تولید محتوای صوتی

با پلتفرم تولید محتوای الو کانتنت

پادکست

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • ارائه محتوای منحصر به فرد و یونیک
  • توجه به تمامی اصول طراحی و تولید محتوای متنی شبکه های اجتماعی
  • بررسی محتوا پیش از ارائه به مشتری توسط متخصصین شبکه های مجازی
  • بازپرداخت هزینه پروژه به مشتری در صورتی که محتوا کپی باشد
  • تغییر و بازنگری محتوا در شرایطی که مشتری رضایت نداشته باشد

دوبله

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

چرا به تولید محتوای صوتی نیازمندیم؟

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت و رشد بی حد و حصر تکنولوژی در دنیا، کشور ما نیز دچار تحولات جدی در مسیر تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی شده است اتفاقی که تا پیش از این نه تنها طرفداران آنچنانی نداشت بلکه نمی توانست کمترین اعتمادی از سمت کاربران به دست آورد. امروزه با تغییر روند کسب و کارهای سنتی و رشد فعالیت های اینترنتی، کسب و کارها بیش از هر چیز به داشتن محتوا در سایت خود نیاز پیدا کرده اند تا جایی که بسیاری ازسایت های معتبر، موفقیت خود را مدیون تولید محتوای متنی خود می‌دانند. اما این اتفاق به چه دلیل رخ می دهد؟

باید بگوییم تنها زمانی مخاطبان در سایت شما می مانند و زمان بیشتری صرف مطالعه خدمات و محصولات شما می کنند که بتوانید آنها را متقاعد کنید کار شما بهترین است و در صورتی که کاربران به سایت شما اعتماد کنند، نتیجه مناسبی به دست می آورند. اینجا است که باید بگوییم تولید محتوا نقش خود را ایفا می کند و اعتماد مشتریان را جلب کرده و به بهترین شکل شما را به آنها معرفی می نماید.

از سویی دیگر سایت شما تنها زمانی به رویت کاربران می رسد که بتوانید محتوایی سئو محور و اصولی بارگذاری کنید تا الگوریتم های جدید گوگل آنها را به رسمیت شناخته و به کاربران معرفی نمایند. پس تدوین محتوای متنی جذاب، مخاطب پسند، سئو محور، استاندارد و اصیل زمانی انجام می شود که بتوانید همراه با تیمی قوی، متخصص و معتبر در مسیر رشد سایتتان قدم بردارید و برای رسیدن به فضایی ایده آل تلاش کنید.

محتوای با کیفیت چگونه تولید می‌شود؟

آیا تا به حال پای صحبت کارشناسان سئو نشسته‌اید؟ به چه چیزهایی بیشتر تاکید می‌کنند؟ کلمات کلیدی؟ صفحه نخست سرچ گوگل؟ ساخت فریز؟ آیا میان صحبت‌هایشان نگاهی هم به مخاطب دارند یا صرفا ترجیح می‌دهند سایت را با کمک اصول سئو (البته سئو به تعریف خودشان) به صفحات نخست گوگل برسانند؟ شاید در میان مباحثی که در حوزه تولید محتوای متنی مطرح می‌شود، اهمیت به مخاطب و ارائه محتوای باکیفیت مغفول مانده و تمام آنچه می‌بایست برای یک متن مورد توجه قرار بگیرد، صرفا به انتخاب درست کلمات کلیدی خلاصه می‌شود! اما باید بگوییم تعریف تولید محتوای سئو شده و با کیفیت به هیچ عنوان به چنین مباحثی محدود نمی گردد!

سئو چیست؟

می‌خواهیم کمی هم که شده شما را از کلیشه‌های مرسوم جدا کرده و حقیقت ماجرا را برایتان باز کنیم. سئو هر آن چیزی است که می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد و او را پای نوشته شما بنشاند! تاکید بیش از حد به اصول و دستورالعمل‌های جعلی که نام سئو را با خود حمل می‌کنند، تنها و تنها شما را از تولید محتوای باکیفیت باز می‌دارد. می‌دانید چرا؟

زمانی که شما محتوایی به ظاهر سئو محور دریافت می کنید تا بر روی سایت خود قرار دهید، آن متن کلیشه‌های سئو را با خود به همراه می آورد. در واقع شاید در گام اول مخاطب را به سمت خود جذب کنید اما دیری نمی‌گذرد که در چشمش یک کارنابلد به حساب می‌آیید و برای همیشه او را از دست می‌دهید.

