استخدام کارشناس تولید محتوا

استخدام کپی رایتر

استخدام کپی رایتر

تلاش شما آنقدر برای ما ارزشمند است که خیلی اهمیت ندارد شما هر روز به دفتر ما بیایید و کنار ما به تولید محتوا بپردازید یا این که در منزل بنشینید و به صورت دورکاری همکار ما شوید. در واقع باید بگوییم ما به این فکر هستیم که توانمندترین و بااستعدادترین کپی رایترها را کنار خود داشته باشیم. بهتر است بدانید که شما همواره با چالش های جدیدی در این کار رو به رو هستید و قرار است آنچنان به دردسر بیوفتید که دلتان نیاید این کار را ترک کنید. عجیب نیست اگر حرفمان را غیر منطقی بدانید اما کافی برای آن که به حرفمان برسید، مدتی کوتاه هم که شده همکاری با الوکانتنت را امتحان کنید. پس فکرها و موانع پیش رویتان را کنار بگذارید و اگر باور دارید در حوزه تولید محتوا توانا هستید و می توانید نویسنده ای خلاق، صاحب سبک و موفق و همچنین جست و جو گری هوشمند و آشنا به ترفندهای سئو باشید، به مرحله ثبت نام کپی رایتر وارد شده و از این به بعد به یک همکار قابل احترام و عزیز در سایت الوکانتنت تبدیل شوید.

شرایط استخدام

حقوق

شما چقدر حقوق می خواهید؟ باید بگوییم درآمد شما کاملا بستگی به خواست شما دارد. حتما نیازی به گفتن نیست که درآمد بالا نیازمند کاری با کیفیت است؛ پس تمام تلاش خود را انجام دهید تا بهترین محتوا را ارائه داده و بیشترین درآمد را کسب نمایید. لازم است بگوییم درآمد شما می تواند بین 10 تا 35 تومان بابت هر کلمه متغیر باشد.

نوع همکاری

شما برای همکاری با الوکانتنت می توانید هم به طور دورکاری شروع به فعالیت نمایید و هم در دفتر ما به شکل حضوری کنار ما باشید. البته لازم است باز هم تاکید کنیم که آنچه برای ما اهمیت دارد، صرفا تولید محتوای اصولی، سئو شده و باکیفیت در زمان مقرر است.

موضوع مقالات

بزرگترین چالش شما در خصوص موضوع مقالات خواهد بود زیرا قرار است مدام توانایی نویسندگی خود را به چالش بکشید و موضوعات گوناگون را برای نوشتن در اختیار بگیرید.

نوع مقالات

شما قرار است در حوزه های "تالیف"، "ترجمه" و "تالیف و ترجمه" با ما همکاری داشته باشید و مقالات سفارشی را در این بخش ها تهیه نمایید. همچنین این مقالات بر اساس خواست مشتری می تواند از منابع فارسی یا غیر فارسی تهیه شوند.

ویژگی نویسنده خوب

خلاقیت و نوآوری

ترجیح می دهیم شما به جای تکرار از محتواهای موجود در اینترنت و الگوبرداری تمام و کمال از آنها، توانایی خود را با خلاقیت و نوآوری در هم آمیخته و محتوایی منحصر به فرد به ما تحویل دهید.

انتخاب لحن مناسب

یک نویسنده خوب باید بتواند بر اساس نوع مقاله، میزان جدیت و صمیمت لحن خود را تغییر دهد. هرگز نمی شود یک محتوای علمی و رسمی را با یک لحن صمیمی تولید کرد.

رعایت اصول سئو

نیازی نیست که بگوییم چه زمانی محتوای شما دیده می شود. رتبه بندی مناسب زمانی به دست می آید که شما محتوایی سئو شده تولید کنید.

ساده و قابل درک بودن محتوا

نویسنده های خوب، به راحتی می دانند که نوشتن محتوایی ساده و قابل درک، می تواند کاربر را برای مدتی هم که شده تحت تاثیر قرار دهد.

زمانبندی

تحویل سر وقت محتوا چیزی است که هر نویسنده ای باید رعایت کند زیرا بهترین متن دنیا، اگر قرار باشد دیر به دست مشتری برسد، ارزش خود را از دست خواهد داد.

فرم استخدام نویسنده

فرم زیر را پر کن تا عضوی از خانواده الوکانتنت بشی

  • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

پرسش و پاسخ

تولید کننده محتوا بر اساس میزان مهارتی که در نویسندگی دارد، دستمزد می گیرد. این درآمد از کلمه ای 10 تومان آغاز و در نهایت تا کلمه ای 35 تومان افزایش میابد.
تسویه حساب تولید کنندگان محتوا در الوکانتنت به صورت ماهانه و در روز سی ام هر ماه محاسبه شده و به حساب نویسندگان واریز می شود.
نویسندگانی که با الوکانتنت همکاری می کنند، هیچ محدودیتی برای تولید محتوا در یک ماه ندارند و می توانند بر اساس توانایی خود، به تولید محتوا بپردازند.
یک تولید کننده محتوا با افزایش کیفیت و همچنین افزایش تعداد محتوای تولیدی در یک ماه، می تواند درآمد خود را بیش از پیش کند.
ما پس از بررسی دقیق محتوای اولیه نویسنده، آن را ارزیابی کرده و بر حسب کیفیت آن، دستمزد نویسنده را تعیین می کنیم.
پس از آن که رزومه ارسالی مورد بررسی کارشناسان الوکانتنت قرار گرفت، موضوعی به عنوان نمونه به نویسنده اعلام شده و پس از دریافت نمونه کار و بررسی کیفیت، ارزش محتوا، تعیین شده و با توافق طرفین همکاری آغاز می شود. لازم است تاکید کنیم هزینه محتوای تولیدی نویسنده از همان ابتدا پرداخت خواهد شد.