با هفت مدرس کاربلدِ «هزاردستان» متخصص تولید محتوای متنی شو. تخفیف ۴۵۰هزارتومانی با کد تخفیف «الوکانتنت» شرکت در دوره تولید محتوا

سفارش تولید محتوا به انگلیسی

با الو کانتنت ، کیفیت و زمان را تجربه کنید

به لطف اینترنت، اکنون کسب و کارها می توانند محصولات و کالاهای خود را به متقاضیان در سراسر دنیا عرضه کنند. اگر به دنبال آن هستید که حوزه فعالیت کسب و کار خود را به فراتر از مرزهای ایران گسترش دهید، تولید محتوا به زبان انگلیسی برای شما ضرورت دارد. تولید محتوا به زبان انگلیسی، این امکان را برای شما فراهم می کند که با مشتریان خارج از کشور خود نیز در ارتباط باشید. هر کسب و کاری که می خواهد به صورت بین المللی به فعالیت بپردازد، لازم است توجه ویژه ای به تولید محتوا به زبان انگلیسی داشته باشد. تیم الوکانتنت به صورت تخصصی خدمات تولید محتوا به زبان انگلیسی را ارائه می دهد.

چرا به تولید محتوا به زبان انگلیسی نیاز داریم؟

با توجه به این موضوع، تولید محتوا به زبان انگلیسی، راهی هوشمندانه برای ارتباط با مشتریان در سراسر دنیاست. شما می توانید با تولید محتوا به زبان انگلیسی خود را به مخاطبان و مشتریان خارجی خود معرفی کنید؛ می توانید تفاوت و مزیت خود را برای آن ها شرح دهید و آن ها را برای استفاده از خدمات یا محصولاتتان قانع کنید. با ارائه محصولات، کالاها و خدمات به مشتریان خارج از کشور، به درآمد ارزی دست خواهید یافت. بنابراین یکی دیگر از فواید تولید محتوا به زبان انگلیسی، بالا بردن سوددهی و سطح درآمد است.

تولید محتوا به زبان انگلیسی برای کسب و کار شما ضروری است اگر:

  • می خواهید اعتبار و قدرت برند خود را افزایش بدهید.
  • می خواهید فعالیت خود را از سطح داخلی به سطح بین المللی ارتقا دهید.
  • به دنبال ارتباط با مشتریان و مخاطبان در سایر کشورها هستید.
  • به افزایش سوددهی و کسب درآمد ارزی می اندیشید.

تولید محتوا چیست؟

مشخصات محتوای با کیفیت در زبان انگلیسی

تولید محتوا به هر زبانی که باشد، نیازمند رعایت نکات و ظرایف خاص خود است. تولید محتوا به زبان انگلیسی، مانند تولید محتوای فارسی نکات خاصی دارد؛ نکاتی که با رعایت آن ها می توان محتوایی با کیفیت خلق کرد. اما محتوای با کیفیت به زبان انگلیسی چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟ بسیاری از ویژگی های محتوا با کیفیت به زبان فارسی، درباره محتوای با کیفیت به زبان انگلیسی نیز صدق می کنند. مثل کاربرد کلمات کلیدی با چگالی و فرکانس مناسب، یا رعایت لحن متناسب با موضوع و مخاطب. با این حال، تولید محتوا به زبان انگلیسی از همان الگوی تولید محتوا به زبان فارسی پیروی نمی کند.

سئو بودن محتوا

سئو بودن محتوا از مواردی است که برای هر وبمستری اهمیت ویژه ای دارد. محتوای انگلیسی تولید شده در الو کانتنت با در نظر گرفتن آخرین به روز رسانی های الگوریتم های گوگل تولید می شود.

خوانایی محتوا

متن محتوا باید دارای خوانایی مناسب باشد تا مخاطب از خواندن محتوا خسته نشود. محتوای انگلیسی که ما در الو کانتنت برای شما تولید می کنیم بسیار روان و در عین حال به درستی از علائم نگارشی استفاده شده است.

استفاده از لحن مناسب

مخاطب شناسی یکی از مهمترین مواردی است که در یک استراتژی محتوا لحاظ می شود. در الو کانتنت با در نظر گرفتن جنس مخاطبین کسب و کار، محتوای انگلیسی تولید می شود.

یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟

تولید محتوا یک امر تخصصی است؛ مخصوصا در دنیای امروز که همه کسب و کارهای اینترنتی سعی می کنند بهترین و جذاب ترین محتوای ممکن را به مخاطبان خود ارائه دهند. به همین دلیل لازم است برای تولید محتوا به زبان انگلیسی به کسی مراجعه کنیم که در این زمینه مهارت بالایی دارد. اشخاص و مجموعه های متعددی امروزه مشغول تولید محتوا به زبان فارسی هستند؛ اما تولید محتوا به زبان انگلیسی، مقوله ای تخصصی است که در حال حاضر، کمتر کسی را می توان یافت که این کار را با کیفیت بالایی انجام دهد. برای تشخیص یک تولید کننده حرفه ای محتوا به زبان انگلیسی باید برخی ویژگی های آن را بسنجیم.

