با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا

خدمات اینستاگرام

قدمی به سوی شناخته‌شدن و افزایش فروش کسب‌وکارهای آنلاین

داشتن پیج اینستاگرامی ارزشمند، نیازمند  بهره‌گیری از یک تیم حرفه‌ای است. تیمی متشکل از استراتژیست محتوا، تولید کننده محتوا، طراح گرافیست و کارشناس شبکه‌های اجتماعی. طبیعتا استخدام چنین تیمی، هزینه بسیاری برای یک کسب‌وکار دارد اما نگران نباشید، همکاری با الوکانتنت این مشکل را برطرف می‌کند. شما می‌توانید در ازای پرداخت هزینه‌ای معادل یک نیروی کار متوسط، تیمی مجرب و باتجربه در اختیار داشته باشید و به اهداف خود در فضای اینستاگرام دست پیدا کنید.
social-icons

خدمات تولید محتوای اینستاگرام

اینستاگرام پلتفرمی است که تولید محتوا و تعامل در آن حرف اول را می‌زند. روزانه میلیون‌ها نفر در این فضا مشغول تماشای محتوا هستند، اما فقط برندهایی موفق خواهند بود که محتوای ارزشمند و جذابی در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. در این صورت مخاطبان نیز با شما تعامل بیشتری ایجاد خواهند کرد. البته برای بازدهی بیشتر، خدمات تولید محتوای اینستاگرام ما شامل 3 دسته می‌شوند:

تولید محتوای خدمات محور

مخاطبان باید از تمام زوایای خدمت‌رسانی کسب‌وکارتان آگاه باشند تا متوجه شوند که چه نیازی از آن‌ها را برطرف می‌کنید. هر چقدر این شناخت و آگاهی از شما و خدماتتان بیشتر باشد، مشتریان بیشتری به شما اعتماد خواهند کرد.

تولید محتوای محصول محور

این روزها بیشتر افراد برای انجام خرید آنلاین، نیاز دارند که اطلاعات کاملی درباره محصول مورد نظر به دست بیاورند. جالب است بدانید که محتوای شما روی تصمیم 97% از افراد برای خرید تاثیرگذار است.

تولید محتوای آموزش محور

محتوای آموزشی از آن دسته محتواهایی است که این روزها در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. البته در میان این سیل بزرگ از محتواهای آموزشی، مخاطب باید متوجه شود که شما با رقبایتان متفاوت هستید. به طور خلاصه محتوای سرد و تکراری این روزها در اینستاگرام جایی ندارد.

خدمات بازاریابی اینستاگرام

خدمات بازاریابی اینستاگرام الوکانتنت در 3 قالب ارائه می‌شوند که شامل تبلیغات، مشاوره و آموزش می‌شوند.

تبلیغات و اجرا

تبلیغات همانند شمشیری 2 لبه است که برای موفقیت در میدان اینستاگرام باید به درستی از آن استفاده شود. در واقع اگر نتوانید از بودجه خود حداکثر بازدهی را دریافت کنید، پول خود را دور ریخته‌اید. خوشبختانه تجربه و تخصص ما در این زمینه، همیشه موجب رضایت مشتریان بوده است.

مشاوره اینستاگرام

چه صاحب فروشگاه اینترنتی باشید، چه شاعر چه معلم و یا حتی بلاگر، همیشه یک مشاور می‌تواند مسیر کوتاه‌تری را پیش پای شما بگذارد. ما با بررسی محتوا، آمارها و هدف شما، مسیری را پیشنهاد می‌دهیم که در آن تجربه موفق داشتیم.

آموزش بازاریابی در اینستاگرام

اگر فرصت کافی دارید که یک تنه وارد رقابت داغ اینستاگرام شوید، یک‌سری اصول وجود دارد که برای رسیدن به موفقیت، باید رعایت کنید. در واقع باید اطلاعات کافی از الگوریتم‌ها و قوانین این پلتفرم داشته باشید تا یک پیج استاندارد داشته باشید. علاوه بر این موارد، هر چیزی که درباره نحوه برندسازی و تبلیغات نیاز داشته باشید، به شما آموزش داده خواهد شد.

نمونه کارها

سؤالات متدوال مشتریان الوکانتنت

بازاریابی اینستاگرام به عنوان یکی از زیرشاخه‌های سوشال مارکتینگ محسوب می‌شود که در آن از اینستاگرام به عنوان کانال اصلی بازاریابی، فروش و تولید محتوا استفاده می‌کنیم.

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی که حدود 50 میلیون حساب کاربری ایرانی در آن فعالیت می‌کنند، اهمیت زیادی در توسعه یک کسب‌وکار دارد.

  • ایجاد اعتماد در میان مشتریان
  • ایجاد کانال فروش محصولات یا خدمات
  • افزایش ترافیک وبسایت
  • تسریع فرایند برندسازی
  • کمک به بازاریابی دهان به دهان

برای مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما طی 24 ساعت آینده با شما تماس می‌گیرند.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.