در واقع باید صراحتا اعلام کنیم سئو نه تنهای یک سری قوانین سخت‌گیرانه و دست و پا گیر نیست بلکه هر آن چیزی است که مخاطب شما می‌پسندد و بیش از پیش به سمت شما جذب می‌شود. آن وقت است که شما مخاطبانی دارید که به دلیل تولید محتوای متنی باکیفیت و اصیل سراغتان می‌آیند نه به دلیل رعایت اصولی که گاه به نادرست نام آن را اصول سئو گذاشته‌اند و سبب می‌شوند مخاطبان پای به سایتتان بگذارند و در نهایت هم از حضور خود پشیمان شوند.

آیا اصول سئو فارغ از تولید محتوای متنی با کیفیت است؟

باید بگوییم بله جدا است اما کدام سئو و کدام اصول؟ اگر سئو را در کلمات کلیدی و نحوه جاگذاری آن می‌دانید بله این امر جدا از محتوای باکیفیت است اما اگر سئو برای شما مفهومی برابر با رعایت شان مخاطب، ارزش به زمان خواننده، تولید محتوای ارزشمند و اصیل و مواردی از این دست است، باید بگوییم خیر! تولید محتوای با کیفیت همان رعایت اصول سئو است.

برای سفارش تولید محتوای متنی ارزشمند قواعد و قانون‌های نادرست را کنار بگذارید زیرا این دقیقا همان چیزی است که گوگل آن را می‌فهمد و به وسیله آن محتوای شما را ارزشمند می‌شمارد. برای این مسیر شما می‌بایست از تولید کننده محتوا بخواهید تا استراتژی محتوایی قوی، کیفیت نوشتاری بالا، منابع ارزشمند و … را امری مهم بداند و آن را اولویت تولید محتوای شما قرار دهد.

فاکتورهای مهم گوگل برای ارزیابی محتوا

پروسه سئو در سایت گوگل به صورت کامل دگرگون شده است و دیگر مانند سال‌های گذشته به رعایت کلمات کلیدی و استفاده آنها در یک متن امتیازی داده نمی‌شود. در واقع موتورهای جست‌وجو هر روزه قدمی مهم و موثر در راه درک زبان طبیعی انسان‌ها بر می‌دارند و همین امر سبب می‌شود کلمات هم معنی و همسو با کلمات کلیدی جهت ارزیابی محتوا به چشم بیاید و نیازی نباشد چندین و چند بار کلمات کلیدی را در متن استفاده کنید تا شاید محتوایتان مورد توجه قرار بگیرد. این امر در گوگل با عنوان سیستم LSI شناخته شده است.

LSI چیست؟

LSI در واقع بخشی از هوش مصنوعی گوگل و موتورهای جست و جو است که به وسیله نیروز انسانی هر روز توسعه پیدا کرده و هوشمندانه‌تر عمل می‌کند. کار اصلی LSI این است که محتوای یک صفحه را مورد بررسی قرار داده و با توجه به اطلاعات خود، کلیت موضوع را تشخص دهد. به طور نمونه زمانی که در یک متن از کلمه “بهینه” استفاده شود، سیستم LSI متوجه می‌شود که این کلمه در خصوص مصرف انرژی است یا مصرف سوخت و یا روش‌های مدیریت.

در واقع این سیستم کمک می‌کند که موتورهای جست و جو بتوانند درک درست‌تری از موضوع پیدا کرده و ارتباط معانی کلمات را درک کنند. به همین دلیل است که می‌گوییم کلمات مترادف با کلمات کلیدی، در یک متن بسیار موثر عمل می‌کنند و تولید کنندگان محتوا باید خود را از بند این چهار چوب برهانند که حتما در یک متن چندین بار کلمات کلیدی را مورد استفاده قرار دهند.