تسلط بر اصول نگارش به زبان انگلیسی

اولین و مهم ترین ویژگی یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی، تسلط او بر نگارش به انگلیسی است. یک تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی باید به خوبی بر قواعد نگارش به انگلیسی آشنا باشد. این قواعد شامل کاربردی کلمات مناسب، رعایت گرامر، رعایت علائم نگارشی مخصوص زبان انگلیسی و... می شود.

تسلط بر اصول تولید محتوای سئو شده

یکی دیگر از ویژگی های یک تولید کننده حرفه ای محتوا به زبان انگلیسی، تسلط او بر اصول سئو است. یک تولید کننده محتوا باید با الگوریتم های گوگل و شیوه عملکرد ربات های آن کاملا آشنا بوده و به روز رسانی های آن ها را پیگیری کند. محتوای تولیدی باید برای موتورهای جستجو کاملا بهینه شده باشد.

تجربه در تولید محتوا

اگر می خواهید محتوایی به زبان انگلیسی برای سایت خود آماده کنید، کار را به یک تولید کننده محتوای با تجربه بسپارید. کسی که پیش از این پروژه های دیگری را هم انجام داده و نمونه کارهای او قابل بررسی باشند. به این ترتیب می توانید از بابت نتیجه تولید محتوای خود مطمئن باشید.

وقت شناسی و تعهد

در هر کاری، تعهد نسبت به کار و وقت شناس بودن یک مزیت بسیار مهم به شمار می رود. در تولید محتوا نیز چنین است. الو کانتنت برای زمان تحویل پروژه های تولید محتوا تضمین های واقعی در نظر گرفته است. به طوری که برای هر روز تاخیر از زمان تحویل محتوا، ده درصد از مبلغ را بازپس می دهد.

تولید محتوا به زبان انگلیسی توسط الوکانتنت

یکی از خدمات مجموعه الوکانتنت، تولید محتوا به زبان انگلیسی است. الوکانتنت مدت هاست با به کارگیری کادر حرفه ای و متعهد، سفارش های تولید محتوا را با بالاترین کیفیت به انجام می رساند. تیم تولید محتوای الوکانتنت، محتواهای یونیک و اصیل را با توجه به تمامی اصول بازاریابی محتوایی و رعایت اصول نگارشی ارائه می کنند. تیم تخصصی تولید محتوای الوکانتنت، با به کارگیری نویسندگان حرفه ای، تمامی سفارش های تولید محتوا به زبان انگلیسی را می پذیرد. نویسندگانی که در الوکانتنت به تولید محتوای انگلیسی می پردازند، در زمینه نگارش به انگلیسی یا writing کاملا ماهر هستند. تمام محتواهای تولید شده توسط الوکانتنت، متناسب با قواعد سئو برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده اند. ضمن این که الوکانتنت همواره نسبت به کیفیت و زمان محتوای ارائه شده، تعهد دارد. تیم تخصصی تولید

محتوای انگلیسی الوکانتنت:

  • با تمامی قواعد و اصول سئو آشنا هستند.
  • تجربه زیادی در تولید انواع محتواهای تخصصی و غیرتخصصی انگلیسی دارند.
  • به خوبی بر قواعد نگارشی، فضاسازی با لحن مناسب، دستور زبان و گرامر زبان انگلیسی مسلطند.
  • نسبت به واضح و روان بودن متن حساسیت دارند.
  • در صورت نیاز به تغییر، محتواهای آماده شده را مطابق سفارش کارفرما اصلاح می کنند.
  • محتوای سفارشی را در کمترین زمان ممکن آماده می کنند.

سوالات متداول

برای اطلاع از تعرفه ها و پکیج های الو کانتنت از طریق صفحه تعرفه ها اقدام نمایید.

در محتوای متنی 48 الی 72 ساعت، و در محتواهای غیر متنی با هماهنگی مشتری انجام می شود. البته در هر زمان می توانید برای مشاوره رایگان با الو کانتنت تماس بگیرید.

الو کانتنت برای تاخیرات به وجود آمده به ازای هر یک روز کاری 10 درصد از هزینه تولید محتوا پرداختی شما کسر خواهد شد. ما تضمین می‌دهیم تولید محتوای متنی ارائه شده به شما، کاملاً یونیک و بدون کپی از محتوایی دیگر است و حتی اگر یک جمله در محتوای تحویل داده شده به شما، کپی باشد، هزینه تولید محتوا به شما پس داده خواهد شد. در صورت عدم رضایت در نحوه نگارش محتوا، محتوا توسط نویسنده و ویرایشگر تیم الو کانتنت بازنگری شده و ایرادات مدنظر مشتری به طور کامل رفع می‌شود.