چرا الو کانتنت؟

قبل از آن که بخواهیم به سراغ خدمات تولید محتوا ارائه شده در “الو کانتنت” بروم، اجازه بدهید کمی درباره ایده‌های شکل گیری آن با شما عزیزان صحبت کنیم.

صراحتاً باید بگوییم که ما به دنبال تحول دنیای محتوا نیستیم و این ادعای بزرگ را نخواهیم کرد. به قول سعدی علیه رحمه که زیبا سروده:

این مدعیان در طلبش بی خبرانند                  آن را که خبری شد خبری باز نیامد

اما ایده‌های دیگری در سر داریم. به شعار ما کمی فکر کنید:

کیفیت و زمان در اختیار شماست

حق دارید! ایده ما در الو کانتنت خیلی هم عجیب و غریب نیست. شاید در نگاه اول، ایراد ما این باشد که چرا بزرگ فکر نمی‌کنیم؟ خوب در جواب باید گفت اتفاقاً دو امر کیفیت و زمان مهمترین مسائل دنیای محتوا است.  حتماً با این معضل رو به رو شده‌اید که در سفارش تولید محتوا، با بی کیفیتی محتوا یا تأخیر در زمان تحویل مواجه شوید. در آن زمان چه احساسی داشتید؟ می‌توانم درک کنیم خیلی حرص خورده‌اید و به دلیل این موضوع ساعت‌ها زمان را از دست داده‌اید.

الو کانتنت به فکر شما است تا این حس بد را از خود دور کنید. می‌پرسید چطور؟ ما این اطمینان را خواهیم داد که این معضل برای همیشه حل خواهد شد. حال شاید به ما بگویید این یک ادعای واهی بیش نیست! بله کاملاً حق با شما است! این روزها مدام چنین ادعا از سمت شرکت‌های تولید محتوا مطرح می‌شود ولی الو کانتنت برای آن که خود دچار آن نشود، راه حلی اندیشیده است.

خوب راه حل ما چیست؟ برای تاخیرات به وجود آمده به ازای هر یک روز کاری ۲۵ درصد از هزینه تولید محتوا پرداختی شما کسر خواهد شد. یعنی اگر ۴ روز دیرکرد در تحویل خدمات تولید محتوا داشته باشیم، محتوای تولید شده به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حالا آیا کمی خیالتان راحت شد؟

اکنون می‌پرسید حالا که خیالمان را راحت کردید که هیچ تاخیری در کار نیست، برای تضمین کیفیت چه راه حلی دارید؟ اصلاً نگران نباشید! ما تمام و کمال به فکر دغدغه‌های ذهنی شما هستیم. چطور؟ ما تضمین می‌دهیم تولید محتوای متنی ارائه شده به شما، کاملاً یونیک و بدون کپی از محتوایی دیگر است و حتی اگر یک جمله در محتوای تحویل داده شده به شما، کپی باشد، هزینه تولید محتوا به شما پس داده خواهد شد. همچنین در صورت عدم رضایت در نحوه نگارش محتوا، محتوا توسط نویسنده و ویرایشگر تیم الو کانتنت بازنگری شده و ایرادات مدنظر مشتری به طور کامل رفع می‌شود.

از طرف دیگر در محتواهای تصویری نیز تا رضایت کامل مشتری، نواقص برطرف خواهد شد. بله ما با دل و جان معتقدیم: همیشه حق با مشتری است و این جمله برای الو کانتنت، هرگز در حد یک شعار نخواهد بود.

حال که با شما عزیزان عهد و پیمانی بستیم، برویم سراغ معرفی خدمات تولید محتوا در الو کانتنت.

خدمات تولید محتوا در الو کانتنت

الو کانتنت خدمات جذابی در تولید محتوای متنی و الکترونیکی ارائه می‌دهد؛ پکیجی که در هیچ سایت دیگری به شما ارائه نخواهد شد! خدمات تولید محتوا در الو کانتنت شامل ۸ بخش می‌شود که به طور مختصر درباره هر کدام خواهم گفت:

  1. تولید محتوای متنی: در الو کانتنت تولید محتوای متنی به صورت یک ایدئولوژی و متد منحصربه‌فرد ارائه می‌شود. حال می‌پرسید چطور؟ باید خدمتتان عرض کنیم در الو کانتنت، محتوای متنی با تلفیق سبک‌های روزنامه نگاری از جمله: سبک هرم وارونه، سبک تاریخی به همراه لید، سبک پایان شگفت انگیز و الگوریتم‌های حاکم بر موتورهای جستجوگر تولید می‌شود. ما کیفیت را تضمین کرده‌ایم، خیالتان راحت! الو کانتنت با کیفیت زنده است. می‌توانیم این نوید را به شما بدهیم که محتوای متنی تولید شده در جایگاه مناسبی از گوگل قرار خواهد گرفت. احتمالاً دوباره خواهید گفت که این ادعا را همه شرکت‌های تولید محتوا دارند ولی از شما سوالی داریم؛ آیا این شرکت‌ها مدرکی هم دال بر ادعای خود دارند؟ باید با افتخار اعلام کنیم صدها کلمه کلیدی با محتواهای تولید شده در الو کانتنت در صفحه اول گوگل قرار گرفته‌اند که می‌توانیم مستنداتش را ارائه دهیم.
  2. ست اداری: در ست اداری ما به دنبال ارائه خدماتی هستیم تا برخی خرده کاری هایی که برندتان به آن نیازمند است، برطرف شود. خوب حالا این خدمات چیست؟ این خدمات شامل طراحی لوگو، طراحی کاراکتر، مدیا کانتنت، پکیج اداری و طراحی استیکر است. همه این موارد را از ما بخواهید تا در زمان مقرر و با کیفیت تضمین شده تحویل بگیرید.
  3. طراحی و ساخت انیمیشن: الو کانتنت در این بخش شما را شگفت زده خواهد کرد. می‌پرسید چطور؟ ما در این بخش برای شما آفرهای خوبی داریم. قیمت‌هایی که به نسبت کیفیت محصولات، عالی است و در هیچ جای دیگری این پیشنهاد ویژه را نخواهید دید. این بخش از خدمات تولید محتوا الو کانتنت شامل موشن گرافیک، استاپ موشن، استوری بورد و انیمیشن سریالی است. معطل نکنید و به ما اعتماد کنید… الو کانتنت شما را نا امید نخواهد کرد!
  4. خدمات تصویری: این نوع از خدمات الو کانتنت را دست کم نگیرید! ما برای استارتاپ های کوچک پیشنهادات ویژه‌ای داریم تا همچون کمپانی‌های بزرگ بدرخشند. خدمات تصویری الو کانتنت شامل تیزرهای تبلیغاتی و فیلم مستند از کسب و کارتان و همچنین عکاسی صنعتی است. برای سفارش دادن عجله نکنید! دورهایتان را بزنید، ما منتظرتان می‌مانیم!
  5. خدمات اینستاگرام: به جای خوبی از خدمات الو کانتنت رسیده‌اید! پکیج‌های شگفت انگیزی، برای کسب و کار شما آماده کرده‌ایم، شک نکنید که ما اینستاگرام شما را متحول خواهیم کرد و انقلابی در فروش شما بوجود خواهیم آورد. ما برای همه ادعاهایمان، ضمانت‌های واقعی در نظر گرفته‌ایم، پس نگران نباشید…!
  6. تدوین و صداگذاری: برای بازاریابی محتوای ویدیویی شما، برنامه‌هایی داریم. در الو کانتنت با هزینه بسیار پایین، فیلم‌های آموزشی در زمینه کسب و کار خود را دوبله یا زیرنویس کنید و در اختیار مخاطبانتان قرار دهید. باور کنید معجزه خواهد کرد! این روزها مخاطبان فضای وب علاقه بسیاری به دیدن فیلم‌های آموزشی دارند. پس وقت را تلف نکنید و اولین سفارشتان را در الو کانتنت ثبت نمایید.
  7. طراحی اینفوگرافیک: شاید طراحی یک اینفوگرافیک، ایده خیلی خوبی باشد تا یک برند را در کوتاه‌ترین زمان معرفی کنید. الو کانتنت آماده است تا این امر را برای شما میسر کند. با طراحی یک اینفوگرافیک از کسب و کارتان و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی بیشتر دیده شوید و بیشتر به کارتان رونق دهید.

در پایان باید عرض کنیم که الو کانتنت در این ۸ بخش خلاصه نمی‌شود! ما تلاش کرده‌ایم پکیج‌های ترکیبی نیز تهیه کنیم تا در بازاریابی محتوای سایت خود تحولی شگرف ایجاد کنید و برندتان را درکمترین زمان ممکن به مخاطبان و مشتریانتان معرفی نمایید. باور کنید ما وفادارانه در کنار شما خواهیم ماند…

0

مطالب مرتبط


برای تماس کلیک کنید 021-28424784 021-91035316
مشاوره رایگان (ساعت 10 الی 18)