در واقع کافی است که متن شما اصیل، با کیفیت و جذاب باشد، در چنین شرایطی شما یک محتوای سئو محور خواهید داشت که در موتورهای جست و جوی گوگل بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. پس قواعد دست و پاگیر و نادرست را کنار بگذارید و برای سفارش تولید محتوای متنی سئو محور و باکیفیت اقدام کنید.

اندکی با تیم الوکانتنت

الوکانتنت یکی از موفق ترین پلتفرم های موجود در مسیر تولید محتوای متنی و گرافیکی است که با همت متخصصان مجرب، تلاش کرده خدماتی ارائه دهد که با استانداردهای جهانی برابری کند و در نهایت رضایت مشتریان خود را به دست آورد. ارائه خدمات مدرن، نوآورانه، خلاقانه، حرفه ای و همچنین جلب اعتماد مشتریان، اصلی ترین دست آورد الوکانتنت است.

سفارش تولید محتوای استاندارد آسان است اما دریافت محتوای استاندارد، خیر!

نیازی به گفتن نیست که انتخاب یک تیم حرفه ای تنها راه برای رسیدن به یک محتوای باکیفیت است. در واقع شما به راحتی می توانید سفارش یک محتوای استاندارد را بدهیم و از تولید کننده محتوا بخواهید بهترین را به شما ارائه کند اما مطمئن باشید اگر تیم درستی را با خود همراه نکنید در نهایت محتوایی در اختیار خواهید گرفت که نه تنها سایت شما را برای جذب کاربر بیشتر، همراهی نمی کند بلکه به دلایل متعددی چون عدم رعایت اصول سئو، کپی بودن متن و عدم جذابیت، سایتتان را در زمره سایت هایی قرار می دهد که هیچ کارکردی ندارد. پس توجه کنید هزینه، زمان و اعتبار خود را در جایی سرمایه گذاری کنید که بهترین ها عایدتان شود.

تیم الوکانتنت در این مسیر همراه شما خواهد بود و برای رسیدن شما به اهدافتان از هیچ کمکی فروگذار نخواهد کرد.

ادامه

نمونه کار های گروه ما

سئوالات شما دوستان عزیز

محتواهای تولید شده چه زمانی بر روی شبکه های مجازی من آپلود می شوند؟

پیش از آغاز کار، تیم الوکانتنت برای شما تقویم محتوایی تدارک می بیند، با تایید شما شروع به کار کرده و بر اساس همان تقویم فعالیت می کند.

آیا امکان بازنگری و تصحیح پس از دریافت سفارش وجود دارد؟

استراتژی الوکانتنت آن است که همواره مشتری از محتوای دریافتی راضی باشد و تا زمانی که به رضایت کامل برسد، امکان تصحیح برایش فراهم گردد. از همین رو شما نیز می توانید پس از دریافت سفارش، درخواست بازنگری محتوای خود را تا زمان کسب رضایت نهایی، داشته باشید.

آیا این امکان وجود دارد که پس از مشاهده محتواهای آپلود شده در شبکه های مجازی، آنها را اصلاح کنیم؟

باید بگوییم قطعا این امکان وجود دارد چون ما در الوکانتنت می خواهیم شما را راضی نگه داریم از همین رو امکان تصحیح را برایتان ایجاد کرده ایم.

به چه صورتی برای خدمات شبکه های مجازی، ثبت سفارش انجام دهم؟

ثبت سفارش برای خدمات شبکه های مجازی، کار آسانی است. شما می توانید با یک کلیک بر روی گزینه سفارش، وارد بخش ثبت سفارش شده و به آسانی این مرحله را انجام دهید.

هزینه تولید محتوای شبکه های مجازی به چه صورتی محاسبه می شود؟

تولید محتوای شبکه های مجازی بسته به تعداد پست ها، نحوه طراحی، استفاده از موشن گرافی یا... محاسبه شده و به شما اعلام می شود.

منتظر چی هستید، همین الان ثبت سفارش کنید و در اسرع وقت محتوای با کیفیت خود را دریافت کنید

ثبت سفارش

برای تماس کلیک کنید 021-77629775 021-77629776
مشاوره رایگان (ساعت 10 الی 18)