ گوگل قرار گرفته است.

سایت از من بپرس

تاریخ: 1398/03/12
نظر مشتری
مدت پروژه 3 ماه

نتیجه حاصل شده:
تولید بیش از ده هزار محتوای با کیفیت که در بیش از 2 هزار کیورد هدف گذاری شده، در صفحات اول گوگل قرار گرفته است.

سئوالات شما دوستان عزیز

چند روز پس از ثبت سفارش، محتوا به دست ما می رسد؟

48 ساعت پس از ثبت نهایی سفارش، محتوا به دست شما می رسد. البته اگر نیاز دارید محتوای خود را زودتر از این بازه زمانی دریافت کنید، تنها کافی است با الوکانتنت تماس گرفته یا هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات، به این نکته اشاره کنید.

آیا امکان بازنگری و تصحیح پس از دریافت سفارش وجود دارد؟

استراتژی الوکانتنت آن است که همواره مشتری از محتوای دریافتی راضی باشد و تا زمانی که به رضایت کامل برسد، امکان تصحیح برایش فراهم گردد. از همین رو شما نیز می توانید پس از دریافت سفارش، درخواست بازنگری محتوای خود را تا زمان کسب رضایت نهایی، داشته باشید.

برای ثبت محتوا چه مراحلی را باید طی کنیم؟

برای ثبت سفارش تولید محتوای متنی در الوکانتنت، می توانید به صفحه نخست مراجعه کرده و با کلیک بر گزینه سفارش، وارد پنل سفارش شده و به راحتی سفارش خود را به ثبت برسانید.

چگونه باید سفارش خود را دریافت نماییم؟

شما می توانید پس از دریافت پیامک از سوی الوکانتنت مبنی بر تحویل محتوا، به پنل کاربری خود در الوکانتنت مراجعه کرده و محتوای بارگزاری شده را دانلود نمایید.

هزینه تولید محتوا به چه صورتی محاسبه می شود؟

این امکان برایتان فراهم است که پس از ورود به پنل کاربری، ویژگی های محتوای متنی خود را انتخاب کرده و در نهایت محاسبه هزینه سفارش خود را دریافت نمایید. همچنین می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و با توجه به تعرفه های موجود، محاسبه سفارش خود را انجام دهید.

پکیج های ویژه گروه الو کانتنت
پکیج تولید محتوای متنی پکیج کانتنت پلاس 2,510,000 تومان
 • استراتژی محتوا
 • تقویم محتوایی
 • تولید 12 محتوای 1800 کلمه ای
 • آپلود و سئو محتوا
 • توزیع محتوا
 • لینک سازی خارجی
 • گزارش عملکرد
       ثبت سفارش
پکیج شبکه های اجتماعی پکیج سوشال کانتنت 2,300,000 تومان

این یک پکیج استثنایی برای افرادی است که می خواهند شبکه اجتماعی خود را با محتوایی اصولی و درجه یک، اعتبار ببخشند و از طریق آن، کاربران بیشتری را به سوی کسب و کار خود جذب نمایند.

 • استراتژی محتوا
 • تقویم محتوایی
 • 30 پست اینستاگرام در ماه
 • 30 استوری اینستاگرام
       ثبت سفارش
پکیج تولید محتوای متنی پکیج سوپر پلاس 4,220,000 تومان
 • استراتژی محتوای سایت و شبکه های اجتماعی
 • تقویم محتوایی
 • تولید 12 محتوای 1800 کلمه
 • آپلود و سئو محتوا
 • توزیع محتوا در شبکه های اجتماعی
 • 30 پست اینستاگرام در ماه
 • 30 پست در تلگرام در ماه
 • لینک سازی خارجی
 • گزارش عملکرد
       ثبت سفارش

منتظر چی هستید، همین الان ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت محتوای با کیفیت خود را دریافت کنید

ثبت سفارش

برای تماس کلیک کنید 021-91035316 021-28424784
مشاوره رایگان (ساعت 10 الی 18)