قوانین و مقررات

کاربر عزیز، پیش از استفاده از خدمات الوکانتنت، مشروح قوانین را مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی الوکانتنت

پلتفرم تولید محتوای الوکانتنت، مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، از همین رو قوانین تعیین شده در این سایت، کاملا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است. الوکانتنت با کسب مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالیت خود را در چهارچوب قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده آغاز کرده است.

قوانین اختصاصی الوکانتنت

ثبت سفارش در سایت الوکانتنت به منزله مطالعه دقیق و همچنین پذیرش کامل قوانین مندرج در الوکانتنت است و مسئولیت مطالعه دقیق و مداوم قوانین پیش از ثبت هر یک از سفارش‌ها، بر عهده کاربر محترم است.
الوکانتنت موظف است مطابق قوانین سایت، سفارش ثبت شده مشتری را با بهره‌گیری از متخصصین مجرب، آماده سازی کرده و در اختیار کاربر قرار دهد.
الوکانتنت موظف است پس از تولید محتوای مورد نظر مشتری، شرایطی را برای یک مرتبه ویرایش محتوا توسط مشتری، فراهم آورد.
کلیه نمونه کارهای ارائه شده در سایت الوکانتنت، تماما تولید شده پلتفرم تولید محتوای الوکانتنت است.
رعایت اصل محرمانگی و صیانت از اطلاعات مشتریان، بر عهده سایت الوکانتنت است.
صحت اطلاعات درج شده هنگام ثبت سفارش، برعهده کاربر محترم است.
کنسل کردن سفارش توسط مشتری، تنها در صورتی میسر است که هیچ گونه فعالیتی در مسیر آغاز تولید محتوا انجام نگرفته باشد و مشتری محترم زمانی می‌تواند سفارش خود را کنسل نماید که هیچ بخشی از سفارش خود را دریافت ننموده باشد.
امکان فسخ قرارداد پس از آغاز کار از سوی پلتفرم الوکانتنت، امکان پذیر نیست و الوکانتنت موظف است مطابق سفارش مشتری، روند تولید محتوا را طی نماید.
کاربر محترم باید بداند پس از ثبت سفارش هر یک از پکیج های مندرج در سایت، میبایست 4 الی 7 روز کاری به تیم متخصصین الوکانتنت زمان دهد تا کارشناسان مربوطه بتوانند زمینه تولید محتوای با کیفیت در قالب پکیج‌های سایت را فراهم آورند.
مشتری محترم میبایست محتوای تحویل گرفته شده را ظرف مدت 10 روز بررسی کرده و در صورت نیاز، جهت اصلاح و ویرایش، نظرات خود را با تیم الوکانتنت در میان بگذارد. چنانچه محتوا در این بازه زمانی مورد بررسی قرار نگیرد، تیم الوکانتنت مسئولیتی در قبال تغییرات مدنظر مشتری نخواهد داشت.
قرارداد فی‌مابین الوکانتنت و مشتری محترم در خصوص پکیج‌ها، دو ماهه است و چنانچه در این بازه تاخیری از سمت مشتری محترم انجام شود، الوکانتنت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon